DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

yeni kurulan İşletmem İçin web sitesi

Yeni İşletmeler İçin Web Sitesi
Yayınlanma Tarihi : 19/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 1135

Yeni Kurulan İşletmeler İçin Web Sitesi

Yeni kurulan bir işletme için yapılması gerekenler vardır. Bunlar, işletmenizin kurumsal kimlik çalışması, logo tasarımı, işletme renklerinin belirlenmesi, ofis kiralama, tabela, işyeri açma belgeleri ve işyeri açma ruhsatları vs vs sayılabilir. Tabiki bir de web site tasarım hizmeti ön plana çıkmıştır. Eskiden ilk yapılacak iş bir kartvizit bastırmak oluyordu şimdilerde ise kartvizit bastırmak için bile bir web sitenizin olması gerekiyor. Çünkü kartvizit üzerinde de işletme web sitesi alanı vardır. Yani işin en başı dönüp dolaşıp yine web sitesi yaptırmak işine dayanıyor.

Kaldı ki günümüzde web siteleri ticari olarak da ciddi bir geri dönüş sağlamaktadır. Mesela web siteleri üzerinden size ulaşan kullanıcıların ürün ve hizmetlerinizi görerek müşteriye dönüşmesi mümkündür. Hal böyle iken Kurumsal bir web sitesi her şirketin ihtiyacı durumundadır. Şirketler, firmalar, iş yerleri, işletmeler ve hatta bireysel iş yerleri için bile web site artık bir kurumal kimlik parçasıdır. Olmazsa olmaz durumundadır.

Peki iyi bir kurumsal web site tasarımı yaptırmaya karar verdiniz. Sıradaki karar kime yaptıracağınız konusunda verilecek bir karar olacaktır. Ankara web tasarım işlerinde uzman olan ve bu zamana kadar birçok Ankara kurumsal web site tasarımı hizmeti ile müşterilerine web sitesi yapmış olan ekibimiz, alan adı tescili, hosting hizmeti, kurumsal mail hizmeti ve Google reklam hizmeti konusunda size en iyi hizmeti vermek üzere çalışmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatı

Kurumsal web site fiyatları, web sitesi yaptırmak isteyenler için en önemli kriterlerden birisidir. Özellikle yeni açılan işyerleri için web site yapımı ücretleri önemlidir, çünkü henüz hiçbir kazanç olmadan sadece giderlerin olduğu bir zamanda yapılacak harcamalar seçici olmak durumundadır. Bu sebeple Dinamiksoft firması web siteleri ankara web tasarım ücretleri ile kıyaslandığında ortalamanın biraz daha altında olduğundan cazip bir durumdadır. Dinamiksof firmasının kurumsal web site tasarım fiyatları 999₺ den başlayan fiyatlarla tasarlanmaktadır. Üstelik 199₺ değerindeki Google haritalar yönetimi hizmeti de ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Dinamiksoft'dan kurumasl web site yaptırmak için karar verdiyseniz 1000+ hazır web site şablonu içinden istediğiniz tasarımı seçebilir, önceki web tasarım uygulamaları konusunda bilgi alabilir ve süreçin nasıl işletildiğini öğrenmek için müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca web sitemizdeki teklif iste bölümünden yeni bir teklif isteyebilir, form üzerinden taleplerinizi bize iletebilir, eposta adreslerimize doğrudan taleplerinizi yazabilirsiniz.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!