DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

web sitesi tasarlayan firmalar ankara

Web sitesi tasarlayan firmalar ankara, internet sitesi kurulum, Ankara web tasarım fiyatları, Ankara web sitesi tasarlayan firmalar, Ankara Web Sitesi Tasarımcısı
Yayınlanma Tarihi : 19/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 1915

Ankara Web Sitesi Tasarlayan Firmalar

Web sitesi müşterilere ulaşmada işletmelerin eli kolu durumundadır. Özellikle hizmet sektöründe iş yapan esnaf boyacı sıvacı dil tercüman hizmeti veren şirketler tercümanlık büroları danışmanlık hizmeti veren eğitim kurumları organizasyon firmaları nakliyat firmaları dekorasyon firmaları mobilyacılar ve daha niceleri gibi sektörler web sitesi üzerinden Google SEO çalışması ve Google AdWords reklamlar hzimeti ile müşterilerine ulaşmaktadırlar. Bu sektörlerde firmalar için web sitesi olmazsa olmaz ihtiyaçlar haline gelmiştir. Hal böyle olunca web sitesi tasarlayan firmalar Ankara genelinde talep gören ve başvurulan firmalar haline gelmişlerdir. Özellikle Çankaya, Keçiören ve Yenimahalle ilçelerinde Çankaya, Kızılay, Etlik gibi semtlerde ve iş sektörü açısından öneme haiz diğer yerleşim yerlerinde web tasarım firmaları ve web sitesi tasarlayan firmalar aranır olmuştur. Bu kapsamda hem wordpress ile hem ASP.net ile hem de PHP ile web sitesi tasarımı yapan Ankara web tasarımcısı ve tasarımcıları sektörlere hitap eden web siteleri yapabilecek fırsat bulur olmuştur. Bu da web tasarımcılar ve ajans firmalar için önemli bir iş fırsatı halin gelmiştir. Hatta web site tasarımları arasında rekabet oluşturarak web sitesi tasarım ücretlerini müşteri dostu olarak değişmesini sağlamıştır.

Ankara web tasarım konusunda rekabet ve musgeri talepleri doğrultusundaki ihtiyaçların seviyesi öyle bir duruma gelmiştir ki, Ankara web tasarım firmaları haricinde freelancer web tasarımcılar da talepleri karşılamak için hizmet vermeye girişmişlerdir. Freelancer tasarımcılar genellikle genç, yeni meslek çalışanı, part time çalışan kişiler ağırlıklı olarak çalışmaktadır. Ankara ilinde web sitesi tasarlayan firmalar arasında bulunan firmamız Dinamiksoft da, tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmış ve işlerinde titiz ve düzenli olmaya azami dikkat etmiştir. Ankara'nın her yerinde her sektöre ve her potansiyel müşteriye hitap eden web sitesi şablonlarını kullanarak tasarımlar yapıyor. İşlem yapmadan önce kullanıcılara tasarım önizleme sunarak adım adım beğenme sürecini devreye koyuyor.

Ankara Web Sitesi Tasarımcısı

Dinamiksoft firmasının E-ticaret yazılımı ile online alışveriş web sitesi sahibi olabilir, işletmeniz için kurumsal web sitesi tasarımı kurdurmak isteyebilir, kişisel maksatlarınız için size özgü web sitesi yapılmasını isteyebilir ve kullanılacak web sitesi tasarım yazılımı tercihinizi web sitesi tasarımcısı ile görüşerek belirleyebilirsiniz. Dinamiksoft diğer web sitesi tasarlayan firmalar ile kıyaslandığında yaptığı uygun fiyatlı web sitesi tasarımı ve web sitelerinin Google SEO çalışması ile üst sıralara çıkarılabilecek SEO friendly (SEO uyumlu) olarak kodlanmış olmasıdır. Ankara web tasarım ajansı olarak size en iyi hizmeti en kısa sürede sunmayı ve birlikte çalıştığımız süre boyunca size teknik destek sağlayacağımızı, kurumsal mail oluşturma düzenleme, hosting ve alan adı sürelerini uzatma, web sitesi içerik yönetim sürecindeki destekleri de size sağlayamayı vaat ediyoruz.

Web sitesi tasarımcısı Ankara ilinde aranılan ve işletmelere çok iyi fayda sağlayan kişiler olarak bilinmektedir. Kesinlikle doğru olmakla beraber web sitesi yaptığını iddia eden sektör içinde dolandırıcı veya iş bilmez bazı kişiler de barınmaktadır. Birçok müşterimiz ile konuştuğumuz zaman daha önceden web sitesi yaptırdım ama para verdim hizmet alamadım, web tasarımcı sitemi kapattı, alan adım ve hosting süresi bitti sitem kapandı uyarı için mail, SMS almadım vs vs bir çok şikayet duyduk. Bu da sektörünüzde emek ve yetenek olarak yetersiz birçok web tasarımcının olduğunu bize bildirir.

Web Sitesi Tasarım Ücretleri

İnternet sitesi yaptırmak istenildiğinde en çok dikkate alınan konu web sitesinin sektöre hitap etmesi ve tasarım ücretsi konusu dikkate alınmaktadır. Web site tasarım ücretleri web sitesi tasarlayan firma, web sayfaları ve içeriklerin hazırlanması, sayfa sayısı, grafik tasarım talepleri ile belirlenir. Özellikle kurumsal web site tasarım isleri için web sitesi içerikleri daha az ve yalın olduğundan ve içeriklerin hazırlanması müşteri tarafından karşılandığıdan dolayı web sitesi fiyatları 749₺ den başlayan fiyatlarla uygulanabilmektedir. Ancak E-ticaret sitesi, ürün tanıtım sitesi, turizm web siteleri, özel maksatlı web sitesi tasarımları için proje özelinde fiyat belirlemek gerekir. Dinamiksoft diğer Ankara web sitesi tasarlayan firmalar tarafından belirlenen standart web tasarım ücretlerine yakın rakamları takip etmesine rağmen, özel maksatlı işler, yazılım eklentileri ve özel tasarım talepleri için de her bütçeye ve her sektöre özel kişiselleşmiş fiyatlar belirleyebiliyor. 

Web Sitesi Fiyat Aralığı
Tek Sayfa (Landing Page) Web Sitesi 499TL 'den başlayan fiyatlarla
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı 749TL 'den başlayan fiyatlarla
Firma Web Sitesi Tasarımı 749TL'den başlayan fiyatlarla
Eticaret Web Sitesi Tasarımı 1499TL'den başlayan fiyatlarla
Turizm Web Sitesi Tasarımı

1299TL'den başlayan fiyatlarla

Web sitesi tasarım ücretleri genel olarak yukarıdaki tablo'da yazan fiyatlar ile uygulanıyor. Ancak proje ve işler özelinde değişen taleplere istinaden fiyatlar da farklılıklar olabilmektedir. Bu sebeple Dinamiksoft fiyat politikasını kendisi belirlemekte ve zaman zaman özel kamoanyalar uygulamakta kampanya dönemlerini değiştirme, bitirme ve uzatma, diğer tasarım fiyatlarını değiştirme dahil tüm haklarını saklı tutar.

Web Sitemi Google Sıralamalarına Sokmak İstiyorum

Web sitemi Google reklamlarına çıkararak veya reklam hizmeti almadan tamamen organik SEO çalışması yöntemleri ile anahtar kelimelerde Google sıralamasına sokmak istiyorum diyerek bize gelen müşterilerimiz için belirlediğimiz SEO çalışması takvimi ile bir süre boyunca çalışmalar yaparak Google arama motorunda birinci sayfaya getirdik. Elde ettiğimiz sıralamalar ile web siteleri uzun süreler boyunca reklamsız olarak organik arama sonucunda gösterilmesini ve web sitesi üzerinden müşterilerine ulaşmasını sağladık. Sadece Google SEO çalışması için değil, Yandex Seo çalışması için, yabancı dilde SEO çalışması için, yabancı ülkelerde SEO çalışması için hizmet verebilecek arkadaşlarımız bulunmaktadır.

Google Adwords Reklam Hizmeti Almak İstiyorum

Google reklam hizmeti alırken hizmet alabileceğiniz birçok ajans firma bulunmaktadır. Ankara genelinde lokasyon bazlı aramalar ve anahtar kelime bazlı aramalar için Google Reklam Kampanyaları oluşturmak ve bu kampanyaların yönetimi için Ankara Google Adwords danışmanı ile çalışma yapabilirsiniz. Ancak bu kadar fazla Google ajansı ve Google uzmanı varken danışmanlık hizmeti alırken nelere dikkat edilmelisiniz.

✓ Google Ads hesabının sizinde giriş yapabileceğiniz bir hesap olmalı

✓ Raporlarınızı inceleyebilmelisiniz

✓ Danışmanlık ücreti usulü ile çalıştığınız Google Ads uzmanına danışmanlık ücreti dışında başka bir ödeme yapmalısınız

✓ Ödemelerinizi kendi hesabınızdan yapmalı ve fatura geçmişinden takip etmelisiniz veya bu raporları Ads Uzmanından talep etmelisiniz.

✓ Optimizasyonun doğru olduğundan emin olmalısınız, adword uzmanından yapılan çalışmalar için de rapor istemelisiniz.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!