DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

ankarada sosyal medya ajansı

Ankarada Sosyal Medya Ajansı
Yayınlanma Tarihi : 30/Kasım/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 1066

Hayatımıza facebook, twitter, instagram vb. gibi sosyal medya uygulamalarının girmesiyle birlikte pek çok kişi zamanının büyük bir kısmını bu mecralarda geçirmeye başlamıştır. Sosyal medyaya artan talep, çeşitli işletmelerin hedef kitlesine gerçek dünyanın yanı sıra  dijital dünyada da ulaşarak reklam ve tanıtım yapmasına sebep olmuştur. Kurumların sosyal medyalarını yöneten, oralara uygun içerik hazırlayan ve bu mecralarda tanıtım yapan reklam ajanslarına sosyal medya ajansı denir. Ankarada bilişim ve yazılım şirketi olarak faaliyet gösteren Dinamiksoft, bünyesinde yer alan sosyal medya uzmanı çalışanlarıyla Ankara’da sosyal medya ajansı olarak da hizmet vermektedir. Sosyal medya yönetimi çok yönlü düşünmeyi, ileriyi görebilmeyi ve gündemi takip etmeyi gerektirmektedir. 

Ankarada sosyal medya ajansı hizmeti veren Dinamiksoft, müşterilerinin hedef kitlelerine ulaşmasını sağlayacak google reklamları, internet sitelerinin arama motorlarında görünürlük kazanması için seo hizmetleri, facebook, twitter, instagram vb. gibi sosyal medya araçlarının gücünden faydalanmak için reklam faaliyetleri,  UX (kullanıcı deneyimi) ve UI (kullanıcı ara yüzü) hizmeti veren bir firmadır. Etkili bir sosyal medya yönetimi bu tür faaliyetlerin tamamını kapamaktadır. Alanında profesyonelleşmiş sosyal medya uzmanı ekibiyle düşük maliyetlerle sosyal medya hedeflerine ulaşmanızı sağlayan Dinamiksoft firması, firma ile hedef kitleyi sosyal medyada buluşturmakta; bu çerçevede ölçe ve değerlendirme faaliyetleri yapmaktadır. Bu çerçevede Ankara’da sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren önemli firmalardan biridir.

Google reklamları ve sosyal medya tanıtımlarıyla firmaların promosyonu yapılmakta, sundukları hizmetin talep sahibine ulaştırılması, haberdar edilmesi sağlanmaktadır. Ancak bunun için reklam vermenin yanı sıra verilen reklamın arama motorlarında veya sosyal medya hesaplarında görünürlüğünün artması için yaratıcı teknik çalışmalar da gerekmektedir. Bu alana yoğun mesai harcayan Dinamiksoft, Ankara’da sosyal medya ajansı veya sosyal medya yönetimi konularında uzmanlaşmış bir işletmedir. Bünyesinde yer alan sosyal medya uzmanı ekip arkadaşları sayesinde sosyal medyanın ve dijital dünyanın gücünden aktif şekilde faydalanmakta, kullanıcı etkileşimini en üst düzeye çıkartmayı başarmaktadır. Sosyal medyada yapılan reklam faaliyetleri geleneksel reklam harcamalarıyla kıyaslandığı oldukça makul ücretlerde olduğu ve sosyal medya üzerinden daha geniş kitlelere erişildiği için sıklıkla tercih edilmektedir.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!