DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

sakarya google adwords danışmanlığı

Sakarya Google Adwords Danışmanlığı

Sakarya Google Adwords Danışmanlığı

 

Sakarya dijital pazarlama uzmanı denildiğinde akla ilk gelen konu Google reklamları konusunda hizmet veren Sakarya Google Adwords danışmanları gelir çünkü hem arama ağı hem video reklamları hem de dönüşüm reklamları ile Google platformu çok büyük bir performans sağlamaktadır ve bu paltformda etkin olabilmek için profesyonel uzmanlar ile çalışmak gerekir. Kaldı ki Google reklamları dijital pazarlama alanının en büyük hacmine sahip alandır. Google Adwords artık Google'ın yeni deyimi ile Google Ads olarak isim değiştirmiştir. Yenilenen Google reklam platformu tabii ki tek başına dijital pazarlama alanının tamamını kaplamaktadır bu alanda sosyal medya platformları da çok ciddi bir söz sahibi durumdadır ancak yine de daha ön planda olan ve pazarın asıl hakimi Google reklamları olduğu konusu da önemli bir gerçektir. Hal böyleyken Google reklamlarından maksimum fayda sağlamak gerekecektir ancak Google reklamları diğer dijital pazarlama tekniklerine göre daha maliyeti ve daha pahalıdır. Ancak Google reklamları üzerinde yapılan optimizasyon çalışmaları sayesinde Google reklamları muazzam bir geri dönüşüm sağlamaktadır. Zaten Google reklamlarının geri dönüşümündeki bu performas onu pahalı ve maliyeti duruma getirmektedir.

 

Bu etkili durum ortadayken tabiki çok fazla kisi Google reklamı vermeyi talep etmektedir. Talebin fazla olması ile birlikte rekabetin çetin olduğu durumlarda maliyetler daha da yükselmektedir. Cok fazla kişinin yer almak istediği bir platform haliyle pahalı bir hale dönüşür. Ancak böyle durumlarda bile optimize Google ada hesapları ile kazanan tarafta olmak mümkündür.

 

Google reklamına nasıl çıkılır, Google reklamları kimin içindir; Google hiçbir teknik bilgi bilmeyen kişiler için dahil reklama çıkmayı bir fırsat olarak sunmaktadır, çünkü Google reklamına herkes çıkabilir, herkez bir web sitesi veya bir Google haritası ile başlatacağı kampanya ile reklam hizmeti almaya başlayabilir. Ancak akıllı kampanya denilen bu reklamlar kısa vadeli oldukça başarılı olmasına rağmen uzun vadede hem daha maliyetli hem de daha az performanslı olarak ortaya çıkarlar. Bu sebepten dolayı akıllı reklamlar yerine uzman moda geçerek uzman reklam kampanyaları tercih edilmelidir ancak bu konularda fazlaca bir teknik bilgi gerektirmemektedir. Bu sebepten ötürü Google reklamlarına çıkmak için iyi bir Google Adwords danışmanı ve Google reklam hizmetleri konusunda kendisini geliştirmiş kişiler ile çalışmalısınız.

 

Sakarya Google Ads Uzmanı

 

Google Ads Uzmanı olarak iş yapan Google reklam ajansları veya freelance dijital pazarlama uzmanları; genel hedef olarak istenilen anahtar kelimeler ile Google reklamlarında yer almak, reklam ayarlarında duzenlemeler yapabilmek, reklam performanslarının arttırılması tıklama başına maliyet değerini düşürmek ve reklam kalite puanını arttırmak hedefli olarak çalışmalar yapmak gibi işlemleri hedefler ve gerçekleştirirler. Dinamiksoft Google reklam ajansı olarak web siteniz ve Google haritalar kaydı ile reklama çıkma hizmeti veriyoruz. Sakarya esnafları, teknik iş yapanlar, danışmanlık şirketleri, mobilya ustaları, dekorasyon işleri ile uğraşanlar, yapı inşaat işleri, matbaalar, grafik tasarım uzmanları gibi çok geniş ve çeşitli alanlarda hizmet etkinliğimiz vardır. Üstelik Google Adwords reklam reklam hesabınızın kurulması ve Google AdWords danışmanlık fiyatları için de en iyi fırsatları sunuyoruz. Aylık bütçeniz, reklam kampanya sayısı ve takip edilen anahtar kelime sayısına bağlı olarak aylık Google Adwords danışmanlık ücreti de değişebilmektedir. Genel olarak aylık reklam harcamalarınızın yüzde on ile onbeş oranında bir ücret ile danışmanlık ücreti belirlenir. Ancak her proje özelinde fiyatlar özel olarak belirlendiği için aşağı veya yukarı yönde değişme mümkündür.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!