DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Şirket Tanıtım Videosu Hazırlama

Şirket Tanıtım Videosu Hazırlama
Dinamiksoft Web Tasarım & Yazılım | 0850 255 06 46

Şirket Tanıtım Videosu Hazırlama

Şirket tanıtım videoları birçok farklı platformda şirketlerin tanıtımı amacı ile kullanılmak üzere hazırlanan video içeriklerdir. Video içeriklere karşı kullanıcıların yazılı ve görsel içeriklerden daha fazla ilgi duyduğu yapılan araştırmalar sonucu netleşmiştir. Yapılan araştırmalar video içeriklerin diğer içeriklere göre kat be kat daha fazla etkileşime sahip olduğunu göstermektedir. Yazılı ve görsel içerikler kullanıcılar tarafından sıkıcı bulunurken video içerikler ilgi çekici ve eğlenceli olarak değerlendirilmektedir. Bu nedenle firmalarda mesajlarını ve tanıtımlarını video içerikler olarak sunmaya yönelmektedir. Peki gerçekten ilgi çekici bir video nasıl hazırlanır? Tanıtım videosunda nelere yer vermek gerekir? Kaç saniyede kullanıcıları videonun devamını izlemeye ikna etmeliyiz?

Video İçeriklerle Kullanıcıları Etkileme

Video ya da yazılı-görsel içeriklerden hangisini kullandığınız fark etmeksizin kullanıcılar ilk 5.7 saniyede bir içeriğin ilgi çekici olup olmadığına karar verdiği anlaşılmıştır. Yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen bu değer video içerik hazırlarken en çok işimize yarayacak olan parametredir. Videolarda etkili bir giriş yapmak kullanıcıların tanıtım ve reklam videolarının devamını izlemeye karar vermesini sağlayacaktır. Video içerik hazırlarken mümkünse animasyon içeriklerin tercih edilmesine özen gösterilmelidir. İnternet araştırmaları animasyon içeriklerin video içeriklerden %300 daha fazla izlendiğini göstermektedir. Bu nedenle içerik hazırlarken mümkün olduğunca iyi bir kurguya sahip olan video içerikler tercih edilmelidir. Kullanıcıları etkilemede ilk adımlar bu şekilde takip edilmelidir.

Tanıtım Videosu Hazırlama Firmaları

Tanıtım videoları işletme ve kurumların ürün ve hizmetlerini ve kurumsal yapılarını tanıtmaya yarayan içeriklerdir. Kurumsal tanıtım video içeriklerinde genel olarak kurum yapı ve tesisleri ve üretim süreçleri ile sunumları yer almaktadır. Bu firmanın işleyişinin kısa bir özetini sunmalıdır. Tanıtım videoları ne çok uzun ne de unutulacak kadar kısa olmalıdır. Etkin bir içerik ile kısa sürede mesajı vermelidir. Tanıtım videolarında kullanılacak olan akılda kalıcı argümanlar sayesinde marka bilinirliği arttırılabilmektedir. DinamikSoft olarak en kaliteli tanıtım videosu hazırlama işlemlerini kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatlarla hazırladığımız firma tanıtım videoları sayesinde markanızı müşterilerinize etkin bir şekilde anlatabileceksiniz. Detaylı bilgi ve hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçmeyi unutmayın.

360 Derece Sanal Tur Çekimi

360 derece sanal tur çekimlerinde kaliteli çözümler ve uygun fiyatlar için DinamikSoft.

İncele

Drone Kamera Video Çekimi

Havadan yapılan video kayıtları izleyicilerin dikkatini üzerinde çekmektedir. Bu nedenle tanıtım videosu, organizasyon ve konser çekimlerinde sıkça tercih edilir.

İncele

Şirket Tanıtım Videosu Hazırlama

DinamikSoft firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapacak ve izleyenlerin akıllarında yer edecek tanıtım videoları hazırlamaktadır.

İncele

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Ürün ve hizmetleriniz ile firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için ilgi çekici ve başarılı kompozisyonlara sahip fotoğraflar kullanın.

İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!