DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Mail :

destek@dinamiksoft.com

Katalog/İnsert Tasarımı

katalog-insert-tasarimi
Dinamiksoft Web Tasarım & Yazılım | 0850 255 06 46

Katalog ve Insert Nedir?

Katalog firmaların ürünlerini tanıtmak amacı ile hazırladıkları ve belirli bir kategoride birden fazla ürüne yer verdikleri kitapçıklardır. İnsert kavramı ise katalogdan çok daha farklı bir reklam materyali için kullanılmaktadır. Özellikle perakende satış sektöründe yer alan firmalar ürünlerini tanıtmak için bu yöntemi uygulamaktadır. Broşür olarak da bilinen insert reklam materyalleri genellikle kampanyaları, yeni ürünleri ve indirimleri içermektedir. Sade ve net bir mesaj ile müşterileri etkilemeye çalışır. Her ikisi için de müşterileri etkileyebilecek güçlü bir tasarıma ihtiyaç duyulmaktadır. Kurumsal kimlik tasarımı yaptırmış olan firmaların katalog ve insert tasarımında kurumsal kimlik tasarımlarını kullanmaları marka bilinirliği açısından ayrıca önem taşımaktadır.

Katalog/İnsert Tasarımı

Katalog ve insert tasarımında sadelik ve mesaj en önemli iki konudur. Katalog ve insert tasarımı yaparken yapılan tasarımın sade olmasına özen gösterilmelidir. Sadelik tasarıma bakan kişilerin doğrudan mesaja odaklanmasını sağlar. Bu sayede verilmek istenen mesaj karşı tarafa kolay bir şekilde ulaştırılabilir. Bir diğer husus ise mesajın net olmasıdır. Mesaj ne kadar karmaşık ve dolambaçlı olursa müşteriler tarafından anlaşılması o kadar zor olmaktadır. Mesajınız her ne ise indirim, fırsat, kampanya hem anlaşılır hem de net bir şekilde iletilmelidir. Mesajınızı mümkün olduğunca kısa bir şekilde iletmekte fayda var. Kısa cümlelerle iletilen mesajın akılda kalıcılığı daha fazla hatırlanması daha kolaydır.

Katalog ve İnsert Tasarım Hizmeti

Katalog ve insert tasarım hizmetleri ile ne etkili katalog ve insert tasarımlarına sahip olabilirsiniz. İnsert tasarımı katalog tasarımına göre çok daha kısa sürede yapılabilmektedir. İnsert tasarımının başarısı tanıtım ve kampanya başarınıza etki etmektedir. DinamikSoft olarak en etkili katalog ve insert tasarımlarını yaparak markanızın daha fazla tanınmasını sağlıyoruz. Kurumsal kimliğinizle uyumlu ve mesajınızı en iyi iletecek renklerin profesyonel bir şekilde seçilmesini sağlayarak mesajınızı ön plana çıkarıyoruz. Firmanızı ve markanızı tanıtmak istiyorsanız akılda kalıcı tasarımlar yapan ve en iyi firma olarak sizlere benzersiz kampanya ve fırsatlar sunuyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek en uygun fiyatlarla katalog ve insert tasarımı yaptırabilirsiniz.

Logo Tasarımı

DinamikSoft olarak en kaliteli logo tasarımlarını yaparak markanızı akılda kalıcı bir hale getiriyoruz.

İncele

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı konusunda verdiğimiz hizmetler sayesinde en iyi şekilde firmanızı temsil edebilirsiniz.

İncele

Online Katalog Tasarımı

Online katalog tasarım hizmetlerimiz ile en iyi kataloglara sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat teklifleri için DinamikSoft.

İncele

Katalog/İnsert Tasarımı

DinamikSoft katalog/insert tasarımında en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

İncele

Banner Tasarımı

En etkili reklam banner tasarımları için DinamikSoft sizlere mükemmel fırsatlar sunuyor.

İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!