DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

konya web tasarım ajansı

Konya Web Tasarım, Web Tasarım Konya, Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Konya, Konya Web Tasarım Ajansı, Web Sitesi Yapan Firmalar, Konya Web Tasarım Firmaları, Konya Web Tasarım Firması

Konya Web Tasarım

 

WebTasarım Konya denildiğinde sayılı şirketler arasında firmamızın ismi de anılmaktadır, özellikle web tasarım işlerine ihtiyaç duyan bu sebeple "Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Konya", "Konya Web Tasarım Ajansı", "Web Sitesi Yapan Firmalar" gibi kelimeler ile google arama motorunda arama yaptığınızda firmamız ile karşılaşabilirsiniz. Firmamızın uzun uğraşlar ve seo çalışmaları sonucu elde ettiği bu başarı ile potansiyel müşterilere ulaşması bizi mutlu etmektedir.

 

Firmamız Dinamiksoft konya web tasarım firmaları ile rekabette olan bir şirkettir. Konya ilinde web sitesi yaptırmak ve kurusal kimliğinizi dijital platformlara aktarmak istiyorsanız Dinamiksoft 'un çözümlerini inceleyebilirsiniz; Dinamiksoft kurumsal bir web site tasarımı için her bütçeye özel çözümler üretmektedir, öyle ki web site tasrım hizmetleri 750 TL +KDV 'den başlayan fiyatlar ile yapılmaktadır. Bu gibi ekonımik çözümlerin yanı sıra yüksek kaliteli içeriğe sahip hizmet ve blog sayfalarından oluşan ve SEO ile ilgili konum kazanmak için özel olarak tasarlanmış web site çözümlerimiz de bulunmaktadır.

 

Konya Web Tasarım Firmaları size web site tasarım hizmeti vermenin yanı sıra bir web tasarım ajansından beklenen web sitesi görselleri için grafik tasarım hizmeti, google reklamlarına çıkmak isteyen müşteriler için Google Ads hesabı kurulum hizmeti, Konya Seo çalışması, lokasyon bazlı SEO hizmeti vermelidir, Konya Web Tasarım Firması olan şirketler için de bu durum aynen geçerlidir. Dinamiksoft 'da "Konya Web Tasarım" etiketi ile sizlerin karşısında olduğundan dolayı web, internet hizmetleri, hosting, alandı, reklam, logo, banner gibi tüm alanlarda hizmet sunuyor.

 

Dinamiksoft en iyi web site tasarımcıları ile çalışmakta olduğundan ortaya çıkan ürünler; kaliteli, modern arayüzlere sahiptir, ilave hizmetler olarak UI/UX arayüzleri taasarımı, Dijital pazarlama, Sosyal Medya Yönetim ve danışmanlık hizmeti, Mobil Uygulama geliştirme, Özel yazılım geliştirme konularında da ek hizmetler sunuyor. Siz de Dinamiksoft web tasarımcılarından hizmet almak için hemen web sitesinde teklif al formunu doldurabilir, canlı destek hattından bize yazabilir, telefon numaralarımızdan mesai saatleri içerisinde müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Google Adwords Danışmanlık Hizmeti

 

Google Adwords reklamları dijital pazarlama denildiğinde ilk akla gelen reklamcılık platformudur. Google yakın zamanda tüm reklam hizmetlerini tek bir platform çatısında toplayarak bu platform ismine Google Ads (Google Reklamlar) adını verdi. Google Ads hem arama ağı reklamları, hem görüntülü reklamlar, hem de video reklamlar için destek sunuyor. Google reklamlarında yer almak için hiçbir teknik bilgi bilmeseniz bile Google akıllı reklam kampanyası ile reklama çıkabilmeniz mümkün. Ayrıca daha uzman seviyesinde reklam profilleri ve reklam kampanyaları oluşturarak google reklamları üzerinde maksimum performans hedefleyebilirsiniz.

 

Google Akıllı Reklamları

 

Google reklamlarında yer almak isteyen Konyalı esnaf, danışman, hizmet veren veya işletme sahipleri oldukları halde hiçbir teknik bilgi sahibi olmayan kullanıcılar için önemli bir uygulama yaptı. Sadece hizmet verdiğiniz sektör ve hizmet bölgelerimizi girerek akıllı reklam kampanyası oluşturabilir ve kısa sürede konya ili ve ilçelerinde reklama çıkabilirsiniz. Bunun için bir Google ads hesabiniz yok ise yeni bir Google ads hesabı oluşturmanız ve yeni bir Adwords müşteri numarası almanız gerekiyor. Yeni bir üyelik oluşturduktan sonra zaten karşınıza çıkan akıllı reklam seçeneklerini belirleyerek hemen Google reklam hizmetini başlatabileceksiniz.

 

Konya Google Reklam Danışmanlığı

 

Dinamiksoft konya Google Adwords danışmanlığı hizmeti ile konya ilinde özel ders eğitimi, su tesisat hizmetleri, oto ekspertiz, zemin kaplama, teknik servis, bilgisayar tamircisi ve diğer bütün hizmet alanlarında Google reklam hizmeti için danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bilindiği ve yukarıda bahsedildiği üzere isteyen herkez akıllı Google Adwords kampanyası ile reklama çıkabilir. Ancak söz konusu Profesyonel Google reklam danışmanlığı olduğunda ve uzman modunda reklam kampanyası oluşturulduğunda iyi bir konya Google Adwords uzmanı ile çalışmak gerekecektir. Çünkü uzman modundaki Google reklamları iyi bir teknik bilgi, iyi bir reklam kampanyası oluşturma ve reklam geri dönüşümlerini iyi takip ederek en performanslı reklam uzantısı ve reklamı bulup negatif anahtar kelimeleri engelleyip etkili anahtar kelimeleri uygulama işlemleri yapılarak tıklama başına maliyet düzenlemesi ve reklam Optimizasyonu yapılmalıdır. Siz de reklam vermek için konya web tasarım ajansları arasından birisi ile çalışmak isterseniz. Dinamiksoft web tasarım şirketine hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

Konya Kurumsal Web Tasarım

 

Kurumsal web tasarım nedir; Kurumsal işletmelerin işletme yapısına ve sektörel özelliklerine göre hazırlanmış, işletmenin yönetiminden verdiği hizmetlerine kadar her konuda metinsel içerik ve görsel içerik ile ifade edilmesini sağlayan internet sitesidir. Adından dan anlaşılacağı üzere kurumsal bir yapıyı ifade etmeye çalışır. Böylece web sitesini inceleyen kişiler aslında sizin kurumsal yapınızı çalışma şeklinizi, banka hesap numarlarınızı, yöneticilerinizi, hizmetlerinizi ve diğer işletme özelliklerinizin tamamını görebileceklerdir. Dinamiksoft olarak 10 yılı aşkın tecrübesi bulunan ekip çalışanlarımız sayesinde konya ilinde kurumsal web tasarım ihtiyaçları doğrultusunda web sitesi tasarlıyoruz.

✓ Basit kurumsal web tasarım

 • Anasayfa, Hakkımızda, İletişim, Hizmetlerimiz, Galeri
 • 10 adete kadar Kurumsal mail hesabı
 • Kurumsal kimlik renkleriniz üzerine hazırlanmış sektörel web site teması

✓ Gelişmiş Kurumsal web tasarım

 • Standat sayfalar, Blog / Haber modülleri
 • Hizmet detayları
 • Kategori sayfaları
 • Çalışanlar sayfası
 • Banka hesapları
 • Sınırsız Kurumsal Mail Hesabı
 • Kurumsal kimlik renkleriniz üzerine hazırlanmış sektörel web site teması

Ayrıca grafik tasarım, katalog tasarım, logo ve kurumsal kimlik hizmetleri de profesyonel bir kurumsal web tasarım çalışmasından önce yapılmış olması gereken çalışmalardır, Eğer bu çalışmalara sahip değilseniz web sitesi tasarlayan firmalar içinde yer alan Firmamız sayesinde bu hizmete de kavuşabilirsiniz.

 

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

 

Konya Kurumsal Web Tasarım konusundan yeterince bahsettik, eğer siz de kurumsal özelliklere sahip bir internet sitesi kurdurmak isterseniz; Web sitesi yapanlar, medya ve reklam ajansları, Web tasarım ajansları ile görüşerek web sitesi tasarımı nasıl yapılır süreç içerisinde neler yapmanız gerekir, web tasarım ücretleri ne kadardır, ödemeleri nasıl yapmalısınız gibi konularda bilgi alabilirsiniz. Her firmanın kendisine özgü fiyat politikası ve çalışma şekli olabileceğinden bir firma için uygulanan yöntem diğer firmalar için standart olarak kabul edilemez. Bu sebeple sektördeki firmalardan herhangi birisi ile çalışmak istediğinizde iyi analiz etmiş ve bu konuları konuşmuş olmanızı tavisye ederiz.

Kurumsal web tasarım yaptımak için maliyetler;

 • Alan adı tecili için ödenen ücretler
 • Hosting/Sunucu hizmeti için ödenen ücretleri
 • SSL sertifikası için ödenen ücretler
 • Web tasarım için ödenen ücretler
 • SEO hizmeti için ödenen ücretler
 • Google Adwords Reklamlarına ödenen ücretler

olarak sıralanabilir.

 

Konya İnternet Sitesi Fiyatları

 

İnternet siteleri günümüzde şletmelerin, kurumsal firmaların ve İnternet ortamında faaliyet gösterenlerin tercihleri ile popülerliği gün geçtikçe daha da artan platformlar haline gelmiştir. Bu durumda çok fazla internet sitesi türünü ortaya çıkarmıştır, ancak klasik internet sayfalarından ziyade son zamanda fonksiyonel web siteleri daha fazla ön plana çıkmaktadır. Mesela internet sitesi üzerinden geliştirilen otomasyonlar sayesinde müşteri takip eden müşterilere yönelik pazarlama araçları sunan, müşteri takip hizmetleri sunan, yazılımlı ve fonksiyonel web siteleri ön plana çıkmaktadır. Tabiki sadece fonksiyonel web sitesi değil tasarım açısından kreatif çalışmalar da ön plana çıkmaktadır. Günümüz gelişen teknolojisinin getirdiği imkanlar doğrultusunda efekt ve animasyonlu arayüzler ve kullanıcı deneyimine ön planda tutan UX Design web sayfaları ön plana çıkmıştır.

 

Bu kapsamda Ankara'da internet sitesi tasarlayan firmalar arasında bulunan şirketimiz Dinamiksoft yazılım firması kullanıcı deneyimleri ne uygun mobil ile uyumlu çalışabilen responsive tasarımlı Google Seo dostu Web siteleri üretme konusunda kendisini geliştirmiştir.Konya internet sitesi tasarlayan firmalar Konya müşterilerine en iyi hizmeti vermek için hem emek hem de rekabet sergilemektedir. Ancak internet sitesi tasarımı konusunda il dışı hizmet verenler de olduğundan bu rekabet Ankara web tasarım firmaları ve İstanbul web tasarım firmaları tarafından da arttırılmaktadır. Bu da kullanıcılar ve internet sitesi kurdurmak istiyorum diyenler için oldukça faydalı olmaktadır. Hem fiyat olarak hem de hizmet kalitesi olarak alternatif firmalar arasından tercih yapabilecek duruma geliyorlar.

 

Firmamız Dinamiksoft da Konya ilinde web sitesi ihtiyacı olanlar için profesyonel yönetilebilir google arama motoru kriterlerine uygun olarak tasarlanmış ve uygun fiyatlı web siteleri tasarlıyor, özellikle hizmet sektörüne yönelik yapmış olduğu internet sitesi ile su tesisatçı anaokulu mobilya dekorasyon ve ev dekorasyon, tadilat işleri ile uğraşan yapı İnşaat ve zemin kaplamacılar, halı yıkamacılar, danışmanlık şirketleri için internet sitesi tasarımının yanı sıra google seo çalışması, yandex seo çalışması ve google adwords reklam danışmanlığı hizmeti vermekteyiz, Hem de bu hizmetleri rakiplerimize kıyasla uygun fiyatlı konya internet sitesi fiyatları belirlemekdeyiz.

Web Sitesi Fiyat Aralığı
Tek Sayfa (Landing Page) Web Sitesi 499TL 'den başlayan fiyatlarla
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı 749TL 'den başlayan fiyatlarla
Firma Web Sitesi Tasarımı 749TL'den başlayan fiyatlarla
Eticaret Web Sitesi Tasarımı 1499TL'den başlayan fiyatlarla
Turizm Web Sitesi Tasarımı 1299TL'den başlayan fiyatlarla

 

Firmamız Dinamiksoft da web tasarım servisi iletişim numaraları ve web sitesi aracılığıyla müşterilerine ulaşmaktadır haliyle herhangi bir adrese veya konuma bağlı kalmaksızın hizmet verebilmektedir ancak bazı projeler özelinde veya bazı üst düzey web sitesi tasarımlarında yüz yüze görüşme veya online görüşme önem kriter haline gelebilmektedir, bu gibi durumlarda firmamızın bir temsilcisi yazılım uzmanımız sizinle görüşerek talepleriniz istekleriniz ve gelirlerimiz ile alakadar olacaktır. Bunun için Konya web tasarım ofisi konumu aramadan ofisimize gelmenize hiç gerek kalmadan uzak masaüstü bağlantıları ile veya görüntülü görüşme telefonları ile bu işi çok rahat halledebilecek siniz. ancak yine de yüz yüze görüşmenin zorunlu olduğu durumlar olabilmektedir bu durumlarda da Dinamiksoft firması şirketinizi olduğu yerde ziyaret edebilir veya Ankara'da bulunan ofisimize sizi davet edebilir birlikte çalışma talep edebilirsiniz.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!