DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme
Dinamiksoft Web Tasarım & Yazılım | 0850 255 06 46

Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte internet kullanıcı sayısında muazzam derecede bir artış yaşandı. Bunun en temel nedeni internete erişimin kolaylaşması ve mobil uygulamalar ile internet kullanımının çok daha kolay hale gelmesidir. Mobil uygulama yazılımları belirli bir amaç üzerine hazırlanmış cep telefonu ve tabletlerde çalışan uygulamalardır. Web sitelerine göre işlemlerin daha düzenli ve kolay yapılmasını sağlamaları ile kullanıcı dostu çözümler sunmaktadır. Kullanıcı dostu çözümler rakiplere göre daha fazla tercih edilmeyi sağlamaktadır. En iyi mobil uygulama yazılımlarında görsel tasarımda mükemmeliyet, üst düzey güvenlik ve kullanıcı dostu kolay kullanım özellikleri aranmaktadır.

Mobil Uygulama Yazılımları

Mobil uygulama yazılım geliştiricileri uygulamaların kullanıcılar tarafından kolay kullanılabilir olmasını hedeflemektedir. Bir uygulama ile işleri ne kadar kolay yapabiliyorsanız o kadar çok beğenildiği gözlemlenmiştir. Bu nedenle işlemleri en az tıklama ile halledebilmek birincil amaçtır. Bunun yanı sıra özellikle ödeme yöntemlerinin kullanıldığı uygulamalarda güvenlik ise bir diğer önemli konudur. Kullanıcılar ödeme için kullandıkları bilgilerin güvenliğini çok daha fazla dikkate almaktadır. Ödeme güvenliği için ise standart hale gelmiş yöntemler tercih edilmelidir. Güvenilirliğini kanıtlamış yöntemler kullanmak her zaman uygulamaların daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Kimi zaman çok daha güvenli yöntemler geliştirilse de sertifikalaştırılmamış olmaları nedeni ile kullanıcılar tarafından güvenli olduğuna inanılmaz. Bu nedenle yazılım geliştiricileri sertifikalı yöntemler ile kendi yöntemlerini kombine bir şekilde çalıştırmaktadır.

Mobil Uygulama Platformları

Mobil uygulama yazılımları olarak sınıflandırılan yazılımlar birçok farklı platformda kullanılmaktadır. Ancak bir platform için hazırlanmış olan uygulamanın başka bir platformda etkili bir şekilde çalışmaması sorunu doğmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için ya her platforma özel uygulamanın tasarımı ve yazılımı yapılmalı ya da hibrit uygulama yazılımları tercih edilmelidir. Android uygulamaları ve Apple uygulamaları sadece kendi platformlarında çalışmaktadır. Firma ve kurumlar ile özel amaçlar için mobil uygulama ihtiyacı olanlara DinamikSoft tarafından en kaliteli yazılım geliştirme çözümleri sunulmaktadır. Mobil uygulama yaptırmak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeli ve projeniz için fiyat teklifi almalısınız. Unutmayın en uygun mobil uygulama geliştirme fiyatları DinamikSoft tarafından sunulmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarımı yaptırmak mı istiyorsunuz? En kalite web sitelerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için DinamikSoft.

İncele

Responsive Web Tasarım

Her platforma uyum sağlayabilen ve çağırıldığı platforma en uygun tasarımı sunan web siteleri için DinamikSoft responsive web tasarım hizmetleri.

İncele

Langing Page Web Tasarım

Landing Page tasarımı web sitelerinin geri dönüş oranına en çok etki eden özelliklerden birisidir. En iyi strateji ile geri dönüş oranlarını arttırmak için DinamikSoft.

İncele

Mobil Uygulama Geliştirme

Mpbil uygulama yazılımına mı ihtiyacınız var? DinamikSoft ihtiyacınıza en uygun cevabı verecek yazılı sizin için geliştirsin.

İncele

B2B Yazılım Geliştirme

B2b web sitesi tasarımında kalite ve uygun fiyatlar için DinamikSoft B2b yazılım geliştirme hizmetlerini tercih edin.

İncele

B2C Yazılım Geliştirme

B2C yazılımları sayesinde daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak mümkündür. Doğru pazarlama yöntemleri ile en iyi geri dönüşü almak mümkün.

İncele

Hosting ve Alan Adı Hizmeti

DinamikSoft ilk kurulumda verilen ücretsiz ve sonraki yıllarda uygun fiyatlı hosting ve alan adı hizmetlerini inceleyin.

İncele

Web Grafik Tasarımları

DinamikSoft web grafikleri tasarım hizmeti hem uygun fiyatlıdır hem de profesyonel tasarım ekibi tarafından titizlikle yapılır.

İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!