DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Responsive Web Tasarım

responsive-web-tasarim
Dinamiksoft Web Tasarım & Yazılım | 0850 255 06 46

Responsive Web Tasarım

Responsive web sitesi tanımı ilk olarak ortaya çıkmasını sağlayan farklı ekran boyutlarındaki cihazların gelişmesi ile birlikte olmuştur. Mobil cihazlar ve tabletlerde web sitelerinin kullanımında yaşanan sorunların çözülmesi için web sitelerinin bu cihazlarda ve masaüstü cihazlarında aynı anda etkin kullanım sağlaması amacı ile yapılmaktadır. Responsive web tasarım sayesinde web sitesi çağırıldığı platformu tanımakta ve buna göre kendisini düzenleyerek kullanıcı dostu hale getirmektedir. Genellikle responsive web siteleri için masaüstü, tablet ve mobil versiyon tasarımları yapılarak her platformda etkili şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Mobil cihazlara yönelik mobil site şeklinde tasarlanan web sitelerinin masaüstü cihazlarda kullanımı zor olduğu için responsive tasarım ile sorunlar çözülmektedir.

Responsive web tasarımı

Bundan birkaç yıl öncesine kadar web sitesi sahibi olmak büyük bir avantaj iken günümüzde firmalar için web sitesi sahibi olmak neredeyse zorunluluk haline gelmiştir. Web sitesi sahibi olmak yetiyor mu tabi ki hayır. Çünkü web sitelerin kullanım hızının artması gibi kullanım platformları da çeşitlenmiştir. Web sitelerinin her platformda etkin çalışması marka imajı açısından büyük bir öneme sahiptir. Responsive web tasarımı işte bu nedenle oldukça önemlidir. Platforma göre web sitelerinin kendini şekillendirmesini sağlayan responsive tasarım sayesinde platformlarda sitelerin kullanım sorunlarının önüne geçilmektedir. Neden responsive tasarım sorusunu sormak günümüzde gereksiz bir hal almıştır. Responsive tasarım olmayan web siteleri kullanıcılarda olumsuz bir izlenim vermektedir.

Responsive Web Tasarım Fiyatları

Firma, işletme, kurum ya da kişisel web siteleri için artık bir zorunluluk olan responsive tasarımlar sayesinde her platformda web sitelerinin etkili bir şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Kullanıcı dostu çözümler web sitelerinin imajını ve kullanıcılar tarafından beğenilmesini doğrudan etkilemektedir. Kullanıcı dostu çözümler web site haritalarının kolay anlaşılır olması gibi özellikler içermektedir. Bunun yanı sıra kullanıcıların web sitelerini çağırdıkları platformlara göre değişmeyen yüksek performans gerektirmektedir. DinamikSoft olarak uygun Responsive web tasarım fiyatları ile web siteleri hazırlayarak kullanıcılarınıza her platformda kullanıcı dostu çözümler sunarak yüksek beğeni elde etmenizi sağlıyoruz. Responsive web tasarım hizmetleri hakkında detaylı bilgi için DinamikSoft iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarımı yaptırmak mı istiyorsunuz? En kalite web sitelerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için DinamikSoft.

İncele

Responsive Web Tasarım

Her platforma uyum sağlayabilen ve çağırıldığı platforma en uygun tasarımı sunan web siteleri için DinamikSoft responsive web tasarım hizmetleri.

İncele

Langing Page Web Tasarım

Landing Page tasarımı web sitelerinin geri dönüş oranına en çok etki eden özelliklerden birisidir. En iyi strateji ile geri dönüş oranlarını arttırmak için DinamikSoft.

İncele

Mobil Uygulama Geliştirme

Mpbil uygulama yazılımına mı ihtiyacınız var? DinamikSoft ihtiyacınıza en uygun cevabı verecek yazılı sizin için geliştirsin.

İncele

B2B Yazılım Geliştirme

B2b web sitesi tasarımında kalite ve uygun fiyatlar için DinamikSoft B2b yazılım geliştirme hizmetlerini tercih edin.

İncele

B2C Yazılım Geliştirme

B2C yazılımları sayesinde daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak mümkündür. Doğru pazarlama yöntemleri ile en iyi geri dönüşü almak mümkün.

İncele

Hosting ve Alan Adı Hizmeti

DinamikSoft ilk kurulumda verilen ücretsiz ve sonraki yıllarda uygun fiyatlı hosting ve alan adı hizmetlerini inceleyin.

İncele

Web Grafik Tasarımları

DinamikSoft web grafikleri tasarım hizmeti hem uygun fiyatlıdır hem de profesyonel tasarım ekibi tarafından titizlikle yapılır.

İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!