DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

ankara web tasarım fiyatları

Ankara web tasarım fiyatları, Ankara web tasarım ücretleri, Ankara web tasarım fiyatı, Ankara internet sitesi fiyatı, internet sitesi kurulum maliyeti, web site kaca yapılır, Web site maliyeti
Yayınlanma Tarihi : 19/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 1490

Web Tasarım Ne Kadara Yapılır

Web Tasarım artık işletmelerin olmazsa olmaz ihtiyaçları listesinde yer alıyor. Zamanımızda hizmet sektöründe yer alan şirketler ve firmalar için web sitesi neredeyse bir zorunluluktur. Hatta kanuni olarak bazı statüde bulunan ticari işletmelerin web sitesi bulunması ve faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulunması kanuni bir zorunluluktur. Web sitesi tartışmasız bir ihtiyaçtır. Ayrıca web sitesi iyi bir kazanç kapısıdır ancak web sitesi sırf var mı var olsun diye yaptırılmış ise kurumsal bir kimlik oluşturmaktan başka bir işe yaramaz. Bize göre bu sebeple web sitesi yaptımak hiç makul bir düşünce olmadığından Dinamiksoft firması olarak o tarz ve şekilde ve müşterilerimize hiçbir fayda vermeyeceğini düşündüğümüz web siteleri tasarımı yapmıyoruz.

Web Sitesi Ne Kadar

Web sitesi yaptırmak istiyorum Ankara dediğinizde en çok merak edilen ve karar vermenizi etkileyen konu web tasarım fiyatları Ankara konusudur. Ancak Ankara web tasarım ücretleri konusunda o kadar çelişkili fiyatlar ile karşılaşıyorsunuz ki bazı fiyatlara akıl erdirmek gerçekten çok zor temel olarak kurumsal kimliğe uygun profesyonel Ankara web tasarım fiyatı 750₺ ile 2500₺ arasında değişebilmektedir, ayrıca dil seçenekleri  /dil desteği ile ve ekstra revize ve yazılım talepleri ile  internet sitesi fiyatı değişiklik gösterebilir. Genel olarak internet kurulum maliyeti için bu fiyatlar üzerinde ve altında Ankara web tasarım fiyatları ile teklifler alırsanız fonksiyonel manada bir farklılık olduğundan söz edilebilir. Web sitelerinin mobil ile uyumlu, yönetilebilir ve kullanması kolay yönetici paneli ve seo ile uyumlu kodlama teknikleri ve programlanmış olması gerekir.

Web Sitesi Kurma Maliyeti 2019

Müşterilerimizin çoğundan işittiğimiz üzere bazı bireysel çalışanlar (freelancer web tasarımcıları) kurumsal bir çalışma tarzında olmadıklarından müşterileri madur etmişler. Web site şifrelerimi bilmiyorum, web sitem kendisi kapandı, hosting ve alan adım yenilenmedi ..vs şeklinde şikayetler ile memnuniyetsizlik durumuna gelmişler. Bu sebeple freelancer web tasarım hizmeti veren kişilerden uzak durulmasını ve web tasarım ajansı, web tasarım firması gibi çalışan kurumsal hizmet veren şirketleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu misaller ile işini düzgün yapan bazı freelancer çalışanlara haksızlık etmek istemiyoruz ancak piyasadan takip edildiği ve müşterilerden bu yönde bir şikayet geldiği için bu konuya dikkat çekmek istedik.Web site kaça yapılır bilmeyen müşteriler için bu yazımız referans teşkil etmesi için Web site maliyeti konusunda bilgiler vermek istedik, umarız faydalı bir yazı olur.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!