DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

görüntülü reklam ağı

Görüntülü Reklam Ağı
Yayınlanma Tarihi : 02/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 1144

Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü Reklam Ağı Google Adwords reklamlarının gösterimini yapan bir dizi web sitesinden oluşur. Adwords reklamları tüm Google platformları ve Google dışındaki sayısız web sitesinde yayınlanır. Bu siteler arasında haber ve blog siteleri olabileceği gibi mobil siteler ile uygulamalar da yer alabilir. Birçok haber sitesinde aynı reklamın çıkmasını sağlayan işte bu Görüntülü reklam ağlarıdır. Görüntülü reklam ağı kullanılarak ulaşılabilecek kitle büyürken maliyetlerde o ölçüde azalır. Her gün milyarlarca kişinin ziyaret ettiği internet sitelerinde aynı reklamların gösterilmesi Google algoritmaları tarafından sağlanır. Dinamiksoft firması olarak prensibimiz, Google algoritmalarını ve SEO tekniklerini en doğru şekilde kullanarak reklamlarınızın görüntülü reklam ağlarında daha fazla yer almasını sağlamaktır.

Görüntülü Reklam Ağında Hedef Site Nasıl Belirlenir?

Görüntülü reklam ağında hedef site belirlemek maliyetleri azaltmanın ve arama motorunu en etkin şekilde kullanmanın önemli bir adımıdır. Bunun için çeşitli yöntemlerle hedef site tespiti yapmanız ve bunun için uzman bir ekipten yardım almanız çok önemlidir. Ankara Dinamiksoft firması olarak, uygun anahtar kelime tespitiyle görüntülü reklam ağında daha fazla yer almanızı sağlıyoruz. Ayrıca, yerleşim yerinize ve sektörünüze uygun web sitelerine ulaşarak daha spesifik ve etkili bir kitleye ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte mobil uygulamalar, videolar ve hatta online oyunlar içerisinde reklamlarınızın gösterilmesi için etkin bir hizmet sunuyoruz. Web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcıların daha sonra ziyaret ettikleri platformlarda firmanızın reklamını tekrar görmelerini sağlıyoruz.

Görüntülü Reklam Ağının Amacı Nedir?

Google Görüntülü Reklam Ağının amacı etkili reklamlar yardımıyla potansiyel müşterilerinize ulaşmaktır. Görüntülü reklam ağı sayesinde, ürünlerinize ilgi gösterme potansiyeli taşıyan kullanıcılara reklam yoluyla ulaşabilirsiniz. Dinamiksoft firmamızın temel hedeflerinden biri de web sitenizdeki ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlere duyurmaktır. Görüntülü reklam ağı yardımıyla arama motorunda yayınlanan reklamlardan farklı olarak ulaşamadığınız birçok kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Müşterilerinize etkileyici mesajlar vermek ve her alanda onların dikkatini çekmek amacıyla görüntülü reklam ağını en faydalı şekilde kullanmaya çalışıyoruz. İnternetin sunduğu bu harika özelliklerden en iyi şekilde yararlanmak için www.dinamiksoft.com adresimizi mutlaka ziyaret etmenizi ve çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz.
 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!