DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

e-ticaret Ürün Çekimi hizmeti

Profesyonel Ürün Çekim Hizmeti
Yayınlanma Tarihi : 19/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 890

E-ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum

E-ticaret yapmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum diyorsanız doğrudan e-ticaret web site kurulum yapmaya yönlenmemenizi tavsiye ederiz. Çünkü ilerleyen süreçte sizi bekleyen çok detay olacaktır. Ödeme seçenekleri, kredi kartı ile ödeme için banka sanal pos cihazları bunların web sitesine entegresi, ürünlerinizin yuklenmesi, ürün resimleri için ürün çekimi gibi çok fazla detay ile karşılaşacaksınız. Eğer bu işlemler hakkında bilgi sahibi değilseniz önce bu konular üzerinde detaylıca araştırma yapmalısınız.

Bu konularda bir araştırma yaptıktan sonra zaten bir e-ticaret bilgi dağarcığına kavuşacaksınız. Bu bilgilerinize istinaden iyi bir E-ticaret sitesi nasıl olmalı, E-ticaret sitesi özellikleri ve bunların sizin için ne kadar gerekli ve önemli olduğu konularına geçiş yapabilirsiniz. Eğer bir E-ticaret siteniz yoksa sizin için Dinamiksoft E-ticaret sistemleri ile hazırlanmış sıfırdan bir E-ticaret sitesi ve ürün çekim hizmeti sunmaya hazırız. 

✓ Standart Giriş Paket E-ticaret Sitesi : 1.499 TL

✓ Premium Paket E-Ticaret Sitesi : 1.999 TL

✓ Elit Paket E-Ticaret Sitesi : 2.999 TL

✓ Özel Tasarım E-Tİcaret Yazılımı : (Taleplere Göre Fiyatlandırılır)

Fiyatlar yaklaşık olarak belirtilen fiyatlar olup Dinamiksoft tarafından kampanya dönemlerinde veya proje özelinde değişiklik yapılabilmektedir.

 

E-ticaret Sitem Var Ürünlerimi Yüklemek İstiyorum

Halı hazırda fonksiyonel bir E-Ticaret alt yapısına sahip olabilirsiniz. Ancak web sitenizde elinizde bulunan ürünlerin yüklenmesi, stok sayılarının doğru olarak girilmemesi, tükenen ürünlerin stoklarda görünmesi ve ürün resimlerinin yeterli olmaması gibi bir düzensizlik içine girmiş olabilirsiniz. Bu durum web siteniz ne kadar kuvvetli olursa olsun bir yönetimsizlik sorunu ortaya çıkaracaktır. İşte bu durumun önüne geçmek için işi başından sıkı tutmalısınız, eğer istemeden de olsa bu durumla karşılaştıysanız; radikal kararlar alarak web sitenizi ve e-ticaret programınızı bir an önce toparlamalısınız. Bu kapsamda yeni bir E-ticaret sitesi, Yeni Bir entegrasyon yazılımı, ürünlerin fiziki sayımı, muhasebe yazılımı gibi birçok kalem göz önünde bulundurarak düzenleme yapabilirsiniz.

Tabiki her zaman işler kötüye gidecek diye bir şey yok. İşleriniz yolunda olabilir satışlarınız iyi durumda bile olabilir. Ancak satış rakamlarınızı daha da artırmak için her zaman yapacak birşeyler vardır. Bu kapsamda Ankara ürün fotoğraf çekimi hizmeti alarak ürünlerinizin fotoğraflarını yenileyebilirsiniz. Eğer bu işe karar verdiyseniz bu işi en iyi yapacak kişi ve profesyonel ürün çekim uzmanı ile çalışmalısınız.

 

Ürünlerim İçin Fotoğraf Çekimi Hizmeti Almak İstiyorum

Ürün çekimi profesyonel olarak yapıldığında çok iyi geri dönüş sağlayacaktır. Sonuçta insanlar web sitelerinde ürünlerin görsellerini görerek satın alıyorlar. Bunun için E-ticaret sitemizde veya pazaryerlerinde ürünlerimizde güzel fotoğrafları tercih etmeliyiz. Profesyonel fotoğraf çekimi her ürün için uygundur, ancak çekim teknikleri ve fotoğraf işleme uygulamaları her fotoğraf için uygun değildir. Sebep olarak bazı ürünlerin detayları çok fazladır ve bunların fotoğraf çekimi işi çok üst düzey teknik, ışığı ve gölgeyi çok iyi manipüle edebilme gibi teknikler kullanılarak yapılır, Bu da haliyle ürün için çekim maliyeti oluşturur ancak Yüksek ürün çekim fiyatları bazı ürünler için uygun olabilirken bazı ürünler için de karlı bir durumda degildir. İşte bu durumlarda da yine profesyonel ürün çekim hizmeti olan hızlı ve pratik ürün çadırı ile veya ürün çekim masası ile ürünleri çekilmesi olur. Yani bahsedildiği üzere ürün çekimi profesyonel ve alternatifli olarak en iyiyi bulma ve tespit etme şeklinde olabiliyor.

✓ 50 ürüne kadar ürün çekimi fiyatları; 500 TL

✓ 100 ürüne kadar ürün çekimi fiyatları; 1000 TL

✓ 200 ürüne kadar ürün çekimi fiyatları; 2000 TL

olarak ücretlendirilir, ürün çekimi için verilen fiyatlar standart gölgesiz ürün çekimi için verilmiş olup, ürün çadırında yüksek çözünürlüklü dijital profesyonel makineler ile yapılacaktır. Gölgeli ürün çekimleri ürün özelliklerine göre ürün başına fiyatlandırılır.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!