DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Mail :

destek@dinamiksoft.com

Kurumsal Mail Hizmeti

Kurumsal Mail Hizmeti
Dinamiksoft Web Tasarım & Yazılım | 0850 255 06 46

Kurumsal Mail Kullanımı

Mail ya da elektronik posta dijitalleşme ile birlikte hayatımıza giren ve bilgi paylaşımını hızlı hale getiren bir çözümdür. Gmail, Yandex mail, Hotmail gibi kamuya açık birçok elektronik posta sistemi bulunmaktadır. Mail hizmetinin yaygınlaşması ile birlikte firma ve kurumlar kendi alan adlarını taşıyan kurumsal e-posta hizmetlerine yönelmektedir. Kurumsal mail hizmetleri sayesinde markalar kurumsal imajlarını güçlendirmektedir. Marka imajını güçlendirmenin yanı sıra kurumsal epostalar müşteriler üzerinde güvenilir bir etki bırakmaktadır. Firmalarda bu güveni sağlamak için kurumsal mail servislerinden yararlanmak istemektedir. Mail hosting firmaları sayesinde kurumsal mail hesabına sahip olmak ise çok kolay.

Kurumsal Mail Sistemi

Her mail hosting servisinin sağladığı mail arayüzü farklılık gösterebilmektedir. Kullanıcı dostu ve kolay kullanılabilir olan mail servislerinden yararlanmak personelinizin maillerini etkin bir şekilde kullanmasını sağlayacaktır. Firma olarak ihtiyaç duyduğunuz dosya paylaşımı, takvim paylaşımı gibi özellikleri belirleyerek mail sağlayıcısı tercihini yapmak gerekir. Ancak tüm bunlarla uğraşmak yerine mail servisini web sitenize entegre hale getirecek olan DinamikSoft kurumsal mail hizmetlerinden yararlanarak firmanız için en iyi seçeneği tercih etmiş olursunuz. Firmanızın alan adı ile aynı mail sistemine sahip olmak mail kullanıcılarının mail sistemini daha kolay kullanmasını sağlayacaktır. Personeliniz ve müşterilerinizle iletişiminiz güvenli kılın.

Kurumsal Mail Kurulumu

Kurumsal mail sisteminizi oluşturmak markanızın ve firmanızın imajına katkı sağlayacaktır. Kullanıcılar ve müşteriler mail adreslerinin özel olmasına dikkat eder. Çünkü firmalardan yetkili birisi ile iletişimde olduklarından emin olmaları için kurumsal mail adresleri önem taşır. Firmanız için sınırsız e-posta desteğine sahip kurumsal mail kurulumu yaptırmak için DinamikSoft hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kolay kullanımlı bir arayüze sahip kurumsal eposta sisteminin web sitenize entegre edilmesi sayesinde web siteniz için en iyi mail çözümünü bulmuş olursunuz. Personeliniz ve müşterileriniz ile olan iletişiminizi daha hızlı ve kolay hale getirmek, marka imajınızın güçlenmesini sağlamak, maillerinizin güvenliğini arttırmak için kurumsal mail kurulumu yaptırmanız gerekecektir. DinamikSoft kurumsal mail hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçmenizi öneririz. Kampanya ve fırsatlar için iletişime geçmeyi unutmayın.
 

SSL Kurulumu

SSL Sertifika kurulumunu yaptırmak için DinamikSoft hizmetlerini tercih edin. En güvenilir sertifika sağlayıcılarından güvenli kurulum yapalım.

İncele

Kurumsal Mail Hizmeti

Firma ve markanızın adını taşıyan mail adres sistemine sahip olmak için DinamikSoft kurumsal mail hizmetinden yararlanmalısınız.

İncele

Alan Adı Yönlendirme

Alan adı yönlendirme hizmetleri sayesinde eski alan adınıza gelen ziyaretçi trafiğini yeni alan adına yönlendirebilirsiniz.

İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!