DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

İnternet sitesi kuran firmalar

İnternet Sitesi Kuran Firmalar | İnternet Sitesi Kuran Yerler 2020
Yayınlanma Tarihi : 18/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 1143

İnternet üzerinden yapılan alışverişler geleneksel yöntemle mağazalardan yapılan alışverişlerle yarışır duruma gelmiş; sanal alışveriş merkezleri kurulmuştur. Bu durum ticaret yapan kişi ve kurumların internet sitesi açma isteğini artırmıştır. İnternet sitesi fiyatları her işletmenin karşılayabileceği makul rakamlar olması nedeniyle internet sitesi kurma talepleri günden güne artmaktadır. Ayrıca internet sitesi bulunan işletmelerin aldığı olumlu geri dönüşler ve ilave kazançlar bu talebin artmasında etkili olmaktadır. Önceden kartvizitlerin üzerine isim dışında telefon ve faks numaraları yazılırken, günümüzde web sitesi adresinin de yazılması oldukça yaygın bir uygulama haline gelmiştir. Hatta kartvizit üzerinde internet sitesi bulunmayan şirketlerin yetersiz olduğu algısı gelişmeye başlamıştır. 

Kuruyemiş ve lokum satan işletmelerden mobilya, beyaz eşya satan firmalara, hatta ikinci el ürün satan kişi ve kurumlara kadar herkes interneti aktif bir şekilde kullanmakta, müşterisiyle kendisi arasında bir köprü olarak görmektedir. Bunu zaman zaman var olan uygulamalar veya sosyal medya aracılığıyla yaparken bazen de internet sitesi açma suretiyle gerçekleştirmektedir. Bu şekilde satılacak ürünün özellikleri belirtilerek hem müşterinin hem de üretici ve satıcı firmanın yükü hafifletilmektedir. Günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişin artması, makul seviyede internet sitesi fiyatları olması ve ekonomik anlamda geri dönüşünün yüksek olması nedeniyle internet sitesi kurma talepleri artmaktadır. Bu durum, internet sitesi kuran firmaların sayısının artmasını ve internet sitesi fiyatlarının olağan seyrinde ilerlemesini beraberinde getirmiştir. 

İnternet sitesi açma veya var olan siteyi düzenlemek isteyen herkesin yaptığı ilk iş, internet sitesi tasarlayan, alanında uzman bilişim şirketlerinden internet sitesi fiyatları sorgulamak suretiyle bir araştırma yapmaktır. Yapılan fiyat ve hizmet analizi sonrasında makul olan şirket tercih edilir ve internet sitesi kurma işlemi ilgili bilişim firması tarafından gerçekleştirilir. Site faaliyete geçtikten sonra, hangi bilgilerin yer alması isteniyorsa o bilgilere yer verilir ve belli aralıklarla güncellenir. Bu şekilde kurulan site, hem tanıtım ve reklam hem de pazarlama amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca özellikle kurumsal şirketler sitelerini personel alımı, şirketle ilgili  basın açıklamaları yapmak, kutlama mesajları yayınlamak gibi daha geniş ve çeşitli amaçlar için de kullanmaktadır.   

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!