DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

B2C Yazılım Geliştirme

B2C Yazılım Geliştirme
Dinamiksoft Web Tasarım & Yazılım | 0850 255 06 46

B2C Yazılım Geliştirme

B2C nedir? B2C “Business to Consumer” yani “Şirketten Tüketiciye” şeklinde tanımlanan iş modelidir. Firma ve bireysel müşteriler arasındaki ilişkiyi belirtmektedir. B2C pazarlama stratejileri B2B ve C2C pazarlama stratejilerine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle B2C e ticaret modelleri de farklılık göstermektedir. Sadece online olarak yapılma zorunluluğu olmayan B2C ticaretinde internet kullanımının yaygınlaşması sayesinde geniş bir pazar imkanı bulunmaktadır. Firmaların potansiyel müşterileri kendilerine çekmeye ve ürün ve hizmetlerinin satışını arttırmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda müşterileri yönlendirecek web sitelerine ihtiyaç duymaktadır. B2C web siteleri müşterileri ürünlere yönlendirmekte ve diğer ürünleri de önererek daha yüksek satış oranlarının sağlanmasını amaçlamaktadır.

B2C Site Örnekleri

B2C Yazılımı olarak adlandırılan site konseptlerinde nihai müşteriye satılacak olan ürünler tanıtılmaktadır. E ticaretin önemli bir dalı olan B2C konseptinde mutlaka satış yapılan kişi nihai müşteri olmalıdır. Müşterilerin başka firmalar olduğu ticaret konsepti B2b olarak adlandırılmaktadır. B2C site örnekleri internette karşımıza sıkça çıkan e ticaret siteleri gösterilebilir. Son kullanıcı olarak alışveriş yapılan ve perakende satış imkanı sunan siteler b2c konseptine uygun olarak tasarlanmaktadır. B2b sitelerden farklı olarak müşterilerin daha fazla ürün incelemeye ve daha fazla sipariş vermeye yönlendirildiği sitelerdir. B2b konseptinde firma olan müşteriler belirli bir eksende ihtiyaçlar için ürün arayışında olurken b2c konseptinde farklı kategorilerde ürünler sunulabilmektedir.

B2C Yazılım Firmaları

B2C yazılım yapan firmalar arasında yer alan DinamikSoft firmalara ürünlerini en iyi şekilde pazarlama imkanı sağlamaktadır. Bu sayede ürün ve hizmet satışlarında başarılı bir artış gözlemlenmektedir. Doğru b2c pazarlama yöntemleri hakkında yönlendirilen firmalar DinamikSoft kalitesinde b2c konseptine uygun web sitelerine sahip olabilmektedir.  B2C firmaları son kullanıcı davranışlarını analiz eden ve buna uygun önerilerde bulunan ve müşterilerin dikkatini daima üzerinde tutan sitelere ihtiyaç duyarlar. En iyi web site tasarımı yapan DinamikSoft uygun fiyatlı çözümleri ile b2c firmalarına web siteleri hazırlayarak satış oranlarının arttırılmasını sağlamaktadır. Satış stratejinizi geliştirmek için DinamikSoft b2c yazılım hizmetlerinin yanı sıra tanıtım ve danışmanlık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. İşletmenizi büyütmek için DinamikSoft ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarımı yaptırmak mı istiyorsunuz? En kalite web sitelerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için DinamikSoft.

İncele

Responsive Web Tasarım

Her platforma uyum sağlayabilen ve çağırıldığı platforma en uygun tasarımı sunan web siteleri için DinamikSoft responsive web tasarım hizmetleri.

İncele

Langing Page Web Tasarım

Landing Page tasarımı web sitelerinin geri dönüş oranına en çok etki eden özelliklerden birisidir. En iyi strateji ile geri dönüş oranlarını arttırmak için DinamikSoft.

İncele

Mobil Uygulama Geliştirme

Mpbil uygulama yazılımına mı ihtiyacınız var? DinamikSoft ihtiyacınıza en uygun cevabı verecek yazılı sizin için geliştirsin.

İncele

B2B Yazılım Geliştirme

B2b web sitesi tasarımında kalite ve uygun fiyatlar için DinamikSoft B2b yazılım geliştirme hizmetlerini tercih edin.

İncele

B2C Yazılım Geliştirme

B2C yazılımları sayesinde daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak mümkündür. Doğru pazarlama yöntemleri ile en iyi geri dönüşü almak mümkün.

İncele

Hosting ve Alan Adı Hizmeti

DinamikSoft ilk kurulumda verilen ücretsiz ve sonraki yıllarda uygun fiyatlı hosting ve alan adı hizmetlerini inceleyin.

İncele

Web Grafik Tasarımları

DinamikSoft web grafikleri tasarım hizmeti hem uygun fiyatlıdır hem de profesyonel tasarım ekibi tarafından titizlikle yapılır.

İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!