DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

B2B Yazılım Geliştirme

B2B Yazılım Geliştirme
Dinamiksoft Web Tasarım & Yazılım | 0850 255 06 46

B2B Yazılım Geliştirme

B2B açılımı “Business to business” olan bir terimdir. Türkçe karşılığı “Şirketten şirkete” olarak çevrilmektedir. Bu terim şirketler arası ticari faaliyetleri anlatmak için kullanılmaktadır. Hammadde sağlayıcılığı, ürün tedarikçiliği gibi işler B2B olarak değerlendirilmektedir. Şirketler arası pazarda tercih edilmek için B2C yani şirketlerin perakende satışta olduğundan daha fazla gayret göstermesi gerekmektedir. B2B siteleri bu noktada büyük öneme sahiptir. Potansiyel b2b müşterileri ne istedikleri konusunda oldukça emin olan kişilerdir. Bu nedenle onlara istediklerini doğrudan sunan B2B web sitesi tasarımı yapmak gerekir. Ancak bu sayede doğru şekilde tanıtım yapılabilmekte ve müşteri pozisyonunda yer alan firmaların dikkati çekilerek ticari ilişkiler kurulabilmektedir.

B2B Site Yapımı

Günümüzde hemen her firma internet sitesine sahiptir ve müşteri pozisyonunda yer alan kişiler bilgiye çok hızlı bir şekilde ulaşma imkanına sahiptir. Bu şartlar içerisinde müşterilerin tercihleri de bilgiyi en ham halinde alabildikleri sade web sitelerine yönelmektedir. B2B site yapımı stratejik planlama gerektirmektedir. B2B site tasarımları yapılırken içeriklerin dolu olmasına da özen gösterilmelidir. İçeriklerde yer alan bilgiler sade ve açıklayıcı olmalıdır. Açıklayıcı bilgiler ne istediğini bilen firmalar için oldukça önemlidir. Aradığı bilgiye kolayca ulaşmaları web sitelerinde daha fazla vakit geçirmelerini sağlar ve geri dönüş oranının artmasına yardımcı olur.

B2B Yazılım Fiyatları

B2B hizmet veren firmalar en iyi ve kaliteli web sitesine sahip olmalıdır. Ancak bu sayede diğer firmaların dikkatini çekerek satış oranlarını arttırabilirler. B2b yazılım firmaları arasında yer alan DinamikSoft firmamız en kaliteli B2b yazılımlarını geliştirerek firmalara avantaj sağlamaktadır. Tasarım özelliklerini kurumsal ziyaretçilerin ilgisini çekecek şekilde yaparak web sitelerine giren kişilerin web sitesinde gezinmesini sağlamaktadır. DinamikSoft tarafından yapılan b2b siteleri içerisinde navigasyon imkanı doğru bir şekilde planlanmaktadır. Bu sayede müşteriler aradıklarına kolayca ulaşmaktadır. DinamikSoft tarafından yapılan en iyi b2b site fiyatları için firmamızdan teklif alabilirsiniz. Fiyat teklifini aldıktan sonra sizin için sunulan diğer avantajlar hakkında bilgi istemeyi unutmayın. DinamikSoft kalitesi ile en iyi B2b site tasarımı yaptırmak için iletişim kanallarını kullanarak DinamikSoft tasarım ekibine ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarımı yaptırmak mı istiyorsunuz? En kalite web sitelerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için DinamikSoft.

İncele

Responsive Web Tasarım

Her platforma uyum sağlayabilen ve çağırıldığı platforma en uygun tasarımı sunan web siteleri için DinamikSoft responsive web tasarım hizmetleri.

İncele

Langing Page Web Tasarım

Landing Page tasarımı web sitelerinin geri dönüş oranına en çok etki eden özelliklerden birisidir. En iyi strateji ile geri dönüş oranlarını arttırmak için DinamikSoft.

İncele

Mobil Uygulama Geliştirme

Mpbil uygulama yazılımına mı ihtiyacınız var? DinamikSoft ihtiyacınıza en uygun cevabı verecek yazılı sizin için geliştirsin.

İncele

B2B Yazılım Geliştirme

B2b web sitesi tasarımında kalite ve uygun fiyatlar için DinamikSoft B2b yazılım geliştirme hizmetlerini tercih edin.

İncele

B2C Yazılım Geliştirme

B2C yazılımları sayesinde daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak mümkündür. Doğru pazarlama yöntemleri ile en iyi geri dönüşü almak mümkün.

İncele

Hosting ve Alan Adı Hizmeti

DinamikSoft ilk kurulumda verilen ücretsiz ve sonraki yıllarda uygun fiyatlı hosting ve alan adı hizmetlerini inceleyin.

İncele

Web Grafik Tasarımları

DinamikSoft web grafikleri tasarım hizmeti hem uygun fiyatlıdır hem de profesyonel tasarım ekibi tarafından titizlikle yapılır.

İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!