DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

logo ve kurumsal kimlik tasarımı

Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Standart Logo Tasarımı

 

Logonuz sizi ve firmanızı temsil eder. Firmanızın simgesi olan logonuz ilk görüldüğün de firmanız hakkında insanlarda bazı çağrışımlar oluşturur. Kaliteli ve özgün bir şekilde oluşturulmuş olan logo tasarımları profesyonelliğinizi ve firmanız hakkında insanlar da olumlu ilk görüşler uyandırır. Logonuz firmanızın tanıtımında ve akılda kalıcılığında en önemli unsurlardan biridir. İnsanlar bir yerde logonuz ile karşılaştığı zaman akıllarına siz gelmelisiniz. Logonuzun özelliklerini sizlerin görüşleri doğrultusunda belirliyoruz. Firmanızı, kişiliğinizi veya işinizi yansıtan logo tasarımları isteyebilirsiniz. Firmamız sizin için özel, özgün ve ilgi çekici logo tasarımları hazırlamaktadır.  Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak veya bizlere merak ettiğiniz soruları sormak için telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir veya canlı destek hattımızı kullanarak da bilgi alabilirsiniz.

 

Beğenme Garantili Logo Tasarımı

 

Logo Nedir; logo firmanızı ve şirketinizi en iyi şekilde temsil eden görseldir. Logolar bakıldığında sizi ifade etmeli, akılda kalıcı olmalı ve uzman bir grafiker tarafından tasarlanmalıdır ki asıl maksadına ulaşsın. Malesef ki birçok firmanın logo tasarımından anladığı konu sade bir metin yazısından ibarettir, hal böyle iken de insanlar logo tasarımı için maddi bir bütçe ayırmak istemiyor, ve düşük bütçeler ile logo tasarımı yaptırıyorlar. Sonuç olarak da işler ortada kalıyor ve yapılan tasarım da hiç iç açıcı olmuyor. Bu duruma düşmemek için size tavsiyemiz Ankara logo tasarım işleri ile uğraşan işinin ehli ve logo tasarım porftoyü sunabilecek kadar işinde uzmanlaşmış bir grafik tasarımcı veya grafik tasarım ajansı ile çalışmalısınız.

 

Neden Beğenme Garantili Logo Tasarımı

 

Firmanızın tanıtımında ve akılda kalıcı olmasında en önemli şeylerinden biri logo tasarımınızdır.  İnsanların aklında kalan sizin hakkınızda olumlu düşünceleri uyandıran bir logo tasarımına sahip olmanız için kaliteli, göz alıcı ve beğenme garantili logo tasarımları yapıyoruz. İsterseniz sizin aklınızda ki tasarımları gerçekleştiriyor isterseniz sizin için sıfırdan özgün tasarımlar yapabiliyoruz. Logo tasarımlarımızı her zaman sizin onayınıza sunuyor ve fikirlerinize değer vererek gerçekleştiriyoruz. Beğeneceğiniz tasarımlar yapmak bizim için her zaman önemli bu yüzden siz değerli müşterilerimize beğenme garantisi sunuyoruz. Tasarımlarımız bittikten sonra düzenlemek veya değiştirmek istediğiniz yerleri istediğiniz gibi revize işlemlerinizi yapıyoruz. Logo tasarımı yaptırmak veya diğer hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim numaralarımızdan veya canlı destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Logo Tasarımını Kimler Yapabilir

 

Ankara Logo tasarım işlerini bireysel olarak hizmet veren freelancer grafik tasarımcı uzmanları, matbaa firmaları, grafik tasarımcılar, web tasarım ajansları gibi sektörel firmalar tarafından yapılabilir. Logo tasarımı genellikle kartvizit tasarımı ve tabela tasarımı yapılacağı zaman ortaya çıkan bir konudur. Bu sebeple kurumsal kimliğinizi en başta güzelce oluşturmalısınız. Sıfırdan ilk iş logo tasarımı yapılacaksa firmanızın fiziki konumuda kullanılan renkler, kurumsal kimliğiniz hakkında bilgiler, kurumsal kimlik renkleriniz, sektörünüz, hizmetleriniz ve diğer istekleriniz ile beğenme garantili logo tasarım konusunda hizmet verecek olan grafik tasarımcınızı iyi bilgilendirmeniz gerekecektir.

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

 

Kurumsal kimlik; bir kurumun kendini pazarlama sektöründe, şirketinin içinde ve dışında kendini tanıtma şeklidir. Kurumsal kimlikten anında fayda beklemek doğru olmaz. Kurumsal kimlik çalışmaları geleceğe dair yapılan yatırımlardır. Kurumlar kendi isimlerini duyurmak ve insanların akıllarında olumlu etki bırakmak için bu yöntemi kullanırlar. Firmamız dinamiksoft da web tasarım, yazılım ve internet reklamcılığı gibi hizmetlerinin yanı sıra kurumsal kimlik örnekleri konusunda profesyonel mockup kurumsal kimlik tasarımları veya özgün kurumsal kimlik tasarımları ile vektörel illustrator çizimleri de yapmaktadır.

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

 

Kurumsal kimlik tasarımı müşterilerinizin firmanızı veya markanızı nasıl algıladıklarını gösteren görsel araçlardır. Kurumsal kimlik tasarımının en önemli parçalarından biri logo tasarımı konusudur. Dinamiksoft olarak, kurumsal kimlik tasarımını oluşturan üç bileşeni en etkin şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bu üç birleşen ise markanızın sahip olduğu tüm değerleri ve kültürü, markanızın görselleri ve pazardaki konumu olarak karşımıza çıkıyor. Kurumsal kimlik tasarımı sayesinde markanızın sektör içindeki pozisyonunu ve firma kültürünü daha faydalı hale dönüştürmek için çaba gösteriyoruz. Firmanızın ayrıcalıklı hale gelmesi ve internet ortamında bilinirliğinin artması için logo tasarım faaliyetlerine öncelik veriyoruz. Müşterilerinize firmanızın mesajını en doğru şekilde iletmeniz için sizlere her anlamda profesyonel destek sağlıyoruz.

 

Kurumsal kimlik tasarım yapılırken öncelikle firmanın tam olarak ne istediğini ve hedeflerini doğru analiz etmesi gerekmektedir. Kurumsal kimlik bir bakıma firmanızın akılda kalan etmenlerinden biri olduğu için bu alanda profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.  Biz dinamiksoft ajansı olarak hem kendimize hem de referanslarımıza güvenerek sizlere hem logo tasarım hem de kurumsal kimlik tasarımı konusunda güven ve kalite sunuyoruz.Merak ettiğiniz konuları, sorularınızı veya fiyat bilgisi hakkında bilgi almak için bizimle hem iletişim bilgilerimizden hem de canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nasıl Oluşturulur

 

Kurumsal kimlik tasarımının oluşumu için uzman elinin değmesi çok önemlidir. Dinamiksoft bünyesinde yer alan uzman ekibimiz ile beraber, kurumsal kimlik tasarımında firmanızın bir adım önde olmasını sağlıyoruz. Firmanızın kurumsal kimlik tasarımını yaparken, sosyal medyayı ve görsel temaları en etkin şekilde kullanıyoruz. Ayrıca, başarılı bir şekilde tasarlanmış kartvizitler ve tabela gibi pek çok ürünü kurumsal kimlik tasarımının etkileyici bir parçası olarak en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Bu faaliyetlerdeki asıl amacımız firmanızın sahip olduğu farklı ve yenilikçi değerleri müşterilerinize iletmenizi sağlamaktır. Kurumsal kimlik tasarımınız ne kadar iyi yapılırsa, hedef kitleniz ile sıkı bir bağ kurabilir ve rakiplerinizden pozitif anlamda ayrılabilirsiniz. 

 

Kurumsal Kimlik Tasarımının Faydaları Nelerdir

 

Kurumsal kimlik tasarımın faydası sıra dışı tasarımlara sahip olduğunuz sürece, en yüksek seviyede olacaktır. Firmanızın tanıtımı ve dış dünyaya daima açık olması için özellikle dijital pazarlama alanında farklı olduğunuzu göstermeniz gerekir. Dinamiksoft web tasarım ajansı olarak, etkin bir dijital pazarlama stratejisi geliştirmeniz amacıyla kurumsal kimlik tasarımınızın müşterilerinize doğrudan hitap edecek şekilde olmasını sağlıyoruz. Bu sayede hedef müşteri kitlenizi artırmanın yanında firmanızın daima öncelikli olarak tercih edilmesine yardımcı oluyoruz. Kurumsal kimlik çalışması marka haline gelmenizde en önemli adımlardan biri olduğu için, Dinamiksoft olarak bu aşamada deneyimlerimizden yararlanarak sizi zirveye taşımaya çalışıyoruz. Kurumsal kimlik tasarımlarında farklı çalışmalar sunan firmamızı tercih ederek güvenilir ve kaliteli bir hizmet almanın farkını mutlaka görmelisiniz.

 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!