DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

mobil uygulama hizmeti

Mobil Uygulama Hizmeti

Hybrit Mobil Uygulama Geliştirme

 

Hybrit mobil uygulamalar daha az donanım özelliği gerektirmekte ve daha hızlı tasarımı tamamlanarak kullanıma hazırlanabilmektedir. DinamikSoft firması olarak web yazılımındaki tecrübemizi mobil uygulama geliştirme alanında da sergilemekteyiz. Hybrit uygulamalar maliyetleri müşterilerimiz için daha uygun olan mobil uygulamalardır. Native uygulamaların aksine daha az ürün sergilenmektedir. Ancak maliyet ve zaman açısından avantajları sayesinde en çok tercih edilen uygulama türüdür. Gelişen mobil pazarda hızlıca yer almak isteyen kullanıcılar zaman kaybetmeden pazarda yer almak adına hybrit uygulamaları tercih etmektedir. DinamikSoft olarak mobil uygulama geliştirmedeki tecrübemiz ile müşterilerimize sunduğumuz seçenekler değerlendirilerek sipariş alınmakta ve istenilen uygulama kısa sürede geliştirilerek müşterilerimize teslim edilmektedir. DinamikSoft mobil uygulama geliştirme fiyatları açısından da sektöründe oldukça iyi bir yer edinmiştir.

 

Android Mobil Uygulama Geliştirme

 

Android sistemlerde çalışmak üzere tasarlanan mobil uygulamalar sayesinde android sistemler üzerinde dilediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Okulların veli-öğrenci bilgi sistemleri, firmaların katalog, ürün ve stok takibi gibi işlemlerini yapabilecek kaliteli uygulama ihtiyaçlarında Android tabanlı sistemlerde çalışmak üzere mobil uygulama geliştirilmesi DinamikSoft tarafından yapılmaktadır. DinamikSoft Mobil yazılım geliştirme ekibimiz Android sistemlerinde kaliteli ve hızlı çalışan uygulamalar yapmaktadırlar. Ekibimizin geliştirdiği uygulamalar tüm Android cihazlarda yüksek performans gösterecek şekilde tasarlanmaktadır. Mobil uygulamalarımız müşterilerimizin taleplerini karşılamakta ve uygun fiyatları ile de müşterilerimizi cezbetmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimize teslim edilen ürünlerimiz sayesinde müşterilerimiz ve uygulama kullanıcıları maksimum fayda elde etmektedirler. DinamikSoft yazılım konusundaki tecrübesi ile tüm web yazılım alanlarında ve mobil uygulama geliştirme konusunda sektöründe parlamaktadır.

 

Android için native uygulama geliştirme projeleri ile %100 android kaynaklarını kullanabilen. En performanslı aplikasyonlar üretiyoruz. Bu aplikasyonlar sayesinde performanstan ödün vermeden fonksiyonellik yönü kuvvetli ve tasarıma estetik ve zerafet katan ürünler oluşturulabilir.

 

​​Android native mobil uygulama ile özel otomasyonlar, tablet ve telefonlardan kullanılabilecek özel çözümler çözümler, şirketler için gerekli iş yazılımları yapılabilmektedir.

 

Bir android projesi için hem tasarım hem de uygulama geliştirme konusunda fiyat teklifi alabilmek icin projenizi iyi bir şekilde dokümante ederek [email protected] adresine mail atabilirsiniz. En kısa zamanda size dönüş sağlanacaktır.

 

Native Mobil Uygulama Geliştirme

 

Native mobil uygulamalar belirli bir işletim sistemi ya da platforma yönelik olarak çalışmak üzere hazırlanmış mobil uygulamalardır. DinamikSoft olarak web yazılım geliştirmedeki tecrübemizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla mobil alanlarda da sergilemekteyiz. DinamikSoft firması olarak müşterilerinin ihtiyaç duyduğu özel platformlara ve işletim sistemlerine ve donanımla doğrudan haberleşebilecek uygulama geliştirme konusunda yetenekli mühendislerimiz ile hizmet vermekteyiz Mühendislerimiz tarafından hazırlanan uygulamalar hem talep edilen istekleri karşılayacak hem de maksimum güvenlik sağlayacak şekilde yazılım geliştirilmektedir. Native uygulamalar ile daha fazla ürün sergileyebilir ve daha hızlı bir performans alabilirsiniz. Firmanıza ait özel işlemleri yaptırabileceğiniz özel maksatlı yazılımlarımız sayesinde işlerinizi daha kolay halledebilecek, araçlarınızı daha kolay yönetebileceksiniz. DinamikSoft olarak En uygun fiyatlar en etkin Native Mobil uygulamalar geliştirilmektedir.

 

IOS Mobil Uygulama Geliştirme

 

Apple firmasının geliştirdiği telefonlarda çalışan bir işletim sistemi olan IOS kendine özgü kurallarla çalışmaktadır. Bu sebeple Android tabanlı uygulamalar bu platformlarda çalışmamaktadır. IOS kullanımının da oldukça yaygın olması sebebi ile müşterilerimiz Android tabanlı mobil uygulamalarına ek olarak IOS sisteminde çalışacak uygulamalarda istemektedirler. Her iki uygulamada başlı başına farklı bir uygulama olarak hazırlanmakta ve gerektiğinde aynı veri tabanını kullanmaktadır. Böylece uygulamalar birbiri ile uyumlu çalışmaktadırlar. DinamikSoft az bulunan IOS yazılım geliştirme seçenekleri ve uygun fiyatları ile müşterilerinin taleplerine uygun yazılımları geliştirmektedir. Sizde IOS işletim sisteminde çalışacak bir uygulama ihtiyacı içerisinde iseniz firmamız ile iletişime geçerek taleplerinizi aktarabilir ve uygun fiyat tekliflerimizi alarak bütçe planlamanızı yapabilir ya da sipariş verebilirsiniz.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!