DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

İnternet reklam hizmetleri

İnternet Reklam Hizmetleri

Google Ads Danışmanlığı

 

Google Ads Nedir / Google Adwods Nedir?

 

Google Ads daha çok bilinen ve eski adıyla Google Adwords arama ağı reklamları, gmail reklamları, görüntülü reklamlar, yeniden pazarlama reklamları gibi çok geniş bir çerçevede reklam hizmeti sunan google reklam alt yapısıdır.  Ankara google ads danışmanlığı hem freelancer google uzmanları hem de firma olarak google partner veya iş ortağı veya bu alanda kendini geliştirmiş kişi ve firmalar tarafından verilmektedir. 

 

Google Uzmanı Kimdir?

 

Aslında google uzmanı yanlış bir tabirdir, literatürde böyle bir uzmanlık alanı olmamasına rağmen, google adwords konusunda kendisini geliştirmiş Google TV (Trusted Verifier - Güvenilir Doğrulayıcı) veya alan uzmanı kişiler bu isimle anılmaktadır. Google haritalarda gerekli optimizasyon, düzenlme ve 360 derece çekimleri yapmalarının yanı sıra adwords hizmeti konsunda da danışmalık hizmeti sunabilmektedir. Ancak Ankara google reklam danışmanı arıyorsanız Adwords Uzmanı Ankara konusunda daha geniş bilgi birikim ve tecrübesi ve ekip ruhu ile çalışan firmalar daha ön plandadır, çalışmaları daha etkindir.

 

Anahtar Kelime Nedir?

 

Anahtar kelime (keywords) konusu reklama çıkmak istediğiniz arama anahatarı anlamına gelmektedir. Bu kelime ile tam eşleşen, sıralı eşleşen veya benzeşen kelimeler ile reklama çıkarılacaksınız. Bu kelimelerin her birisi ile alakalı oluşturulacak kampanyalarınız gerekli kalite düzenlemelerine tabi tutulacak ve zamanla kelimelerden türeyen ilgisiz kelimeler oluşabilecektir. Hesabın optimizasyonu açısından bu kelimelerin negatif anahtar kelime olarak işaretlenmesi ve bir daha kampanyalarınız veya reklam gruplarınızın tamamında yer almaması sağlanacaktır. 

 

Google Ads Uzmanı Ankara

 

Google Adwords Reklam danışmanlığı veren firmamız DinamikSoft Web Yazılım ve Seo Hizmetleri web yazılımı konusundaki tecrübesi sayesinde sanal reklam uygulamalarının tamamında olduğu gibi bu alanda da hizmet vermektedir. Google firmasının sunduğu Adword Reklamcılığı hizmeti belirli anahtar kelimeler üzerine çalışmaktadır. Anahtar kelime üzerine tıklama başına ücretlendirilmektedir. Her ne kadar bireysel olarak da Google Adwords Reklamı verilebilse dahi anahtar kelimelerin doğru tespit edilerek en etkin hedef kitleye ulaşılması sağlanmalıdır. Aksi halde yanlış kitleye yapılan reklamlar reklam maliyetini arttıracaktır. Google Adwords reklam danışmanlığı hizmetinde firmamız sizin için gerekli analizleri yapmakta ve hedef kitleye en uygun reklamı vermeniz için tavsiyeler sunmaktadır. Ayrıca müşterilerimiz adına reklam hizmetlerinin yönetilmesi hizmeti de firmamız tarafından sunulmaktadır.

 

Google Ads 100₺ hediye reklam kredisi kullanmak için linkteki Google Adwords 100₺ hediye kuponunu tanımlayabilir 25₺ harcama gerceklestirdiginizde 100₺ hediyenin hesabınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Google Reklam Vermek İstiyorum

 

Google Ads Danışmanlık Ücreti Ankara

 

Google adwords danışmanlığı sayesinde google reklam vermek hiç de zor değil, Dinamiksoft firması adwords danışmanları arama ağı reklamlarınızın TBM (Tıklama Başı Maliyet) değerini düşürmek için gerekli optimizasyonların yapılması ile reklamlarınızı hem alakalı kişiler ile buluşacak hem de tıklama başına daha az ücret ödeyeceksiniz. Bu nedenle google reklam verme konusu çok önemlidir, Google reklam verme fiyatları kapsamında Google Adwords uzmanı tarafından talep edilen danışmanlık ücreti reklam bütçenizin %10-%15 'i kadardır.

 

Google adwords danışmanlık ücreti konusunda bilgi almak ve google reklam verme 2019 için iletişim numaralarımızdan ve canlı destek hattımızdan bize ulaşabilirisiniz, Dinamiksoft müşteri hizmetleri sizlere en ufak detayına kadar bilgi verecektir. Fiyatlar ve planlama stratejisi hakkında daha fazla detay almak için teknik ekibimiz ile görüşme yapabilirsiniz, teknik destek ekibimiz ile görüşme talebinizi müşteri hizmetlerimize bildirerek randevu oluşturabilirsiniz

 

Google'a Hemen Reklamınızı Verelim

 

Gün geçtikçe dijitalleşen dünyada reklamlar da dijitalleşti. En büyük arama motorlarından biri olan Google da sonuçları dijital reklam amaçlı manipüle ediyor. Google Adwords Reklam Verme işlemlerinin sonucunda elde edebileceğiniz fayda ayrıca raporlanabilir olduğu için gözle görülebilir fayda elde edilebilir. Tabi daha doğru yöntemlerle bu faydayı daha da arttırmak mümkündür. Google adwords nasıl reklam verilir şeklinde yazılarda genellikle Google Adwords hesabı açma ve hesaptan reklam yayınlama işlemlerinden bahsetmektedir. Ancak reklam verme işlemi detaylı ve profesyonel bir ön çalışma gerektirmektedir. Google adwords reklam yönetimi işlemleri reklamınızın size nasıl daha fazla getiri sağlayacağının ön hesaplarının yapılması ve paranızın boşa gitmesi önlenmelidir. Örneğin: sizin firmanız A şehrinde hizmet vermektedir. Siz A şehri dışında çalışmıyorsanız. Reklamınızın küresel olarak vermek yerine A şehri ile ya da A şehrinde müşteri kitlenizin yoğun bulunduğu ilçelerde reklam vermek hedef kitlenize ulaşmanızı daha da kolaylaştırır ve A şehri dışından size ya da sizin ulaşamayacağınız ilgisiz kişilere reklam verilmesini de engellemiş olursunuz.

 

DinamikSoft olarak sizlerin web sitenizi tasarlayacak, seo hizmetlerini sağlayacak ve isteğiniz doğrultusunda sizin google a reklamınızın verilmesini analiz edecek ve reklam geri dönüşlerini raporlayacak hizmetler bütününü sunmaktadır. Eğer siz de web sitenizin reklamını yaptırmak istiyorsanız. DinamikSoft.com adresinden bize ulaşarak web sitenizin reklamının analizlerini yapmamızı talep edebilirsiniz. DinamikSoft a vereceğiniz reklamların raporlarını alarak yapılan çalışmanın ne kadar özenli olduğunu kendiniz değerlendirebilirsiniz.

 

Sosyal Medya Reklamları

 

Sosyal Medya; üyelerin kendi profillerinde yayınlar ve içeriler oluşturduğu ve bunların bir akış içerisinde göründüğü frendship denilen arkadaşlık ile akış içerisinde bulunanları private veya global olarak izleyebildiğimiz bir çevrimiçi sanal ağdır. Sosyal medya platformları özellikle instagram, facebook çok fazla kişi ve işletmelerce kullanılmaktadır. Günümüzde sosyal medya kullanıcı sayısı 2019 rakmları ile instagram için 800 milyonu aşmıştır. Kendi içeriklerini üreten kullanıcılar metin içerik olarak hazırladıkları; makale, haber, bilgi, günlük olaylar, görsel içerik olarak; fotoğraf, anılar ve hikayeler olarak yer almaktadır.Sosyal medyada paylaşılan düşünceler ve görüşler insanların gerçek hayalarına da etki etmektedir. Öyleki insanların beğenileri, eleştirileri, fikirleri ve eleştirileri artık sosyal medya platformlarından etkilenir olmuştur. Sosyal medyanın birçok getirisinden ve etkisinden bahsettik ancak bunların içinde en büyük etki de "paylaşım" kelimesi ile açıklanabilecek olan başklarına erişme ve ulaşma olmuştur.

 

Günümüzde gelinen teknoloji sayesinde sosyal medya kullanımının yaygınlaşması sayesinde bu platformda bilgilendirme ve reklam amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. Sosyal medya aracılığı ile ürün ve hizmet satışı gerçekleştiren firmalar ile sosyal hareketler için reklam hizmetleri bu platformlarda da sunulmaktadır. DinamikSoft olarak çok takipçi sahibi olan sayfalar ile sosyal medya uygulamalarının resmi reklam yönetim hizmetinde müşterilerine destek sunmaktadır. Sizin adınıza yönetimini yaptığımız sosyal medya reklamları analiz edilerek rapor haline getirilmektedir. Ayrıca firma olarak web üzerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm reklam hizmetleri için hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.(Google adwords reklam danışmanlığı vs...) Tüm web reklamlarınızın yönetilerek raporlanması hizmetimizde size özel fiyat tekliflerimiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Seo reklamları, google reklamları, sosyal medya reklamları ile gmail ve remarketing reklamlarını en iyi DinamikSoft yönetmektedir.

 

Ankara web tasarım firması Dinamiksoft tarafından Sosyal medya reklamları çoğunlukla instagram reklamları ve facebook reklamları ile yapılmaktadır, bu sebeple facebook ve instagram hesaplarınıza erişim yetkisi talep etmekteyiz. Dinamiksoft tüm müşterilerinin bilgilerini korumayı ve asla üçüncü kişiler ile paylaşmamayı şirket politikası olarak uygulamaktadır, bu nedenle gizlilik ve güven konusunda endişe etmenize asla mahal vermez. Sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi ve sosyal medya reklam postlarınızın hazırlanması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Facebook Reklamları

 

En geniş kullanıcı kitlelerinden birine sahip olan sosyal medya platformu facebook’da diğer sosyal platformlar için reklam hizmetlerinde başvurulan adreslerden birisi haline gelmiştir. Facebook günlük 1 milyar civarında kullanıcı tarafından dünya çapında ziyaret edilmektedir. Bu kadar geniş bir kitle içerisinde hedef kitle analiz edilerek potansiyel alıcılar tespit edilerek reklamınız doğru kitlelere iletilmesi sağlanmaktadır. Büyük, orta ve küçük işletmeler için farklı amaçlarla verilen reklamlardan beklenen geri dönüşler doğru bir şekilde sağlanmaktadır. Facebook reklam verirken reklam konusunda doğru bilgi ve tecrübeye sahip ekibimiz talebiniz üzerine sizin adınıza facebook reklamları verebilir ya da reklam hesabınızın yönetimini sağlayabilir. DinamikSoft Web yazılım ve seo hizmetlerinin yanı sıra web reklam hizmetlerinde de tecrübesi ve uygun fiyatları ile tercih edilmektedir.

 

Tecrübeli ve profesyonel sosyal medya danışmanlarımızdan facebook hesap yönetimi ve facebook reklamları yönetimi ile ilgili destek almak ve fiyat öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer Sosyal medya yönetimi hizmetimizi adresteki linke tıklayarak inceleye bilirsiniz.

 

İnstagram Reklamları

 

Bir görsel paylaşım platformu olan İnstagram dünya çapında birsçok kitleden kullanıcıya sahiplik yapması sayesinde reklam verme işlemlerinin odak noktalarından birisi haline gelmiştir. İnstagram işletmelere yönelik işletme hesaplarına sunduğu reklam seçeneklerinin yanı sıra işletme hesabı olmayan işletmelere ait reklamları da kabul etmektedir. İnstagram gibi platformlar dünya çapında kullanıcı kitlesine sahip oldukları için en dev şirketlerden en küçük işletmelere kadar herkesin reklam ihtiyacını karşılamaktadır. İnstagram reklam hizmetini doğru kitleye yönlendirmek ve reklam maliyet getiri oranında etkili sonuçlar almak için oldukça önemlidir. DinamikSoft olarak sosyal medya reklamları konusundaki deneyimimiz sayesinde müşterilerimizin reklam ihtiyaçları analiz edilmekte ve gerekli düzenlemeler yapılarak etkili reklamlar verilmektedir. DinamikSoft müşterilerine en uygun fiyatlarla reklam hizmeti konusunda yardımcı olmaktadır.

 

İnstagram hesabınızdan reklam paylaşımı yapılması için facebook hesabınız ile iritbatlı olması ve hesaplarınıza erişim maksadıyla bize erişim yetkisi vermeniz gerekmektedir. Ayrıca Facebook reklamlarınızın da yönetilmesini talep ediyorsanız ilgili yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Geri Dönüşüm Reklamları

 

Reklam hizmetlerinde dönüşüm kelimesi reklam sonucu beklenen hareketlerdir. Reklam ile karşılaşan kullanıcının reklama tıklaması, üyelik yapması, sepete ürün eklemesi ya da satış olarak her bir tepkiye geri dönüş denilmektedir. Google, Facebook ve bağlısı sosyal platformlar ile diğer sosyal medya platformları reklam hizmetlerinde belirli geri dönüşleri garanti etmektedir. Geri dönüşe göre ücretlendirilen reklam hizmetleri reklamların daha etkili olmasını sağlamaktadır. Geri dönüşüm reklamı vermek için reklam koşullarını çok iyi bilmek ve doğru alanda reklam vermek en etkili sonucu almanızı sağlayacaktır. DinamikSoft yazılım firması olarak web hizmetlerinde reklam seçeneklerinin değerlendirilmesinde tecrübe ve deneyimi ile en doğru sonuçları almanızı sağlayacaktır. DinamikSoft piyasada en kaliteli ve en uygun fiyatlı reklam yönetim hizmeti sunan firma olarak sektöründe parlamaktadır.

 

Geri dönüşüm reklamlarından faydalanmak için kurumsal bir düzeni olan ve eticaret web sitesinden ürün satışı sağlayan firmalar tarafından daha çok tercih edilmekte ve bu durumlarda ihtiyaç duyulmaktadır. Geri dönüşüm reklamlarınızın yönetilmesi için bizimle iletişime geçbilir veya ofisimize gelerek ücretsiz olarak strateji ve planlama danışmanlığı alabilirsiniz.

 

Yeniden Pazarlama Reklamları

 

Yeniden pazarlama reklam hizmeti web siteniz ile daha önceden etkileşime geçmiş kullanıcılara tekrar ulaşarak hem marka bilinirliğini arttırmak hem de satış işlemi gerçekleştirilmesini sağlamak için yapılan reklam yöntemidir. DinamikSoft olarak Gmail reklamları, google reklamları ve sosyal medya reklam yönetimi gibi web üzerinden yapılan reklamlarınız için sizlere danışmanlık ve taşeronluk hizmeti vermektedir. DinamikSoft olarak en uygun fiyatlara en etkili reklam yönetim hizmeti verdiğimiz için müşterilerimizden gayet olumlu geri dönüşler almaktayız. Siz de etkili reklam vermek için DinamikSoft ile iletişime geçerek cazip fiyatlarda reklam yönetim hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Potansiyel alıcılara ulaşmak için internet reklamları konusundaki tecrübemizi sizin yararınıza kullanalım. Doğru reklam sayesinde daha düşük maliyetlere daha etkili sonuçlar alınmaktadır.

 

Yeniden pazarlama reklamlarının önemi; yeniden pazarlama reklamları bir kullanıcıya aynı reklamın tekrar tekrar gösterilmesi olarak özetlenebilir, bu sebeple yeniden pazarlama reklamları (remarketing reklamları) bir ürünün ile satışa dönüşme ihtimali daha yüksektir. Tespit edilen bir istatistiğe göre bir ürünün ilk defa pazarlanması ile satış oranı çok düşükken yeniden pazarlama yöntemleri ile defalarca pazarlanan ürünün satışı kıyaslanmayacak bir oranda daha yüksektir. Bir web sitesinde incelediğiniz ürün başka sayfalarda sayfa içi reklamlarda karşınıza çıkıyor ve tekrardan gösteriliyor olması da bu reklam stratejisinin uygulamasıdır.

 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!