DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

ankara web sitesi fiyatları

Ankara Web Sitesi Fiyatları
Yayınlanma Tarihi : 27/Kasım/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 1367

Bir Web Sitesinin Faydaları Ne Olacak

Web sitesi yaptırmak neden faydalıdır diye düşünüyor olabilirsiniz, bir de web sitesi yaptırmanın faydasından ziyada maliyetini merak ediyor olabilirsiniz. Şöyle söylemeliyiz ki bir web sitesi maliyet olmaktan çıkmıştır, öyle ki bedava web sitesi kampanyası yapan firmalar bile vardır, hatta web tasarım firması olmasa bile emlak sektörü özelinde sahibinden.com firması kurumsal üyeler için ücretsiz web sitesi teslim etmektedir. Web tasarım için ücret ile ödenmeyen web siteleri birbirinin aynısı taklit içerikler veya tasarımlar olarak görülebilmektedir, prestij ve kurumsallık açısından böyle bir siteye sahip olacağınıza web sitesi olmasa daha doğru olur sanırım. Bu sebeple bir web sitesi tasarlatmanız gerekecektir. Üstelik sadece prestij değil web sitesi size fonksiyonellik olarak da katkı sağlayacaktır. Mesela web sitesini bir pazarlama aracı olarak kullanabileceksiniz bu sayede Google reklamlarına çıkabilecek, arama ağı ve görüntülü reklam verme işlemi yapabileceksiniz. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi internet kullanıcılarına ulaştırabileceksiniz.

Ankara İnternet Sitesi Tasarımı

Ankarada internet sitesi yaptırak için birçok seçeneğiniz olsa da kaliteli ve profesyonel bir web sitesi yaptırmak için malesef çok fazla alternatif bulamazsınız. Çünkü kaliteyi sağlayabilmek herkezin yapabileceği bir iş değildir. Profesyonel web site tasarımı yapabilmek için bilgili ve tecrübeli web tasarımcılar ile çalışmak gerekir. Firmamız dinamiksoft ‘u tercih ettiğinizde gerçekten ankaranın en iyi web tasarımcıları ile çalışacaksınız. Kendiniz de tasarımcılarımızın zerafet, estetik duygularını göreceksiniz.

Web Site Kurulum Maliyeti Ne Kadar

Bir internet sitesi basit tek sayfalı site olabileceği gibi, büyük kurumsal boyutta çok sayfalı ve çok alanlı modüler şekilde tasarlanmış olabilir, işte bu yüzden ankara web sitesi yapan firmalar sizin isteklerinizden tam emin olarak fiyat teklifi vermek isterler ancak çok fazla özelliği olmayan standart şablon tasarımları ise 750-2000 TL bandında olmaktadır. Özelliklerini arttırarak eticaret, çok dilli kurumsal site gibi isteklerde bulunulduğu takdirde web site fiyatları 2000-4000 TL arası fiyatlara kadar ulaşabilmektedir.

Web Sitemde Hangi Şablonu Seçeceğim

Web sitesi tasarlanırken hazır şablonlar üzerinden müşterilerin beğenisine sunularak kabul edilen şablon özelleştirilir ve tasarımında bir takım editlemeler yapılarak nihayi hale getirilir ve bir yönetim panelinden kolayca yönetilmesi için admin panel entegrasyonu yapılır. Bu işlemler aşamasında size sunulan web template ‘ler içinden en fazla beğendiğiniz tasarım ile uygulamaya geçilecektir. Böylelikle web sitenizde %100 beğenme garantisi sunulmuş olacaktır.

Özel Web Tasarım Yaptırmak İstiyorum

Özel web site tasarımı yaptırmak istiyorsanız, bütçe olarak standart tasarım, hazır tasarım veya şablon web tasarım işlerinden daha fazla bir bütçe ayırmanız gerektiğini bilmelisiniz, çünkü neticesinde özgün size özel bir web sitesi üretilmesi için isteklerinize özel olarak yazılım geliştirilecek ve tasarımsal düzenlemeler yapılacaktır. Bu sebeple bu denli profesyonel bir çalışma için işinin ehli, tasarım duygusu gelişmiş kreatif düşünebilen web tasarımcılar ile çalışmalısınız. Bu kapsamda Dinamiksoft Ankara web tasarımcısı özel tasarım ve özel yazılım taleplerinizi karşılayabilecektir. Dinamiksoft firmasına Keçiören/Ankara konumundaki ofisinden ilgili iletişim kanalları ile ulaşabilirsiniz.
 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!