DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Online Katalog Tasarımı

online-katalog-tasarimi
Dinamiksoft Web Tasarım & Yazılım | 0850 255 06 46

Online Katalog Nedir?

Online katalog ya da e-katalog ile normal katalog aslında aynı şeydir. Ürün ve hizmet tanıtımı için hazırlanan kitapçıklardır. Firma ve markalar ürün ve hizmetlerini, kampanyalarını, ürün özellik ve detaylarını müşterilerine tanıtmak için kullanmaktadır. Online katalog ise hazırlanan bu kitapçıkların basılı olarak değil dijital olarak dağıtılmasıdır. Dijital olarak katalog dağıtımının avantajları çok daha fazladır. Öncelikle kağıt harcanmadığı için daha çevreci bir yaklaşıma sahiptir. Maliyet açısından ise bir tane ile milyonlarca kopya çoğaltmak arasında bir maliyet farkı bulunmaz. Basılı kataloglar en fazla baskı adedi kadar kişiye ulaştırılabilirken online kataloglar sınırsız kişiye çok daha kolay bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Neden E-Katalog Kullanmalı?

Günümüzde artık her şey internet üzerinden bağlantılı hale gelmiştir. Mağazaların yerini hızlı bir şekilde e-ticaret siteleri almaktadır. Hal böyle olunca kataloglarında internet ortamında yayılması ve ürünlerin tanıtılması için bir fırsat doğmaktadır. Online kataloglar hazırlandıktan sonra çok kolay bir şekilde internet ortamında binlerce kullanıcıya ulaştırılabilmektedir. Sosyal ağlarda ve web sitelerinde paylaşılan kataloglar fiziki nüshaların erişemeyeceği bir hızda yayılmakta ve fiziki nüshalardan çok daha fazla kişiye ulaşmaktadır. Online katalog sayesinde web sitenize gelen kişilere ürün ve hizmet detaylarını inceleyebilecekleri bir imkan sunulmuş olur. İnternetin yaygınlaşması her ne kadar potansiyel müşterilere ulaşmayı kolaylaştırsa da aynı durum rakipler için de geçerlidir. Bu da rekabeti arttırmaktadır. Rekabetten karlı çıkabilmek için ise müşterileri etkileyebilecek yöntemler kullanılmalıdır. E-katalog en etkili pazarlama yöntemlerinden birisidir.

Online Katalog Tasarımı

Online katalog tasarımı dikkat gerektiren bir çalışmadır. Çünkü önemli bir pazarlama sürecinde yanlış yapılması potansiyel müşterileri kalıcı olarak kaybetmeye neden olabilir. Alıcılar her zaman mevcut bütçeleri ile en iyi hizmeti isterler. Bu yüzdende ürün kalitesi kadar firma kalitesine ve imajına da önem gösterirler. Katalog tasarımında ise renk seçimleri, yazı tipi seçimleri, logo kullanımı, mesajların net iletilmesi çok önemlidir. Dolambaçlı verilen mesajlar kullanıcıların yorulmuş hissetmesine ve seçim yapmalarının zorlaşmasına neden olur. En iyi sonuç için profesyonel online katalog tasarım hizmetlerinden yararlanmanızı öneririz. DinamikSoft olarak online katalog tasarımında en başarılı çözümleri sunuyoruz.

Logo Tasarımı

DinamikSoft olarak en kaliteli logo tasarımlarını yaparak markanızı akılda kalıcı bir hale getiriyoruz.

İncele

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı konusunda verdiğimiz hizmetler sayesinde en iyi şekilde firmanızı temsil edebilirsiniz.

İncele

Online Katalog Tasarımı

Online katalog tasarım hizmetlerimiz ile en iyi kataloglara sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat teklifleri için DinamikSoft.

İncele

Katalog/İnsert Tasarımı

DinamikSoft katalog/insert tasarımında en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

İncele

Banner Tasarımı

En etkili reklam banner tasarımları için DinamikSoft sizlere mükemmel fırsatlar sunuyor.

İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!