DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

google sıralamamı yükseltmek İstiyorum

Google Sıralamamı Yükseltmek İstiyorum
Yayınlanma Tarihi : 19/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 1538

Google Seo Kriterleri

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak istiyorum, ne yapmalıyım bilmiyorum diyorsanız bu yazımızı okumalısınız. Şimdi arama motorlarında üst sıraya nasıl çıkılır nasıl bir süreçtir öncelikle bundan bahsedeceğiz. Arama motorları belli kriterliklere uygunluğa dikkat eder; bunlar içerisinde web sitenizin otoritesi, aynı sektörden ne kadar sürede bir içerik girişi ve güncellemesi yapıldığı, içerikleriniz içerisindeki anlamsal bütünlük, sitenizin genel durumu, kod yapısındaki düzen, kategori hiyerarşiniz, link yapınız, mobil ile uyum…vs sayısı ve neler olduğu tam bilinmemekle birlikte tecrübelerimiz ile elde edilen 200 küsür kalem kriter vardır.

Sıralamam Ne Kadar Sürede Yükselir

Anahtar kelimedeki rekabet düzeyine göre değişir ama çalışmalarımızın etkisi hemen hissedilecektir. Ancak asıl beklenilen etki zaman içerisinde ortaya çıkacaktır, google algoritmasında yer alan bazı kriterler dolayısıyla arama sonuçlarında bazı durumlarda beklenen etki hemen olurken bazı durumlarda da zaman içerisinde gerçekleşmektedir. En nihayetinde sonuca etki eden o kelime özelindeki rekabet ile belirlenmektedir.

Ortalama Seo Fiyatlarımız Ne Kadar

Bir takvim içerisinde site içi düzenlemeler ve site dışı çalışmalar ortalama birkaç kelime ile 500 TL/ay dan başlayan fiyatlarla uygulanmaktadır. Ancak rekabet düzeyi ve paketlerin yükselmesi ile çalışılacak kelimelerin sayısı ve zorluğu da üst düzey olaraktır.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!