DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

seo hizmeti

SEO Hizmeti

Ankara SEO Hizmeti

 

Ankarada seo hizmeti veren web tasarım ajansları arasında Dinamiksoft da yer almaktadır, öyle ki Dinamiksoft sadece web tasarım ve seo ile değil; e-ticaret web tasarım hizmetleri, google adwords dijital pazarlama reklamları oluşturma, logo ve kurumsal kimlik tasarımı, mobil uygulama geliştirme gibi web ve internet alanında neredeyse her alanda hizmet ve çözümler sunduğundan; bütün bu hizmetleri birbiri ile birleştirebilen köprü durumundadır. Dinamiksoft çözümleri sayesinde her bir hizmeti bireysel olarak farklı bir yerden almaktansa hepsi bir arada hizmetlere yönelebileceksiniz.

 

Özgün yöntem ve teknikler ile Dinamiksoft tarafından uygulanan Ankara Seo çalışma hizmeti, web sitenizin yükselmesi için benzersiz bir fırsattır. Reklama bütçe ayırmak istemiyor veya reklam vermek istemiyor ancak yine de web sitenizin kullanılan anahtar kelimelerde ön sıralarda, ilk sayfalar da yer almasını istiyor olabilirsiniz. Bunun için seo çalışmalarını tercih edebilirsiniz. Seo çalışmaları sizin web sitenize uygun kelime anahtarları ile ön plana çıkmanızı ve daima ilk sayfalarda yer almanızı sağlamayı amaçlamaktadır.

 

Ankara SEO Yapan Firmalar

 

Başta Dinamiksoft olmak üzere Ankara 'da birçok firma ve freelancer çalışan SEO işleri ile uğraşmaktadır, SEO ileri seviyede teknik bilgi gerektiren bir konu olduğundan dolayı; bu konu uzman kişilere bırakıldığı zaman etkili olarak kullanılabilir. Ankara SEO uygulamaları sayesinde şirketiniz için önemli derecede bir yatırım yapmış olursunuz. SEO çalışmaları sonucunda web siteniz belirli sektörel kelimelerde üst sıralarda yer alacak ve kurumsal harcama planlamanıza ekonomik olarak önemli bir fayda sağlayacaktır.

 

Ankara SEO yapan firmalar web sitenizi google sıralmalarında yükseltmeyi hedeflemektedir. Dinamiksoft firması ise sadece google SEO değil; yandex SEO ve bing SEO çalışmaları da yaparak sadeve google arama motorunda değil diğer arama motorunda da varlık gösterme işlemlerini yapmaktadır. Böylece web siteniz tüm arama motorlarında etkinlik kazanacak ve sıralamalarında ilerleme kaydedecektir.

 

Neden Dinamiksoft Başlangıç SEO Hizmeti

 

Dinamiksoft SEO hizmetleri arasında yer alan SEO başlangıç paketi hizmetten yaralanmaya başladığınız ilk bir aya mahsus olarak hazırlanmış SEO ile tanışma paketidir. Seo başlangıç paketlerini SEO çalışması nedir öğrenmek, faydalarını keşfetmek için kullanabilirsiniz. Firmamızdan ve SEO hizmetlerimizden memnun kaldığınız durumlarda hizmetlerimizden faydalanmaya devam edebilirsiniz. SEO Fiyatlarımız ve çalışmalar süresince uygulanan SEO takvimini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

 

Seo Sıralama Yükseltme Paketi

 

Arama motorları üzerinden web sitesi yönetiyor, satış yapıyor veya sadece ürün gösterimi yaptığınız web siteleriniz olabilir. Web sitenizin alanınızdaki siteler arasında ön sıralarda olmasını ve tercih edilme oranınızın daha çok olmasını istiyorsanız biz size seo hizmetlerini kullanmanızı öneririz. Seo çalışması nedir?  Seo çalışması web sitenizin arama motorları tarafından daha kolay algılanması ve arama motorlarında ilk sıralarda yer alması için yapılan bir çalışmadır.  Web sitenizi içerikler ve anahtar kelimeler ile destekleyerek bir çok arama motorunda ilk sıralara yükseltmeyi hedefliyoruz. Web siteniz ilk sıralara yükseldiğinde reklam ile üste çıkmaya çalışmanıza gerek kalmadan daima üst sıralarda yer alabileceksiniz. Üst sıralarda yer almak anahtar kelimenizi aratan kişiler tarafından daha çok tercih edilmenizi sağlayacaktır.

 

 

Seo Aylık Paket

 

Seo çalışmalarımızda ilk önce rakip analizlerinizi yapıyoruz. Rakiplerinizin kullandıkları anahtar kelimeleri, site içeriklerini araştırıyor, rekabet ortamınızın ne kadar yoğun olduğunu analiz ediyor, ve sizin kullanmanız gereken anahtar kelimeler ve içerikler hakkında detaylı araştırmalar yapıyoruz. Bizimle çalışmayı istemeniz durumunda ekip arkadaşlarımız hemen çalışmalarına başlıyor ve gerekli tüm analiz ve incelemelerini tamamlıyor ve sizlere bir rapor sunuyoruz. Seo aylık paket olarak hangi içerikleri, hangi hizmetleri kullanmak istiyorsunuz ne kadar süre boyunca bizimle çalışmak istiyorsanız buna göre sizlere paket seçeneklerimizi sunuyoruz. Rekabet ortamı yoğun olan durumlarda daha uzun vadeli çalışma gerekli olurken rekabet ortamı düşük olan alanlarda 3-5 aylık bir süre içerisinde istediğiniz noktaya web sitenizi getirebiliyoruz.

 

Baclink seo paketi nedir?

 

Baclink seo web siteniz için en gerekli hizmetler arasında yer almaktadır. Seo uyumlu olan siteler içerisinden arama motorları tarafından değerli ve önemli görülenler olarak seçilirseniz, web sitenizin diğer siteler tarafından link ile yönlendirme yapılır. Bu yönlendirilme işlemlerine baclink hizmeti denir. Web sitenizin popülerliği seo ve baclink hizmetleri ile yükseltilir. Web sitenizin baclink seo hizmeti olması web sitenizin kalitesini belirler.  Ne kadar farklı sitelerden sizin sitenize yönlendirme olursa o kadar göze çarparsınız. Böylece web sitenizin değeri artar, ilk sıralara yükselir, ve arama motorları tarafından sıkça kullanılmaya başlar. Dinamik soft web yazılım firması olarak backlink ve seo hizmeti veriyor, backlink sürecinizi yönetiyoruz. Güvenilir ve kusursuz çalışan ekibimize güvenebilirsiniz.

 

Sayfa Etiketleri;

#forum sitesi backlink,

#haber sitesi backlink,

#news kayıtlı haber sitesi backlink,

#sektorel site backlink,

#moz değeri yüksek site backlink,

#da/pa değeri yüksek siteden backlink,

#yuksek TF siteden backlink,

#alexa sıralaması yüksek siteden backlink,

#blog sitesi backlink,

#wordpdess paravan backlink,

#thumblr paravan backlink,

 

 

Forum Sitelerinde Web Site Tanıtımı

 

Forum sitelerini web sitenizin tanıtımını yapmak amacıyla kullanabilirsiniz. Bu sitelerin tercih edilmesinin sebebi birçok insanın özgürce birbirleri ile görüş ve düşüncelerini paylaşabilmesidir. İnsanlar merak ettikleri konu veya soruyu forum sitelerinden paylaşarak diğer kullanıcıların düşüncelerini öğrenebiliyor. Ancak web sitesi tanıtımı yapmak için kullanılan forum sayfaları her ne kadar pr değeri yüksek olan sayfalar olsalar bile yüksek kaliteli backlink saglayamadiklarini da her zaman hatırda bulundurmak gerekir.

 

Forum sitesinde web sitenizin tanıtımını yaparak hakkınızda ki ilk izlenimlerin olumlu olmasını sağlıyoruz. Bu yazılar insanların ilgisini çekecek ve web sitenizi ziyaret edip incelemek isteyeceklerdir.  Bu sayede web sitenizin trafiği artacak ve ön sıralara çıkma olasılığı artacaktır. Backling hizmeti doğru bir şekilde yapıldığında olumlu geri dönüş sağlamaktadır. Bu yüzden bu konuda uzman kişiler tarafınca yapılmalıdır. Biz dinamik soft firması olarak özenli bir şekilde çalışarak her zaman sitenizin ön sıralarda olmasını hedefliyoruz. Size gerçekleştirdiğimiz tüm işlem aşamalarında fikrinizi soruyoruz.

 

Kaliteli Forum Sayfalarından Backlink Fiyatları

 

350 adet forumda 35 özgün makale 350₺
250 adet forumda 25 özgün makale 250₺
150 adet forumda 15 özgün makale 150₺
100 adet forumda 10 özgün makale 100₺

 

Yukarıda belirlenen forum sitesi tanıtım ücretleri; referans olması açısından verilmiştir, bu ücretler web sitesinin forum tanıtımı yapılan sitelerdeki değişiklik, web sitelerinin DA/PA ve MOZ değerleri TF değerleri ve Spam Score'larına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Forum tanıtım çalışmlarında özgün makale konusu özenle belirlenmiş ve bir makale en fazla 10 forumda tanıtım yapılacak şekilde hazırlanmıştır. Bu durumun sebebi olarak web sitesi tanıtımı yapılan forumların bir yıl içerisinde %1-2, beş yıl içerisinde %2-3, on yıl içerisinde %10-15 'i gibi bir oranda linklerin düşmesinden kaynaklı olarak her yerde özgün yazı paylaşmanın gerekmediğinden dolayı aynı yazılar paylaşılmaktadır. Burada fayda/maliyet oranı göz önünde bulundurulduğundan dolayı sonuç bu şekildedir. Ve uzun süredir fayda görüldüğünden dolayı bu şekilde uygulanmaktadır.

 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!