DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

arapça web sitesi kaça yapılıyor

Arapça Web Sitesi Kaça Yapılıyor

Türkiye, Ortadoğu coğrafyası halklarıyla  hem tarihsel ve kültürel açıdan hem de ekonomik ve ticari açıdan iyi ilişkilere sahip bir ülkedir. Bu durum Ortadoğu ve Körfez ülkelerinin ülkemize, Türk iş adamlarının da Ortadoğu ve Körfez ülkelerine yatırım yapmasına sebep olmaktadır. Başta inşaat olmak üzere pek çok sektörde Türk- Arap ortaklıkları tesis edilmektedir. Bu durum firmaların, Arapça internet sitesi açma  veya var olan internet sitelerine Arapça dil seçeneğini eklemeye yönelik Arapça web sitesi tasarımı hizmeti almalarına yol açmıştır. Ticaretle uğraşan çok sayıda Türk iş adamı Ortadoğu ve Körfez ülkeleriyle ticari ilişki tesis etmiş, Ortadoğu pazarına açılmıştır. Peki Araplarla ticaret yapan bir firma için Arapça web sitesi kaça yapılır ?

 

Arapça web sitesi kaça yapılır sorusu Arap coğrafyasıyla ticaret yapan veya Türk-Arap ortaklığı kuran ve Arapça internet sitesi açma niyetinde olan tüm şirketler tarafından merak edilen bir konudur. Arapça web sitesi tasarımı hizmeti veren Ankara merkezli Dinamiksoft firması, alanında uzman yazılım mühendis ve teknisyenleri, ileri teknoloji teknikleri, hedef kitleyi başarıyla analiz eden vizyon sahibi tasarımcıları sayesinde müşterilerinin takdirini kazanmaktadır. İnternet sitesi yaptırmak isteyen müşterilerinin hedef ve beklentileri öğrendikten sonra bu yönde tasarım ve projelendirme faaliyetleri gerçekleştiren firma, siteyi kullanacak Arapların veya Arapça bilen diğer ziyaretçilerin internet sitesinden zevk almasını, sıkılmadan inceleme yapmalarını ve aradıkları bilgilere en çabuk ulaşmalarını sağlayacak şekilde tasarımlar yapmaktadır.

 

Bu çerçevede Arapların hayatları, beklentileri, zevkleri vs. dikkate alınarak onları cezp edecek şekilde  Arapça web sitesi tasarımı geliştirilmektedir. Hedef kitlenin milleti, yaşam tarzı, yaş ve cinsiyeti, beklentileri gibi çok sayıda kıstas göz önünde bulundurularak reklam ve tanıtım faaliyetleri gerçekleştirilir. Reklam enstrümanlarından biri olan internet sitelerinin aynı zamanda kurumsal kartvizit olduğu ve firmayı yansıttığı da unutulmamalıdır. Bu nedenle özgün olmalı, güven vermeli, ciddi bir işletme olduğu imajı muhataplarına verilmelidir. Arapça internet sitesi açma hizmeti veren Dinamiksoft bu alanda oldukça hassas ve titiz çalışmaktadır.  Peki Arapça web site kaça yapılıyor ? Arapça web sitelerinin tam maliyeti için Dinamiksoft firmasıyla iletişime geçilmelidir, nitekim sitenin özelliklerine ve kapsamına göre fiyat belirlenmektedir.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!