DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

google reklamlarında Üst sıralara Çıkmak İçin neler yapılır

Google reklam üst sıralara çıkma
Yayınlanma Tarihi : 27/Kasım/2020 | Yazar : DinamikSoft | Görüntülenme : 739

Google reklam üst sıralara çıkma için reklam sıralamanızın yüksek olması gerekmektedir. Bunun için de iki temel etken vardır. TBM (tıklama başına maliyet) ve kalite puanı. Kalite puanı ve tıklama başına maliyet belirli bir katsayı ile çarpılarak reklam sıralamanız yapılır. Google bunu otomatik olarak yapmaktadır. Google reklam en üstte çıkma için yapabilecekleriniz TBM fiyat teklifini arttırmak ve kalite puanını yükseltmektir. Sadece TBM arttırmak bile yeterli olmayabilir. Rekabetin çok olduğu sektörlerde özellikle hizmet sektörlerinde kalite puanını da arttırmadan üst sıralarda yer almak oldukça zordur. DinamikSoft Google reklam danışmanlığı hizmetleri ile size en iyi reklam deneyimini yaşamanızı sağlamaktadır.

Reklam sıralamasına bu kadar etkisi olan Google reklam kalite puanı nedir diye merak etmeye başladığınızı düşünüyoruz. Google kullanıcılarına aradıklarını kolayca bulma imkanı sunmak istemektedir. Bu sayede de kullanım oranını arttırmak ister. Bu yüzden reklamlarda da kaliteyi ve kullanıcı etkileşimine önem verir. Reklam kalite puanı bunu sağlamak için ortaya çıkarılmıştır. Reklamlarınızın içerik olarak alakalı ve dikkat çekici olmasına, açılış sayfanızın performansına ve bir önceki gün aldığınız tıklamaya göre size bir kalite puanı verilir. Google da üst sıralara çıkmak için reklam kalite puanı ve TBM bir katsayı ile çarpılarak sıralama verilir. Bu sıralamaya göre reklamlar gösterilmektedir. İşte bu yüzden de sadece TBM arttırılarak reklam sıralamasında üstlere çıkmak çok kolay değildir.

Google da üst sıralara çıkma uzmanı olarak hizmet veren DinamikSoft reklam ekibi reklam danışmanlığı yaptığı kişilere en doğru ayarlar ve reklamları vermelerini sağlamaktadır. Adwords reklam uzmanı olarak Google reklamlarından en iyi geri dönüşü sağlamanızı hedefliyoruz. Daha düşük Adwords reklam ücretleri ile yüksek maliyetlerle elde edebileceğiniz reklam geri dönüşlerini elde etmek için DinamikSoft reklam danışmanlık hizmetlerinden yararlanmalısınız. Google reklam verme fiyatları konusunda bütçe sınırlaması olmamakla birlikte sektöre özgü analiz yapılmalı ve sektöre uygun bütçe belirlenmelidir. Bütçe analizi yapma konusunda size yardımcı olacak ekibimiz sizi zorlamadan reklamlardan en yüksek geri dönüşü elde etmenizi sağlamak için reklam danışmanlığı hizmetleri verecektir.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!