DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

remarketing nedir

Remarketing nedir
Yayınlanma Tarihi : 29/Nisan/2021 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 2080

Remarketing

Remarketing nedir? Remarketing; web sitenizi daha önce ziyaret eden potansiyel müşterilerinize ulaşmayı ve bu kişilere hedefleriniz doğrultusunda reklamlar göstermeyi amaçlayan bir faaliyettir. Remarketing, Yeniden Hedefleme adıyla bilinen ve davranışsal hedeflemenin bir türü olan reklamlardır. Bu reklam türü sayesinde müşteri sayısını hızlı bir şekilde artırmak mümkündür. Dinamiksoft olarak, firmanızın Remarketing ile daha güçlü hale gelmesi için doğru stratejiler belirliyoruz. Daha önce herhangi bir sebeple web sitenizi ya da sosyal medya hesabınızı ziyaret eden kullanıcılara ürünlerinizi etkili bir şekilde tanıtmanız ve gerektiğinde müşterilerinize cazip kampanyalar sunmanız konusunda yardımcı oluyoruz. Ayrıca, daha ekonomik reklamlar sayesinde daha iyi geri bildirimler elde etmenizi sağlıyoruz.

Remarketing Avantajları Nelerdir?

Remarketing avantajları arasında ilk akla gelen doğru kullanıcılara en doğru zamanda ulaşabilmeyi kolaylaştırmasıdır. Remarketing sayesinde farklı stratejiler deneyerek etkili reklamlar verebilirsiniz. Günümüzde e-ticaret sitelerini ziyaret eden kullanıcıların yaklaşık yüzde 98'i siteyi ilk ziyaret ettiklerinde alışveriş yapmadan siteden ayrılıyor. Bu kullanıcıların Remarketing yöntemiyle yeniden siteye gelip alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. İstatistiklere göre bu şekilde oluşan geri dönüşler sonrasında kullanıcıların satın alma oranı 4 kat daha fazla oluyor. Ayrıca, sitenizi yeniden ziyaret etmesini sağladığınız kullanıcıların satın alma oranı, yeni kullanıcılara kıyasla çok daha yüksek olacaktır. Remarketing, aynı zamanda firmanızın veya markanızın hızlı bir şekilde tanınmasını ve aynı zamanda güvenilirliğinin artmasını sağlayan etkili bir çalışmadır.

Remarketing Nasıl Yapılır?

Remarketing nasıl yapılır? Remarketing sayesinde markanızı nasıl tanıtabilirsiniz? Ankara Dinamiksoft web yazılım firması olarak Remarketing faaliyetlerini yürütürken web sitenizin trafik oranını ve markanızın bilinirliğini artırmak gibi spesifik hedefler belirliyoruz. Yaptığımız tüm faaliyetlerde olduğu gibi Remarketing işleminin uygunluğunu ve ne kadar verimli olduğunu detaylı olarak analiz ediyoruz. Remarketing faaliyetlerinden önce doğru kitleleri tespit ederek, o kişilere yönelik çalışma yürütüyoruz. Ayrıca, farklı kitlelere özel reklam mesajları belirleyerek kullanıcıları sıkmadan belirli aralıklarla bu mesajların iletilmesini sağlıyoruz. Eğer, firmanızın adını internet ortamında en iyi şekilde tanıtmak, milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşmak ve ekonomik ve kaliteli bir şekilde Remarketing faaliyetlerinden yararlanmak isterseniz www.dinamiksoft.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!