DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

harita hizmetleri

Google Haritalar Hizmeti

Google Haritalar Hizmeti

 

Google Haritalar hizmeti, adı üzerinde Google'un bir elektronik konumlandırma sistemi olup, ücretsiz online br servisdir. Google hizmeti sayesinde birçok yol tarifi, konum aktarımı, bir yere gidilebilecek en kısa adres tarifi gibi çokça alanda bize fayda sağlamış ve hayatımızın içerisine çok kalıcı bir şekilde girmiş, bize mükemmel bir konfor alanı sağlamıştır. Google'un haritalar hizmeti sayesinde artık işletmelerin adresini arma motorunda yapılan arama sonuçlarından, web sitelerinin iletişim sayfalarından da rahatça bulabilmekteyiz. Google web sitelerimize yerleştirmek için google haritalar iframe kodunu da bizimle paylaşmaktadır. Google Maps olarak da bilinen haritalar hizmeti pc, tablet ve akıllı telefonlardan eşdeğer fonksiyonellikte kullanılabilmektedir. Ülkemizde en sık kullanılan elktronik harita sistemidir. Ancak google maps kadar kullanılmasa bile yine de etkin ve önemli olan bir diğer hizmet iste yandex haritalar servisidir, bu servis de ülkemizde sık kullanılmaktadır, neredeyse google haritalar ile eşdeğer bir yapısı vardır. Tek dez avantajı google haritalar kadar sık kullanılmadığından bazı konumlar güncelliğini yitirmitir, buna rağmen güncellenmemektedir.

 

Google Haritalar servisi, işletme sahipleri için de çok önemlidir, hatta bu öneme binaen google my business platformunu çıkarmış ve google haritlar üzerinde işletmenizi konumlandırmanıza ve işletmenizin bilgilerini yönetmenize izin vermiştir. Günümüzde moder tüm işletmenin google haritalar üzerinde eklenmiş bir kayıdı muhakkak bulunmalıdır, zira müşterilerimiz işletmemize gelmek istediklerinde Google haritalar üzerindeki konumu izleyerek işletmemize ulaşıyorlar ayrıca sadece konum için değil işletmemiz hakkında bilgi almak için de haritalar hizmeti kullanılıyor, bu sebeple Google Maps uygulamasına işletmemizi iyi ifade edecek görseller ve doğruluğu güncelliği bilinen bilgiler eklenmelidir.

 

DinamikSoft Web Yazılım firması olarak müşterilerimizin her türlü web sitesi ve sanal reklam ihtiyaçlarını karşılamaktayız. DinamikSoft müşterilerinin Google Haritalar hizmetlerinin yönetilmesi gerekli işlemlerin takip edilmesi hizmetini müşterilerine sunmaktadır. DinamikSoft tarafından yönetilen Google haritalar hizmetlerinde rakiplerinden daha tecrübeli bir hizmet deneyimi sunmaktadır. Google haritalara iş yeri kaydı oluşturma eski kayıtları düzeltme ve şifresi unutulmuş hesaplarla ilgili kurtarma işlemlerini yapma gibi çok detaylı hizmet vermekteyiz. Firma olarak web yazılım ve seo hizmetleri konusundaki tecrübemiz ile müşterilerimize at unut rahatlığında hizmet sunmaktayız. Müşterilerimiz talep ettikleri hizmeti belirttikten sonra geriye sadece aldıkları kaliteli hizmetin geri dönüşünün keyfinin çıkarılması kalmaktadır. DinamikSoft google haritalar yönetiminde müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi ve uygun fiyatları ile sektörünün parlayan yıldızı haline gelmiştir.

 

Yandex Haritalar Hizmeti

 

DinamikSoft Web Yazılım ve Seo Hizmetleri firmamız arama motorları ve Yandex Haritalar Yönetimi hizmetini değerli müşterilerine sunmaktadır. Yandex Haritalarda kayıt oluşturmak, var olan kayıtları düzenlemek, erişilemeyen hesaplar için gerekli işlemleri takip etmek ve fotoğraf yükleme işlemlerini yapmaktayız. Bu hizmetlerimiz için en uygun fiyatları sunan firmamız müşterilerinin faydasına olacak eklenti ve yöntemler hakkında müşterilerini bilgilendirmekte ve müşterilerinin onayı ile gerekli uygulamaları yaparak müşterilerine gerekli faydayı sağlamaktadır. Yandex Haritalara kaydı DinamikSoft tarafından yapılan yerler ve fotoğraf yüklemeleri sayesinde müşterilerimiz maksimum doğrulukta sonuçlar elde etmektedirler. Müşteri memnuniyeti ilkemiz gereğince en dürüst ve kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sunmaktayız. Firma olarak web yazılım ve seo hizmetleri ile sanal reklamlar konusunda müşterilerimize sunduğumuz hizmet ile sektörümüzün parlayan yıldızı haline geldik.

 

Google My Business

 

Google My Business uygulaması Google tarafından işletme sahipleri ve işletme arayan kullanıcılar için geliştirilmiştir. Google My Business hesabınız üzerinden işletmenizi haritalara ekleyebilir, Google Adwords Reklamları verebilir, işletmenize ait telefon, logo ve adres bilgilerini yayınlayabilirsiniz. Google My Business hesabınızın tecrübeli kişiler tarafından yönetilerek sizin adınıza reklam, ilan gibi hizmetlerin yapılmasını isterseniz DinamikSoft yazılım firması sizin adınıza Google My Business hesabınızı yönetecek gerekli takibi yapacak ve gerektiğinde güncellemeleri ekleyerek doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlayarak kolay geri dönüş almanızı sağlamaktadır. İnternetin toplumun her kesimi tarafından aktif kullanıldığı günümüzde her işletmenin kendine ait reklamlarını internet pazarına yapmaları gerekmektedir. Dinamiksoft en uygun fiyata sizin adınıza Google My Business hesabınızı en etkin şekilde yönetecektir.

 

360 derece Sanal Tur Çekimi

 

Dinamiksoft Web Yazılım ve Seo Hizmetleri firması olarak müşterilerimizin tüm web yazılım ve web yönetim ihtiyaçlarına çözümler sunmaktayız. İşletmelerin web sitelerine ya da Google Street View eklentilerine iş yeri ve ürünleri ile ilgili Ankara 360 derece çekimleri klonusunda da iş ortaklarımız ile birlikte proje bazlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda ankara sanal tur çekimi, ankara panorama çekim, panoramik görüntüyü işleme web sitesine ekle, 360 derece sanal tur web sayfası oluşturma ve görsel yükleme hizmetini sağlamaktayız.

 

Profesyonel ekibimiz ile istediğiniz yerin 360 derece görüntü çekimi ve bu görüntünün bilgisayar yazılımları ile birleştirilmesi ile sanal tur hazırlanması sağlanmaktadır. Üstelik bu hazırlanan panorma görüntüsü ankara lokasyonlu google haritalarınıza da yüklenmektedir. Sektörümüzde web hizmetleri ile ilgili birçok firmanın bir araya gelerek yapabildiği hizmetleri Dinamiksoft tek başına yapmayı değil birlikteliğin gücünü göstermeyi ve daha kaliteli hizmet sunmayı göstermektedir. Otel, Sergi, Hastane, SPA merkezi, Gayrimenkul, okul vb tanıtımlarından kullanılan ankara sanal tur hizmetini en uygun fiyata en kaliteli şekilde alabileceğiniz adres Dinamiksoft firmamızdır. Kaliteli hizmet anlayışımız ve çalışkan personelimiz ile tüm hizmetlerimizde müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!