DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

ankara Özel yazılım projesi geliştirebilecek firmalar

Ankara Özel Yazılım Projesi Geliştirebilecek Firmalar
Yayınlanma Tarihi : 19/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 1550

Özel Yazılım Projesi Geliştirme

İş sektörünün ihtiyaç duyduğu yazılım talepleri için genel maksatlı yazılımlar her zaman yeterli olamamaktadır. Hatta CRM, ERP işlerinde popülerliği ve esnek yapısı ile çözüm sunan devasa hazır alt yapılar bile bazen iş sektörünün ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılayamayabilir şirketler için özel maksatlı veya kişisel projelerde özel maksatlı bir yazılım ihtiyacı oluşabilir. Bu sebeple özgün bir yazılım projesi başlatılabilir, özgün yazılım projeleri küçük kapsamlı projelerde, çok büyük kapsamlı projelere kadar olabilmektedir.

Büyük projeler için; özel yazılım projesi geliştirebilecek toplantı ve görüşmeler için yüz yüze görüşme veya en azından canlı konferans yöntemi ile iletişim kurabilecek durumda olmak gerekir. Projenin analizi aşamasında proje danışmanlık süreci, proje danışmanlık süreci sonunda da proje başlatılır, proje planlaması ve sözleşme ile ilerletilir, proje süreci plan dahilinde ilerletilir ve sözleşmede yazılı olan ödeme şartlarına ve planına uygun olarak ödeme süreci de teknik süreci takip eder.

Ancak küçük çaplı proje veya modül yazılımı geliştirme taleplerinde; süreç daha çok sözel olarak işletildikten sonra sözleşme hazırlanır ve planlama ile ilerletilir, Küçük çaplı proje bütçelerine uygun olarak ödeme %50 peşin, %50 iş bitimi şeklinde veya tarafların uzlaştığı başka bir şekilde işletilebilir.

Ankara Özel Yazılım Yapan Firmalar

Ankara’da kişisel maksatlı özel yazılım veya şirketiniz için özel maksatlı bir yazılım ( CRM, ERP, B2B, B2C …vs ) geliştirmek istediğinizde bu alanlarda hizmet veren yazılım ekipleri ile çalışmalısınız, yazılım şirketi olarak en iyi bilgisayar yazılımcıları ile hizmet veren firmaları seçmek istersiniz ancak bazı firmalar bu alanda hizmet verebilmek için yazılımcı istihdam etmek konusunda oldukça yetersiz kalabilirler. Dinamiksoft firması da sektörel sıkıntının farkında olduğundan kendi bünyesinde devam eden yazılım projeleri ve bakım anlaşmalarında devam eden yazılımcılar ile devam etmekte ve yeni projeler için de tecrübeli yazılımcılar ile dirsek temasında bulunarak uzmanlık alanlarına göre proje bazlı bir ekip oluşturmaktadır. Bu yöntem müşteriler için kaliteli bir ekip ve ucuz maliyet olarak karşılaşılmaktadır. Ankara özel yazılım geliştirecek firmalar arasında kendi yazılımcılarını istihdam ederek çalışan firma neredeyse yoktur, çünkü her proje özeldir ve bu alanda uzmanlaşmış kişileri bulup ekip oluşturmak gerekir.

Özel Yazılım Projesi Teklifi

Özel yazılım projesi için fiyat ve süre ile ilgili teklif verebilmek için Dinamiksoft firması detaylı bir dökümantasyon sunumu talep etmektedir. Detaylı sunum akabinde yapılması gereken tüm işler ayrıntılı olarak çıkarılacak ve bir kavramsal tasarım (conceptual design) hazırlanır, bu tasarım üzerinden madde madde adam saat süreleri hesaplanır ve şirketimizin bu iş için ön gördüğü maliyet ve tasarım süresi hesaplanır, teklif kabul edilmesi durumunda sözleşme de bu kavramsal tasarım dökümanı üzerine hazırlanır.

✓ Proje Başlangıç Dökümanlarının Hazırlanması

✓ Fiyat ve Süre üzerine yüzeysel görüşmeler

✓ Kavramsal Döküman Hazırlanması

✓ Fiyat Teklifi Oluşturma

✓ Sözleşme Hazırlanması ve İmzalanması

✓ Projenin Başlanması

✓ Kodlama & Test Aşamaları

✓ Projenin Teslim Edilmesi

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!