DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

yazılım Şirketleri web siteleri

Yazılım Şirketleri Web Siteleri, Yazılım Firmalarının Siteleri
Yayınlanma Tarihi : 18/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 1264

Yazılım firmaları uzmanlık alanlarına göre web yazılımları, mobil, masaüstü pc, gömülü sistem yazılımları, sistem yazılımları, çip yazılımları geliştirebilecek olan firmlardır, Firmamız dinamiksoft da web ve mobil alanı ağırlıklı olmak üzere yazılımlar geliştiren bir firmadır. Yazılım tarafımız bambaşka projeler ile uğraşsa da web tasarım ve basit web site yazılımları ile uğraşan ekibimiz web sitesi tasarımı yapıyor ve Dinamiksoft kurumsal web sitelerinde her geçen gün yeni bir eklenti ve yazılım geliştirmesi yapıyor, bu süreçlerde SEO çalışmalarını destekleyici özellikler ve arama motorlarının güncel durumlarındaki ve algoritalarındaki değişieri baz alan çalışmalar yapılmaktadır.

Firmamız ile ilgili daha detaylı bilgiye web sitemizdeki hizmetler, hakkımızda alanlarından ulaşabilceğiniz gibi yerel firma rehberleri ve önemli blog sayfalarındaki yorum ve site tanıtım yazılarından da faydalanarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Diğer Yazılım şirketleri web siteleri ile hemen hemen benzer temel özellikte olan web sitemizde çoğu yazılım firmasının olmadığı özel blog yönetimi de yapılmaktadır. Blog sayfalarımızda teknoloji, seo, dijital pazarlama ve web tasarım alanlarında özel paylaşımlar bulunmaktadır. Mesela web sitesi tasarımı yaptıracak olan birisinin en çok merak edeceği konulardan olan web sitesi tasarım ücreti, alan adı ve hosting nedir, google seo hizmeti nedir gibi birçok bilgi içerikli yazılarımız bulunmaktadır.

Dinamiksoft her geçen gün alanında sektörün iyileri arasına girebilecek çalışmalar yapmaktadır bu kapsamda en iyi kurumsal web siteleri ve ödüllü web siteleri üzerinde detaylı incelemeler yapmakta ve web sitelerinin özelliklerini çok iyi çıkarmaktadır. Türkiyenin en iyi web tasarım şirketleri ile dirsek temasında bulunarak her geçen gün bilgi becerilerimizi geliştirmekteyiz. İşimize değer veriyoruz ve işimizi seviyoruz. Bundan dolayı da kurumsal yazılım firmaları ile çeşitli iletişimler ve etkileşimler içerisinde bulunuyoruz, ortak etkinlikler düzenleyebileceğimiz ve bilgi becerilerimizi arttırabileceğimiz fırsatları takip ediyoruz. Sektörün öncüsü SEO uzmanları ve Google Reklam uzmanları ile komple bir dijital ajans nasıl olmalı neleri yapmalı ve hangi alanlarda yapacağı özgün çalışmalar ile rakipleri arasından sıyrılmalı gibi sohbetler gerçekleştiriyoruz. Bu bütün çalışmalarımız sonucunda yazılım firması web sitesi nasıl olmalı konusunda somut doneler ve kazanımlar elde ediyoruz.

Elde ettiğimiz ve topladığımız veriler neticesinde bir yazılım şirketi web sitesi şık, sade ve bilgi yönünden kapsamlı ve insanların sordukları sorulara anında cevap bulabilecekleri özellikte olmalıdır. Ancak üzülerek söylemek durumundayız ki sektörümüzdeki birçok meslektaşımız kendi web sitelerine önem vermiyorlar  sadece pazarlamaya yönelik birkaç görsel hazırlayarak doğrudan müşterilerinin karşısına çıkıyorlar. Ancak biz firmamızın web sitesini yazılım şirketleri web siteleri nasıl olmalıdır mantığından baştan sona hazırladık ve sürekli canlı olarak çalışıyoruz.
 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!