DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

kıbrıs web tasarım

Kıbrıs Web Tasarım

Kıbrıs Web Tasarım

Kıbrıs namı değer yavru vatan; ada ülkesinde konuşulan dil şiveli olsa bile tamamen Türkçe'dir, sadece konuşma dili değil diğer tüm kültür de bizimle birebirdir. Dolayısıyla kıbrısta iş hayatı, okul hayatı da bildiğimiz gibidir, hatta son zamanlarda KKTC ülkesinde işletmeler bir atak içerisinde ve teknolojinin getirmiş olduğu imkanları kullanmak ve kullanırmak peşindeler. Bu konuda kktc web tasarım, kktc internet sitesi ve kıbrıs sosyal medya yönetimi ön plana çıkan başlıca konular arasındadır. Web ve grafik tasarımcılık konular ile birlikte yazılım uzmanlığı alanında kıbrıs malesef ki pek gelişmemiş ve bu hizmetleri sağlayabilecek yetişmiş personel bulunmamaktadır. Bu sebeple gerek kktc grafik tasarım, gerek kktc web tasarım, gerek kıbrıs yazılım konularında Türkiye'den destek alınmaktadır. Hatta sayısı çok az olan kktc yazılım firmaları bile ihtiyaç durumlarında Türkiye yazılım şirketlerine başvurmaktadır. 

Kıbrıs Web Sitesi Yaptır

Firmamız Dinamiksoft kıbrıstaki bu sorunları tespit etmiş ve gerek kktc e ticaret yazılımları gerek web yazılımları ve mobil uygulamalar konusunda kıbrıs sakinlerine hizmet sağlayabilecek teknik alt yapıyı oluşturmaktadır. Bu kapsamda hizmetlerini iki kola ayırmış birisinde tasarım odaklı kktc sosyal medya yönetimi, kktc grafik tasarım konularını diğerinde de kktc bilişim, kıbrıs yazılım, kıbrıs web tasarım konularını işlemektedir. Her iki alan için de uzmanlaşmış dijital pazarlamacı ve tasarımcılar ile çalışmaktayız. Her ne kadar Kıbrıs eğlence sektörüne bağlı, gece hatatı ve kumarhaneler  ile bilinir bir yurt olsa bizim bu alanlarda (+18, kumarhane, eğlence mekanları ...vs) teknik alt yapımız hizmet vermeye elverişli değildir. Haliyle bu alanlarda hizmet vermemekteyiz.

Web Tasarımda Neden Dinamiksoft?

Kıbrısta e ticaret sitesi yaptırmak isteyen, kktc kurumsal web sitesi tasarlayan yerler içerisinde aradığını bulamayan ve bu konuda profesyonel web sitesi tasrımcısı ile çalışmak isteyen kısacası web sitesi yaptırmak istiyorum kktc diyen ve bunu da en uygun web tasarım fiyatları ile yapmak isteyenler için Dinamiksoft firması ile iletişime geçmelerini ve hayallerindeki web sitesi tasarımına çok kısa sürede kavuşmalarını tavsiye ediyoruz. Kıbrıstan bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz 05432684606 numaralı telefondan ve whatsapp hattından ulaşabilecekleri gibi 08502550646 numaralı bulut santral hattımız üzerinden de ulaşabilecekler. Diğer iletişime geçme yöntemi olarak da [email protected] email adresini kullanabilirler.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!