DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

seo uyumlu web sitesi fiyatları

SEO Uygumlu Web Sitesi Fiyatları
Yayınlanma Tarihi : 19/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 1965

Seo Uyumlu Web Sitesi Nedir

Web sitelerinin tasarımı tamamlandıktan sonraki en önemli konu web sitesi pazarlamasıdır (Marketing). Web sitesinin pazarlaması için arama motorlarında aranan kelimelerde web sitesinin görünür olması veya google  reklamları, sosyal medya reklamları tercih edilebilir. Arama motorlarında etkinliği arttırmak için yapılan çalışmalara SEO (Arama motoru optimizasyonu) denmektedir. Bu çalışma için arama motorları tarafından belirlenen web sitesi kriterlerine uygunluk işlemleri yapılır, gerekli meta etiketlerinde düzenlemeler yapılır, web sitesine özgün makale/içerik girişleri yapılır böylece internet sitesi google, yandex, bing gibi arama motorlarında istenilen anahtar kelimede bir konum elde etmiş olur.

Seo Uyumlu Web Site Kurulum Maliyeti

Dinamiksoft web tasarım ajansı tarafından yapılan web siteleri için sitelerin tüm arama motoru kriterlerine uygunluğu konusu incelenir. Bunun için dünyada çok fazla tercih edilen seo analiz tool’ları (araçları) kullanılır. Bu tool lardan elde edilen çıktı ile gereken düzenlemeler için fikir sahibi olunur. Bu yazılımlar vasıtasıyla ve tecrübeler ile etkili bir seo stratejisi belirlenebilir. Dinamiksoft ürettiği web sitelerinde bu stratejinin oluşturulması, kelime planına uygun şekilde makale, görsel, video’lu içerikler yüklenmesine izin verecek olan bir alt yapı oluşturulmasına dikkat ediyor, %100 seo ile uyumlu web siteleri tasarlıyor, üstelik bu web siteleri için çok uygun fiyatlar belirleyerek size hoşunuza gidecek web site fiyatları sunuyoruz. Dinamiksoft seo uyumlu web site fiyatları 749TL’den başlayan fiyatlar ile tasarlanmaktadır. Size özel tasarım teklifi almak için Dinamiksoft müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Birinci Sayfa Hedefli Seo Fiyatları

Web tasarımlarını bize yaptıran müşterilerimize özel olmak şartıyla SEO aylık çalışma paketlerimiz 499TL’ den başlayan fiyatlarladır, Rekabetçi SEO paketlerimiz ise 999TL’ den başlamaktadır, Kurumsal seo paketlerimiz için de size özel teklifler sunulacaktır.
 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!