DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Drone Kamera Video Çekimi

Drone Kamera Video Çekimi
Dinamiksoft Web Tasarım & Yazılım | 0850 255 06 46

Drone Kamera Video Çekimi Hizmeti

Drone ya da quadcopter ismi verilen mini insansız hava araçları teknolojisinin gelişmesi ile birlikte birçok alanda hayatımızı kolaylaştırmaya başladı. Dronelar uçmaya başladığından beri hava çekimi yapmak neredeyse ilk öncelik halindeydi. Bunun nedeni havadan yapılan çekimlerin çok daha ilgi çekici olmasıdır. Düğün, organizasyon ve faaliyetlerde havadan çekim yapmak çok farklı bir bakış açısı sağlamaktadır. Buna ek olarak tesis ve arazi tanıtımlarında ise havadan çekimler geniş bir bakış açısı sağlamaktadır. Bu nedenle firmalarında tanıtım amacı ile tercihleri arasına girmektedir. Drone çekimi yapmak ise sanıldığı kadar kolay değildir. Hem uçuş yeteneği hem de kameramanlık yeteneklerinin birleştirilmesini gerektirmektedir.

Drone Kamera Organizasyon Çekimi

Özellikle son yıllarda açık alan faaliyetlerine olan ilgi artmıştır. Bununla birlikte havadan yapılan geniş açılı video kayıtları da beraberinde büyük ilgiye sahiptir. Düğün, konser, açılış töreni gibi faaliyetlerde havadan yapılan çekimler sayesinde geniş bir perspektiften faaliyet görünmektedir. Havadan yapılan ve çekim teknikleri ile istenilen sonuçlar elde edilerek hazırlanan videolar sayesinde hava çekimlerinin maliyetleri de düşmektedir. Drone çekimi yaptırarak bir helikopter ya da uçak çekimi maliyetleri ile yüzleşmeye gerek kalmadan çekim yapılmaktadır. En etkili drone kamera video çekimi için DinamikSoft hizmetlerini tercih etmelisiniz. DinamikSoft drone kamera çekim hizmetleri ile çok uygun fiyatlı fırsatlar sunuyor.

Drone Kamera ile Tanıtım Videosu Çekimleri

Tanıtım videolarında kurumlara ait olan tesisler ve araziler gösterilmek istenmektedir. Özellikle bir kadraja kolay sığmayacak kadar büyük olan arazi ve tesisleri tek bir kadrajda geniş açı ile göstermek için hava çekimlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak hava çekim maliyetlerinin yüksek olması firmaları daha uygun fiyatlı olan Drone kamera çekimlerine yönlendirmektedir. Bu sayede tesisler ve araziler çok daha uygun fiyatlara havadan görüntülenmektedir. Tanıtım videolarında yer alması istenilen görüntüler elde edilerek kaliteli tanıtım videoları hazırlanabilmektedir. DinamikSoft olarak Drone kamera çekimlerinde profesyonel hizmet sunuyoruz. DinamikSoft ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve Drone kamera video çekim hizmetlerimizin detaylarını ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Tanıtımınız havadan yapın havalı olsun.

360 Derece Sanal Tur Çekimi

360 derece sanal tur çekimlerinde kaliteli çözümler ve uygun fiyatlar için DinamikSoft.

İncele

Drone Kamera Video Çekimi

Havadan yapılan video kayıtları izleyicilerin dikkatini üzerinde çekmektedir. Bu nedenle tanıtım videosu, organizasyon ve konser çekimlerinde sıkça tercih edilir.

İncele

Şirket Tanıtım Videosu Hazırlama

DinamikSoft firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapacak ve izleyenlerin akıllarında yer edecek tanıtım videoları hazırlamaktadır.

İncele

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Ürün ve hizmetleriniz ile firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için ilgi çekici ve başarılı kompozisyonlara sahip fotoğraflar kullanın.

İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!