DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

haber sitesi tasarımı

Haber Paylaşım Web Sitesi Tasarımı

Haber Sitesi Tasarımı

 

Haber Sitesi Özellikleri

 

>> Gelişmiş kategorilendirme özelliği sayesinde istediğiniz kadar kategori ekleyebilir ve haber gruplarınızı oluşturabilirsiniz.

>> Haberlere SEO uyumlu link ismi (sef) girebilir, ilgili kategori altına ekleyerek hiyerarşik duzeninizi kurabilirsiniz.

>> Haber detayinda özet bilgi, detaylı açıklama, video, görsel paylaşımları yapabilirsiniz. Sayfa detayını istediğiniz gibi sekillendirebilir ve alakalı haber sayfalarına link çıkışı verebilirsiniz.

>> Sitenizin SEO uyumlu alt yapısı sayesinde haber sayfalarının meta etiketlerini değiştirebilir ve yönetebilirsiniz.

 

Haber Sitesi Nedir

 

Haber sitesi en güncel olayların, faaliyetlerin, etkinliklerin ve tanıtımların en hızlı şekilde sunulduğu ve ilk haber edinme kaynağı olarak ortaya çıkan birinci başvuru adresleridir. Haber siteleri en fazla paylaşımın ve bilgi içerikli kaliteli içeriklerin olduğu sayfalardir. Arama motorları tarafından içeriğine en cok değer verilen sayfalar olarak kabul edilmekte birlikte otoriter olan haber sayfaları için Google news gibi bir platforma kayıt ederek içerik kalitesini de tescil etmiş olurlar.

 

Bir web sitesinin en önemli özelliklerinden biri hızıdır. DinamikSoft olarak haber paylaşım siteleri gibi görsel ve video içerikleri ile donatılmaya elverişli hız ve güvenlikten taviz vermeyen web siteleri hazırlama konusunda sektörümüzdeki rakiplerimizden daha kaliteli çözümler üretmekteyiz.

 

Haber paylaşım web sitelerinin çok sayıda kullanıcı trafiğinde dahi hızlı çalışması gerekmektedir. Bu yüzden mühendislerimiz tarafından hazırlanan hızlı web alt yapıları sayesinde hantallıktan uzaklaştırılmış web siteleri hazırlayabiliyoruz. Hazırladığımız haber paylaşım web siteleri ile müşterilerimize verdiğimiz ek hizmetler sayesinde müşterilerimizin taleplerini sonuna kadar karşılamaktayız. DinamikSoft Web yazılım hizmetlerinde sektörünün en kaliteli çözüm sunucusu olarak bilinmektedir. 

 

Kısa sürede sektörümüzde bu kadar etkili olmanızın sebebi ise firma olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışlarını bünyemizde toplamamızdır.

 

Haber Web Sitesi Fiyatlarımız

 

Haber web sitesi fiyatlarımız 999₺ den başlayan fiyatlarla, online ödeme seçenekleri ile ve 9 taksite kadar taksit imkanı ile ödenebilmektedir. Haber paylaşım web sitesi hakkında daha fazla bilgi almak için 0850-255-06-46 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!