DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

mobil reklamlar

Mobil Reklamlar
Yayınlanma Tarihi : 30/Kasım/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 940

Mobil Reklamlar

Mobil reklam mobil cihaz özelliği bulunan tablet ya da cep telefonlarında kullanılan uygulamalar ve web sitelerinde görüntülenebilen bir Adwords reklam türüdür. Mobil Reklamlar WAP mobil reklamları ve ileri teknoloji mobil cihazlarda gösterilen reklamlar olmak üzere 2 kategoriye ayrılır. WAP mobil reklamlar sadece WAP özelliği bulunan mobil cihazlarda gösterilebilen metin veya resim reklamlarıdır. İleri teknoloji mobil cihazlarda gösterilen reklamlar ise ileri seviye internet tarayıcısı bulunan cep telefonları ve tabletlerde gösterilebilen reklamlardır. Dinamiksoft web tasarım firması olarak güncel gelişmeleri yakından takip ederek mobil reklamlardan azami faydayı elde etmeye gayret ediyoruz. Bu kapsamda, kitle ve konum hedeflerini baz alarak firmanızın daha geniş pazarlara ulaşmasını sağlıyoruz.

Mobil Reklamların Faydaları Nelerdir? 

Mobil reklamların faydaları sanıldığından çok daha fazladır. Çünkü artık dünyada mobil teknolojilere doğru büyük bir yöneliş vardır. Bu nedenle, reklamların mobil cihazlara yönelik olması ulaşılabilecek potansiyel müşteri sayısını da fazlasıyla artırıyor. Ancak, uzman bir ekipten destek alarak bu konuda daha etkili bir faaliyet yürütebilirsiniz. Dinamiksoft olarak başarılı mobil reklamlar ortaya koymak ve bu reklamları geniş kitlelere yaymak detaylı çalışmalar yapıyoruz. İnternette yayınlanan mobil reklamlar hakkında etkili geri bildirimler almak ve bu geri bildirimleri doğru bir şekilde analiz ermek amacıyla raporlama sistemini kullanıyoruz. Arama motorunda gösterilen mobil reklamların aynı zamanda mobil uygulamaları kullanan hedef kitlelere gösterilmesini sağlayarak bu faaliyetlerden en yüksek faydayı elde etmeye çalışıyoruz.

Mobil Reklam Hizmetleri Nelerdir?

Mobil reklam hizmetleri web sitelerinin yanında uygulama ve online oyunlar yardımıyla daha çok kitleye ulaşmayı amaçlar. Bu nedenle ürün ve hizmetlerinizi daha iyi tanıtmak için mobil reklam hizmetlerinden yararlanmalısınız. Ankara'da hizmet veren bir web tarasım firması olarak mobil uyumlu web siteleri ve mobil uygulamalar vasıtasıyla firmanızın en iyi şekilde tanıtılması için gerekli özeni gösteriyoruz. Bu konuda sahip olduğumuz referanslarımızdan aldığımız güçle, başarılı mobil reklam hizmetleri sunuyoruz. İnternet ortamındaki etkinliğinizi artırmak, uzman ekibimizin SEO ve reklam konusundaki deneyimlerinden faydalanmak istersenizwww.dinamiksoft.com internet adresimizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.
 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!