DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

ankara web sitesi tasarımı

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları Ankara
Yayınlanma Tarihi : 19/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 951

Ankara Websitesi Tasarımı

Ankara websitesi tasarımı konusundaki talepler hiç olmadığı kadar artmış ve internet kullanımında oluşan ciddi artış paralelinde web sitesi ziyaretçi sayısı ve internet kullanıcısı sayısı da artmıştır. Artık insanlar ister E-ticaret siteleri olsun ister hizmet veren firmaların web siteleri olsun tüm ihtiyaçlarını internet ortamından karşılamaktadır. Bir firma veya işyeri ile ilgili ön bilgi almak istediği zaman doğrudan o firmanın web sitesini inceleyerek bilgi sahibi olmayı ve tercihlerini bu kapsamda şekillendirmeyi tercih ediyor. Bu durumda Ankara web sitesi tasarımı konusunun geçmişe oranla ne nispete geldiği hakkında ciddi bir referans oluşturuyor.

Ancak web sitesi tasarımı konusu bu değerine rağmen bazı kişilerin gözünde bu çalışmalar oldukça basit görünüyor, burada oluşan rekabetin ve web sitesi ziyaretinde bulunan kullanıcıların kullanıcı deneyimlerine hitap etmeyen sayfaları terk eden kullanıcıların ne kadar önemli olduğunu bunun için hem modern hem de fonksiyonel bir web tasarımın ne kadar önemli olduğunun bilinmesi gerekir. Aksi halde basit ve kurumsal kimlik üzerine oturtulmamış web sitesi tasarımı ortaya çıkar bu da web sitesi ziyaretçilerinin sayısını azaltmakla beraber işletmelerin müşteriler gözündeki seviyesini de düşürecektir. Kullanıcılar kötü bir web sitesini gördüklerinde o sitesinden alışveriş yapmak istemez ve o siteyi terk ederler.

Web Sitesi İçin Gerekenler;

 • Alan adı tescili
 • Hosting / Sunucu (Barındırma Hizmeti)
 • Web site tasarımı
 • Kurumsal mail sunucusu (Genellikle ücretsiz Yandex mail tercih ediyoruz)
 • Ödeme Sistemi / Banka Sanal Pos Entegrasyonu (E-ticaret sitesi için)
 • Kargo Sistemi Entegrasyonu (E-ticaret sitesi için)

İyi bir web tasarımında olması gereken özellikler;

 • Mobil ile uyumlu olması
 • SEO alt yapısına sahip olması, google seo uyumlu olması
 • İçerik yönetimi için, iyi bir yönetim paneline sahip olması
 • İyi yapılandırılmış google adwords hesabına sahip olması
 • İçerik yönünden zengin ve sektörel bilgiler içeriyor olması
 • Kullanıcı deneyimine uygun kullanışlı bir arayüze sahip olması

 

Ankara Web Tasarımı Fiyatları

Web sitesinin önemi hakkında gereken açıklamaları ve neden web sitesi tasarımı taleplerinin arttığını bahsettik. Bu bahsettiğimiz esaslar doğrultusunda web sitesi yaptırmak istiyorum Ankara diyerek potansiyel müşteriler arayışa gireceklerdir. Bu durumda da insan doğası gereği ilk kriterler bütçe dostu, hesabınıza uygunluğu ve beklentilerimize ve isteklerimize hitap etmesi olacaktır. Dinamiksoft firması özelinde Ankara web sitesi tasarımı fiyatları oluşturulan web sitesine, içerik hazırlanma sayısına göre, grafik tasarım taleplerine göre, özel maksatlı yazılım taleplerine göre değişiklik göstermektedir. Her ürün ve hizmette olduğu gibi bir işi yaptırmak veya bir şeyi satın almak istediğimizde onunla ilgili fiyat bilgisine ulaşmak isteriz. Aynen bu mantıktaki gibi müşterilerimiz de firmamıza web sitemizin teklif iste kisimindan ulaşarak taleplerini ve iletişim bilgilerini bize iletebilir, istedikleri özelliklerde Ankara web sitesi tasarımı yaptırmak için fiyat teklifi alabilirler.

Dinamiksoft firmamız en iyi fiyat sunmasının yanı sıra dönem dönem devam eden internet sitesi kampanyaları ile Ankara web sitesi tasarımı ücretleri konusunda çoğu firmanın ulaşamayacağı rakamlara web tasarım işleri yapabilmektedir. Bu kampanyalar dönem, sayı ve süre ile kısıtlı olduklarından bu dönemlerde kampanyalarımızı sosyal medya mecraları, kurumsal WhatsApp hattı, Google reklamları mecralarından duyurmaktayız.

✓ Kampanyalı Kurumsal Web Sitesi fiyatlarımız : 750TL - 1.000TL

✓ Ürün tanıtımı web sitesi fiyatlarımız : 1.500TL

✓ E-Ticaret Web Sitesi fiyatlarımız : 1.999 TL

✓ Özel Tasarım Web sitesi fiyatlarımız : Taleplere Göre değişkenlik gösterir

 

Ankara Websitesi Tasarımı Firması

Standart bir web sitesi yaptırmak istemiyorum, özel veya en azından sık tercih edilmeyen kreatif tasarım duyguları ile hazırlanmış ve tasarımcı ile görüşerek revizyon isteyebileceğim isteklerimi gerçekleştirip, bana özel tasarım üretebilecek veya tasarımları renk, grafik ve arayüzde yapacağı diğer müdahaleler ile maniple edebilecek bir tasarımcı ile çalışmak istiyorum diyorsanız. Diğer Ankara web sitesi tasarımı firması olan şirketler yerine Dinamiksoft u tercih etmelisiniz. Bireysel veya kurumsal web tasarım işleri için hazırlanan şablon üzerinden istediğiniz revizyonları canlı canlı uygulayarak size tatmin edici bir görsel çıkaracağız. Hem estetik yönden hem de fonksiyonellik yönünden tasarım bütünlüğü oluşturan web sitesi isteklerinizin tamamına kavuşacaksınız.

Sadece özel tasarımlar için değil şablon tasarımları için de memnun edici sonuçlar vaat ediyoruz. Web sitesi şablonu üzerinde sektörünüze ait görsellerin stok görseller içinden seçilmesi web sitenize eklenecek olan site ait özgün görsellerin maniple edilerek web sitenize eklenmesi, ürün ve hizmet girişlerinizin SEO uyumlu, Anahtar kelime hedefli olarak girilmesi tasarımın kurumsal kimlik renklerinize uygun stil değişikliklerini gerçekleştirme gibi düzenlemeler de web sitesi tasarımı süresince yapılabilecek olan işler arasındadır.

 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!