DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

web sitesi fiyatları 2021

Web Sitesi Fiyatları 2021
Yayınlanma Tarihi : 02/Ocak/2021 | Yazar : DinamikSoft | Görüntülenme : 1653

Bundan yaklaşık beş sene önce web sitesi sahibi olan firmalar rakiplerine göre bir adım öne geçmiş olarak değerlendirilmekteydi. Ancak bugünün şartlarında web sitesi firmalar için bir ihtiyaç halini almıştır. Ancak hala web siteleri sayesinde rakiplerin önüne geçmek mümkündür. Web sitesi olmamasının dezavantajlarından kurtulmak ve kaliteli bir web sitesi ile rakipleri geride bırakmak için web sitelerinin mükemmel bir şekilde tasarlanmış olması gerekir. Web sitesi nasıl olmalıdır? konulu yazımızı okuyarak web sitelerinin olmazsa olmaz özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmanız için web sitesi yaptırırken elbette tüm iyi özelliklerin olmasını istersiniz. Ancak maliyeti de göz önüne aldığınızı biliyoruz. Bu yüzden DinamikSoft olarak her bütçeye uygun web site paketleri hazırladık.

Web sitesi yaptırmadan önce herkes fiyat araştırması yapmaktadır. Biz de firmamız ile henüz iletişime geçmemiş kişilere web site tasarım maliyetleri hakkında hazırladığımız bu yazımızı hazırladık. Firmalar için çeşitli özelliklere sahip web siteleri için ortalama web sitesi kurulum fiyatlarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. En iyi web site tasarımını yaptırmak için firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayın. Firmamızın kampanya ve fırsatları hakkında en detaylı bilgiyi iletişim personelimizden alabilirsiniz. Web site tasarım firması olarak en kaliteli web sitelerini hazırlıyor ve firmanızın rakiplerinin önünde yer almasını sağlıyoruz. İnternet pazarından potansiyel payınızı alabilmek için web siteleri en iyi araçların başında gelmektedir.

Firma ve işletmeler için verdiğimiz web tasarım hizmeti sayesinde firmalar internet üzerinde varlıklarını en iyi şekilde göstermektedir. DinamikSoft tarafından verilen web tasarım fiyatları 2021 listesi aşağı yer almaktadır.

Kurumsal Web Tasarım 1.500 - 2.500 TL
Özel Maksatlı Web Tasarımlar 4.000 - 10.000 TL
İçerik Yönetim Sistemi Yazılımları 5.000 - 20.000 TL
Paket E-Ticaret Web Siteleri 3.000 - 5.000 TL
Özel E-Ticaret Yazılımları 10.000 - 20.000 TL

Web siteleri ile firmanızı büyütmek, en iyi web sitesi ile rakiplerinizi geri de bırakmak için DinamikSoft’un size özel web sitesi hazırlamasını istemelisiniz. En iyi web tasarım hizmetleri ile sizlere fark yaratacak çözümler sunmayı vaat ediyoruz.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!