DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

ankara web grafik tasarım hizmeti

Web Grafik Tasarım
Yayınlanma Tarihi : 18/Aralık/2020 | Yazar : Dinamiksoft | Görüntülenme : 992

Web Grafik Tasarım

Web grafik tasarım hizmeti temel olarak grafik tasarım disiplini altında incelenebilecek bir konu olmasına rağmen web ve internet görsellerini içerdiğinden ayrı bir alt çalışma alanı olarak tanımlanmalıdır. Web grafik tasarımcılığı grafik tasarımın bir alt kolu olarak düşünülerek temelinde grafik tasarımcılık olduğu anlaşılabilir. Temel olarak yapılan iş Adobe Photoshop, Adobe Illıstrator, Adobe Corel Draw programları kullanılarak dijital görseller hazırlamaktır.

Grafik tasarım konusu yelpazesi çok geniş bir alan olduğu için birçok çalışma alanı ve birçok sektöre hitap ediyor, ancak alan uzmanı olabilmek için spesifik bir konuda uzmanlaşmak gerektiğini düşünenlerdenim. Web grafik tasarımcılığı da bu alanlardan birisidir. Web ve internet teknolojileri konusuna hakim, web siteleri hizmet ve ürün tanıtım alanları web sitesi için banner slider alanları gibi alanlara yönelik çalışmalar yapabilen ve bu işlemler sırasında web tasarımcısı veya proje sahibinin istediği tüm görselleri hazırlayabilen kişiye web grafik tasarım uzmanı denir. Her grafik tasarımcısının olduğu gibi web grafik tasarımcısının da stok görselleri, portföy çalışmaları olmalı ve proje süresini kısaltacak iş bitirici işlemler yapabilecek tecrübesi olmalıdır. Dolayısıyla bir tasarimcıdan beklenen kreatiflik, tutku ve estetik duygularının tamamını da sağlayabilecek olmalıdır.

Dinamiksoft olarak web sitesi yazılımları geliştiriyoruz yapmış olduğumuz ürünler için duyduğumuz tasarım ihtiyacını kendi bünyemizde karşılamak için grafik tasarım uzmanı kişiler ile çalışıyoruz bünyemizdeki grafik tasarım uzmanları kendisini wap ve internet teknolojileri alanında oldukça geliştirmiş ve alan hakimi olan kişilerdir. Gerek firmamızın yapmış olduğu web sitelerinde gerekse dışarıdan veb grafik tasarım ihtiyacı hissettiğinizde bizi tercih edebilirsiniz. unutmayınız ki dinamiksoft sadece yazılım geliştirme değil yazılımların ihtiyaç duyduğu tüm tasarım ve Reklamcılık hizmetlerinde de destekçiniz durumundadır.

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!