DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Langing Page Web Tasarım

Langing Page Web Tasarım
Dinamiksoft Web Tasarım & Yazılım | 0850 255 06 46

Landing Page Web Tasarım

Landing page web tasarımı yatırım sağlayan kişiler için oldukça önemli bir konudur. Sebebine gelecek olursak landing page nedir? Öncelikle bunu anlak gerekir. Landing page Türkçeye “Varış Sayfası” ya da “İniş Sayfası” olarak çevrilmektedir. Landing page web sitelerinde belirli bir amaç doğrultusunda hazırlanan ve mesaj içeren sayfalardır. Kullanım amacı ise geri dönüş oranını arttırmaktadır. Web sitelerindeki geri dönüş oranını arttırmak için reklam çalışmalarının anasayfa yerine landing page olarak tasarlanmış sayfalara yapılması geri dönüş oranını arttırmaktadır. Reklam harcamalarının geri dönüş sağlamasında landing page kullanımı sayesinde hem ölçülebilirlik sağlanır, hem de geri dönüş oranı çok daha yüksek seviyeye getirilebilir.

Landing Page Neden Kullanılır?

Landing page web tasarımı titizlikle yapılması gereken önemli bir husustur. Doğru tasarım, doğru strateji ile daha yüksek geri dönüş oranına sahip olması sağlanabilmektedir. İnternet ve sosyal medya reklamlarında verilen link ile gelen kullanıcıların bu sayfada ne bulmak istediklerinin doğru bir şekilde analiz edilmesi gerekir. Bu analiz doğrultusunda sayfa kurgusu planlanarak kullanıcı bir aksiyon içerisine dahil edilir. Ürün sipariş etmek, form doldurmak gibi kullanıcının katılacağı aksiyon bu sayfa üzerinden sağlanarak geri dönüşün kolay hale getirilmesi sağlanmalıdır. Hız ise landing sayfalar için en önemli hususların başında gelmektedir. Hızlı yüklenen sayfalar kullanıcıların çok daha fazla ilgisini çekmektedir. Landing page tasarımı mesajı doğrudan kullanıcıya verecek şekilde olmalıdır. Mesajı dolandıran sayfaların geri dönüş oranları çok daha düşük olmaktadır.

Landing Page Neden Kullanılır?

Landing page reklam ve geri dönüş etkisini arttırmak için kullanılmaktadır. Landing sayfalar reklamlar aracılığı ile kullanıcıların yönlendirildiği ve kullanıcılar üzerinde ilk izlenim oluşturan ve mesajı doğrudan sunan sayfalardır. Bu nedenle landing page tasarımı oldukça önemlidir. Geri dönüş oranına ölçülebilirlik katan bu sayfalar sayesinde reklam geri dönüş miktarının değerlendirilmesi ve strateji başarısının ölçülmesi sağlanmaktadır. Landing page geri dönüş ölçümleri strateji değişikliklerinde temel alınan bilgilerin elde edilmesi sağlar ve aynı zamanda doğru strateji ve tasarım ile geri dönüş oranına katkı sağlar. DinamikSoft ile web sitelerinizin geri dönüş oranını arttırmak için landing page web tasarım hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarımı yaptırmak mı istiyorsunuz? En kalite web sitelerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için DinamikSoft.

İncele

Responsive Web Tasarım

Her platforma uyum sağlayabilen ve çağırıldığı platforma en uygun tasarımı sunan web siteleri için DinamikSoft responsive web tasarım hizmetleri.

İncele

Langing Page Web Tasarım

Landing Page tasarımı web sitelerinin geri dönüş oranına en çok etki eden özelliklerden birisidir. En iyi strateji ile geri dönüş oranlarını arttırmak için DinamikSoft.

İncele

Mobil Uygulama Geliştirme

Mpbil uygulama yazılımına mı ihtiyacınız var? DinamikSoft ihtiyacınıza en uygun cevabı verecek yazılı sizin için geliştirsin.

İncele

B2B Yazılım Geliştirme

B2b web sitesi tasarımında kalite ve uygun fiyatlar için DinamikSoft B2b yazılım geliştirme hizmetlerini tercih edin.

İncele

B2C Yazılım Geliştirme

B2C yazılımları sayesinde daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak mümkündür. Doğru pazarlama yöntemleri ile en iyi geri dönüşü almak mümkün.

İncele

Hosting ve Alan Adı Hizmeti

DinamikSoft ilk kurulumda verilen ücretsiz ve sonraki yıllarda uygun fiyatlı hosting ve alan adı hizmetlerini inceleyin.

İncele

Web Grafik Tasarımları

DinamikSoft web grafikleri tasarım hizmeti hem uygun fiyatlıdır hem de profesyonel tasarım ekibi tarafından titizlikle yapılır.

İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!