DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

kurumsal e-ticaret web sitesi

Kurumsal E-Ticaret Web Sitesi
Yayınlanma Tarihi : 30/Kasım/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 630

Kurumsal E-Ticaret 

Kurumsal e-ticaret nedir? Kurumsal e-ticaret; kurumsal özellikleri bulunan firmanızın sahip olduğu ürün ve hizmetlere ait tüm satış, ödeme ve reklam faaliyetlerinin internet ortamında yerine getirilmesidir. Kurumsal e-ticaretin asıl amacı, ürün ve hizmetlerin müşterilerinize olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırılabilmesi ve siparişin kolayca teslim edilmesini amaçlar. Ayrıca, müşterilerinize ihtiyaç duydukları güvenilir dijital platformun sağlanabilmesi, web sitenizdeki kullanıcı ara yüzlerinin oldukça kolay ve kullanıcı dostu olması, web sitenizin dijital saldırılara karşı dayanıklı olması ve sürekli bir şekilde yenilenmesi kurumsal e-ticaretin diğer amaçları arasında yer alır.

Kurumsal E-Ticaret Gereksinimleri Nelerdir?

Kurumsal e-ticaret sisteminin başarılı olması için bazı gereksinimleri vardır. Dinamiksoft farkıyla bu gereksinimleri sizler için faydaya dönüştürüyoruz. Kurumsal e-ticaret gereksinimleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

* E-ticaret Sistemi: Kurumsal anlamda e-ticaretten söz etmemiz için doğru sistemlere sahip olmanız gerekir. Bu yüzden, güçlü bir alt yapısı olan, güncel ve daima gelişmeye açık kurumsal e-ticaret sistemleri ile firmanızı geleceğe taşıyoruz.

* Domain Seçimi: Kolay okunabilir ve akılda kalıcı domain seçimleri yaparak sektörünüzde daha iyi rekabet edebilmenizi sağlıyoruz.

* Tasarım: Kurumsal E-ticaret sisteminize ait tasarımın şirketinizi iyi bir şekilde yansıtması adına kaliteli ve güncel tasarımlar geliştiriyoruz.

* Güvenlik Sertifikası: Firmanızın dijital ortamda güvenliği için kurumsal e-ticaret sitenizin güvenlik sertifikası (SSL) sahibi olmasını sağlıyoruz. 

Kurumsal E-Ticaretin Avantajları Nelerdir?

Kurumsal e-ticaret, geleneksel anlamda ticaretten oldukça farklı avantajlara sahiptir. Kurumsal e-ticaretin avantajları satıcı ve alıcı açısından ele alınmalıdır

1. Satıcı Açısından Avantajları;

* Satıcıların ürünlerini satmak için zaman ve mekan kısıtlaması yoktur. 

* Ürünlerini daha geniş platformlarda ve daha uygun maliyetlerle tanıtma fırsatı elde ederler.

*Depo sıkıntısı yaşamadıkları için, ihtiyaca göre bol çeşitli ürünler sunabilirler. 

* Fiziksel mağazalara kıyasla kurulumları daha kolaydır.

2. Alıcı Açısından Avantajları;

* Hızlı alışveriş ve kolay fiyat araştırması imkanı sağlar.

* Ürün çeşitliliğinden dolayı, daha kolay kıyaslama ve tercih imkanı sağlar.

*Günün her saati alışveriş imkanı sağlar.

* Güncel kampanya ve indirimlere anında erişim fırsatı verir.
 
 Kurumsal E ticaretin tüm bu avantajlarından yararlanmak isterseniz www.dinamiksoft.com adresimizi ziyaret edebilir ve firmanız için bu konuda hızlı ve güvenilir destek alabilirsiniz.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!