DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

360 Derece Sanal Tur Çekimi

360 Derece Sanal Tur Çekimi
Dinamiksoft Web Tasarım & Yazılım | 0850 255 06 46

360 Derece Sanal Tur Çekimi

360° sanal tur çekimleri, özel bir fotoğraflama tekniği kullanılarak ve bu yöntemle elde edilen fotoğrafların birleştirilmesi ile yapılmaktadır. İnteraktif olarak sergilenen bu fotoğraflar sayesinde ortamların 360 derece bakış açısında kesintisiz görüntüsü elde edilmektedir. 360 derede sanal tur çekimleri ile ortamların fiziksel olarak uzağında iken ortamların net olarak görülmesini sağlamaktadır. Birçok firma artık şantiye, arazi ve mekanlara müşterilerini sürüklemek yerine müşterilerine bu ortamların 360 derece tur çekimlerini göstererek konforlu bir şekilde ortam keşfi yapılmasını sağlamaktadır. VR teknolojisindeki gelişme sayesinde bu çekimler VR başlıklar aracılığı ile ortamda geziniyormuş hissi vermektedir. Özellikle hedef mekanların uzak olduğu durumlarda büyük avantaj sağlamaktadır.

360 Derece Sanal Tur Nasıl Yapılır

360 derece sanal tur çekimleri, mağazalar, müzeler, tarihi mekanlar, tesis ve yapılar ile arazilerin uzaktan keşfinde kullanılmaktadır. Bu mekanların iç ve dıştan 360 derece çekimleri yapılması sayesinde mekanlardaki tüm detaylara gerçek bir gezinti yapıyormuş gibi dikkat çekilmektedir. 360 derece sanal tur çekimleri ise özel kamera ekipmanları ile farklı açılardan mekanların çekimlerinin yapılması ile elde edilmektedir. Bu sayede elde edilen görüntüler interaktif bir platformda birleştirilerek sergilenir. İnteraktif olması bakış açısının değiştirilmesine göre görünen görsellerin değişmesi ile sağlanmaktadır. Birden farklı noktadan yapılan 360 derece çekimler görüntü içerisinde gezinti yapmayı ve farklı bakış açılarını keşfetmeyi sağlamaktadır. HTML 5 kullanılarak bu görüntüler web sitelerinde sergilenebilmektedir.

360 Derece Sanal Tur Fiyatları

Özellikle firmalar ve müze yönetimleri için sanal tur çekimi büyük bir öneme sahiptir. Günümüzde birçok kişi mesafeleri aşmak yerine sanal tur ile sunulan mekan keşfetme fırsatlarına yönelmektedir. Özellikle iş dünyasında sanal tur çekimleri ile müşterileri fiziksel olarak belirli bir ortama taşımadan ya da farklı ortamları gezdirmeye uğraşmadan hem zamandan hem masraftan tasarruf etmek için sanal tur çekimleri kullanılmaktadır. Düğün salonu seçiminden, projeye arazi seçimine kadar birçok işte hem zaman hem de vakit tasarrufu 360 derece çekimlerle sağlanır. DinamikSoft olarak müşterilerimize en iyi 360 derece sanal tur çekim ve planlamasını sunuyoruz. Uygun fiyatlı çözümlerimizden yararlanmak için iletişime geçmeyi unutmayın.

360 Derece Sanal Tur Çekimi

360 derece sanal tur çekimlerinde kaliteli çözümler ve uygun fiyatlar için DinamikSoft.

İncele

Drone Kamera Video Çekimi

Havadan yapılan video kayıtları izleyicilerin dikkatini üzerinde çekmektedir. Bu nedenle tanıtım videosu, organizasyon ve konser çekimlerinde sıkça tercih edilir.

İncele

Şirket Tanıtım Videosu Hazırlama

DinamikSoft firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapacak ve izleyenlerin akıllarında yer edecek tanıtım videoları hazırlamaktadır.

İncele

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Ürün ve hizmetleriniz ile firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için ilgi çekici ve başarılı kompozisyonlara sahip fotoğraflar kullanın.

İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!