DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

ankara web sitesi Ücretleri ne kadar

Ankara web sitesi ücretleri ne kadar?
Yayınlanma Tarihi : 30/Kasım/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 1211

DinamikSoft kampanya paketlerinden olan Standart site 750₺ paket içeriğinde hazır şablon üzerinden web site tasarımı, hizmet sayfaları, blog sayfaları, sınırsız kurumsal e-posta hesabı, sınırsız web site trafiği ve Google harita ve sosyal medya bağlantıları ile bir yıllık teknik destek hizmetlerine ek olarak hosting ve domain hediyedir. Hazır web tasarım şablon üzerinden yapılan web tasarımlarında binlerce şablon içerisinden seçim yapmanıza imkan sunularak kaliteli ve kullanışlı bir web sitesine sahip olabilirsiniz. DinamikSoft olarak müşterilerimize sunduğumuz hazır web sitesi tasarımlarında büyük bir beğeni oranı elde etmiş bulunmaktayız. Ayrıca yönetim panelinde sunulan kolaylıklar ve teknik destek hizmetleri sayesinde web sitenizin kullanım süresince hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

DinamikSoft Premium site 999₺ paketlerinde standart paketlere ek olarak sunulan Eticaret alt yapısı desteği ile mükemmel bir E-ticaret web sitesi sahibi olabilirsiniz. Eticaret sitesi özellikleri içerisinde tüm bankalarla sanal pos entegrasyonu ile paytr ve iyzico ödeme entegrasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca DinamikSoft tarafından hazırlanmış gelişmiş sipariş takip sistemi ve gelişmiş sipariş iptal/ iade süreçleri yönetimi de bu sistem üzerinden sağlanmaktadır. Eticaret Pro v2.0 Yönetim Sistemini içeren bu paketten kampanyalı fiyatlarla hemen yararlanmak için firmamızdan teklif isteyebilirsiniz. Paketten hemen yararlanmak isteyenlere DinamikSoft olarak ücretsiz Hosting + Domain + Let’s Encrypt SSL desteği de sağlanmaktadır. Fırsat detaylarını öğrenmek ve hemen paketten yararlanmak için firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

DinamikSoft özel tasarım web sitesi isteyen müşterilerini de düşünerek farklı ihtiyaçları karşılayacak özel tasarım ve eklentileri içeren tasarımlar için özel tasarım web site 1.999₺ ve üzeri fiyat tekliflerini sunmaktadır. Web siteniz için ihtiyacınız olan eklenti ve özellikleri belirtmeniz durumunda web sitelerinizi sadece size özel tasarımlarda oluşturmakta ve beğeninizi aldıktan sonra yayına çıkartmaktayız. Özel okullar, büyük yatırımcılar ve farklı alanlarda girişim yapan kişiler için standart paketlerde bulunmayan özellikler özel tasarım web sitesi paketinde bulunmaktadır. Canlı bağlantı desteğinden stok yönetimine kadar farklı ihtiyaçlarınızı bir araya getirecek tasarımlar sizin talepleriniz doğrultusunda oluşturulmaktadır. Detaylı bilgi için Whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!