DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Çince web sitesi tasarımı

Çince Web Sitesi Tasarımı

Çince Web Sitesi Tasarımı

Dünyada en çok konuşulan dillerden biri olan  Çince,  Çin ve çevresindeki bölgelerde yaklaşık bir milyon kişi tarafından konuşulan çok sayıdaki küçük dillerin tamamına verilen isimdir. Dünya’da her beş kişiden birinin Çince konuşuyor olması Çincenin Birleşmiş Milletleri dillerinden biri olmasını sağlamıştır. Bu durum Çince web sitesi yaptırma  talebinde bulunan işletmelerin sayısını artıran bir unsur olmuştur. Nitekim Çin Halk Cumhuriyeti’nin çok büyük ve kalabalık bir ülke olması, çok ciddi bir nüfusun Çince konuşması özellikle Uzak Doğu pazarına açılmak isteyen şirketlerin Çince web sitesi tasarımı hizmetine başvurmalarına sebep olmuştur. Dinamiksoft firması Çince internet sitesi açma hizmeti veren Ankara’daki önemli bilişim firmalarından biridir.

 

Diğer taraftan Çin Halk Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti arasındaki ticaret hacminde görülmekte olan düzenli artış, çok sayıda Türk – Çin ortaklı şirketin kurulmasına da sebep olmuştur. Bu durum Çince internet sitesi açma ihtiyacını doğuran, ülke ekonomisi açısından faydalı gelişmelerdir. Çince web sitesi yaptırma hizmeti talep eden firmalar için sıfırdan Çince web sitesi tasarımı yapan Dinamiksoft, aynı zaman var olan bir sitenin Çince versiyonunu da yapabilmektedir. Yani sıfırdan bir site tasarlayacağı gibi var olan bir siteye Çince dil seçeneğini de ekleyebilmektedir. Müşterilerinin talebi doğrultusunda ve % 100 müşteri memnuniyeti esasında çalışmalarını sürdüren Dinamiksoft, hem yazılım ve kodlama konusunda hem de web sitesinin tasarımı konusunda alanında uzman personeli ve profesyonel bir iş ahlakıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Çin ile ticari bağlantıları bulunan ve Çinli kişi ve kurumlarla temas halinde olan şirketlerin Çince bir site kurmaları hem tanıtım ve imajları açısından hem de hedef kitleye kendilerini anlatma açısından önemlidir. Nitekim Çince konuşan nüfusun çok kalabalık olması,  Çince web sitesi tasarımı veya Çince internet sitesi açma taleplerinin artmasına sebep olmaktadır. Nitekim Çin pazarı çok büyüktür ve Dinamiksoft tarafından kurulacak bir Çince internet sitesinin maddi açıdan geri dönüşü büyük olacaktır. Hizmet verilen sektör kadar bu sektörün ve şirketinin tanıtımının nasıl yapıldığı da önemlidir. Tanıtım ve reklamda en çok vurgulanan şeylerden biri güvendir. Güven tesis etmenin farklı yolları olmakla birlikte Çin’de faaliyet gösteren veya Çin ile ticaret yapan bir Türk şirketinin Çince web sitesi yaptırma gibi kendini kurumsal ve profesyonel gösteren bir hareketi güven tesis etme açısından önemlidir. 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!