DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Web Grafik Tasarımları

Web Grafik Tasarımları
Dinamiksoft Web Tasarım & Yazılım | 0850 255 06 46

Web Grafikleri Nedir?

Web grafik tasarımı internetten pazarlama ve reklamcılık ile e-ticaret başarısını etkileyen önemli bir konudur. Web grafik tasarımı grafik tasarım kategorisinde değerlendirilen bir hizmettir. Ancak özel ve geniş bir alt dal olarak karşımıza çıkar. Web grafik tasarımcıları kullanıcıların sayfaları nasıl gezindikleri, göz hareketleri gibi psikolojik incelemeleri yaparak tasarımlarına şekil verir. Bu da tasarımların daha dikkat çekici olmasını sağlamaktadır. Web grafik tasarımı internet üzerinde kullanılacak olan her türlü görsel materyalin hazırlanması ve web sayfalarının genel görünümünü kapsamaktadır. Web grafik tasarımı konusunda dikkat edilmesi gereken standartlar bulunmaktadır. Bu standartlar Word Wide Web Consortium (W3C) tarafından yapılan araştırmalarla belirlenmiştir. Zorunlu bir bağlayıcılığı olmamakla birlikte web sitelerinin başarısına katkı sağlayan kurallardır.

Web Grafik Tasarım Özellikleri

Web grafik tasarımında dikkat edilmesi gereken özellikler bulunmaktadır. Bunlar erişilebilirlik, ulaşılabilirlik, hızlı yüklenme, düşük bant genişliği kullanma, arama motorlarında bulunma, bakım kolaylığı gibi unsurlardır. Yapılan araştırmalar ile elde edilen bu standartlara uygun bir şekilde web grafik tasarımı yapılmalıdır. Örneğin hızlı yüklenme konusunu ele alalım. Tasarımın boyutu ne kadar büyük olursa yüklenme süresi de o kadar fazla olacaktır. Araştırmalar kullanıcıların bir sayfanın yüklenmesini en fazla 20 saniye beklediklerini söylüyor. Bu maksimum değer olmakla birlikte ilk 5 saniyede sayfanın yüklenmesi kullanıcıları etkilemek için daha önemlidir. Web grafik tasarımında standartlaşmış olan şartlara uygun olarak yapılan tasarımlar bu nedenle daha çok ilgi çekici ve başarılı olacaktır.

Web Grafik Tasarım Hizmeti

DinamikSoft olarak web alanında tüm ihtiyaçlarınıza tek elden cevap vermek ve sizleri memnun etmek için web grafik tasarım hizmetini de sunuyoruz. Web grafik tasarım alanında uzman olan ekibimiz talepleriniz ve kullanıcı deneyimini karşılayacak çözümler geliştirerek web grafiklerinizin en iyi seviyeye getirilmesini sağlamaktadır. Web grafik tasarımı deneyim, bilgi birikimi ve teknik bilgi gerektiren bir sanattır. En iyi sanatkarların elinden çıkmış web grafik tasarımı yaptırmak için DinamikSoft’un size sunduğu hizmetleri kaçırmayın. DinamikSoft olarak size sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve yararlanabileceğiniz fırsatları öğrenmek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarımı yaptırmak mı istiyorsunuz? En kalite web sitelerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için DinamikSoft.

İncele

Responsive Web Tasarım

Her platforma uyum sağlayabilen ve çağırıldığı platforma en uygun tasarımı sunan web siteleri için DinamikSoft responsive web tasarım hizmetleri.

İncele

Langing Page Web Tasarım

Landing Page tasarımı web sitelerinin geri dönüş oranına en çok etki eden özelliklerden birisidir. En iyi strateji ile geri dönüş oranlarını arttırmak için DinamikSoft.

İncele

Mobil Uygulama Geliştirme

Mpbil uygulama yazılımına mı ihtiyacınız var? DinamikSoft ihtiyacınıza en uygun cevabı verecek yazılı sizin için geliştirsin.

İncele

B2B Yazılım Geliştirme

B2b web sitesi tasarımında kalite ve uygun fiyatlar için DinamikSoft B2b yazılım geliştirme hizmetlerini tercih edin.

İncele

B2C Yazılım Geliştirme

B2C yazılımları sayesinde daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak mümkündür. Doğru pazarlama yöntemleri ile en iyi geri dönüşü almak mümkün.

İncele

Hosting ve Alan Adı Hizmeti

DinamikSoft ilk kurulumda verilen ücretsiz ve sonraki yıllarda uygun fiyatlı hosting ve alan adı hizmetlerini inceleyin.

İncele

Web Grafik Tasarımları

DinamikSoft web grafikleri tasarım hizmeti hem uygun fiyatlıdır hem de profesyonel tasarım ekibi tarafından titizlikle yapılır.

İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!