DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Mail :

destek@dinamiksoft.com

Web Tasarım Paketleri

Anasayfa / Web Tasarım Paketleri
aqua2-web-tasarim-paketi
PKT037 - AQUA2
Hamam, sauna, spa, baby spa gibi hizmetler veren firmalar için sektöre yönelik artan talepten pay almak oldukça önemlidir. AQUA-2 web tasarım paketimiz sayesinde firmalar web sitelerinin kurulum ve ilk seo hizmetlerinin yanında Google ads kurulumunu da yaptırabilecektir.

2.500,00₺

Paketi İncele
aqua4-web-tasarim-paketi
PKT038 - AQUA4
AQUA-4 web tasarım paketimizin içeriği web sitelerinin kurulumu, ilk seo çalışmasını ve ekstra bir dil desteğini sunmaktadır. Ekstra bir dil desteği ile hedef kitlenizin diline ya da genel olarak İngilizce gibi ayarlama yaptırarak web sitenizin hedef kitlenize hitap etmesini sağlayabilirsiniz.

2.000,00₺

Paketi İncele
motor-web-tasarim-paketi
PKT038 - MOTOR
Bir computest servisi, özel araç otomobil servisi işletiyorsanız MOTOR isimli web tasarım paketimizde alan adı, hosting hizmetlerinizin yıl süre ile sağlanması, yıl içerisindeki teknik sorunlar için destek hizmeti, web sitesi tasarımı, site içeriklerinizin hazırlanması, fotoğraflarınızın ve grafiklerinizin hazırlanması varsa videolarınızın youtube platformuna yüklenerek web sitenize embed edilmesi gibi hizmetler yapılmaktadır.

1.500,00₺

Paketi İncele
motor2-web-tasarim-paketi
PKT039 - MOTOR2
Standart web tasarım hizmetlerinden ve web tasarım paketlerinden beklediğiniz performansı alamaya bilirsiniz. Araç servisi, computest merkezi ve otomotiv sektörü için size özel MOTOR2 web tasarım paketimizle tanışmalısınız.

2.500,00₺

Paketi İncele
ajans-web-tasarim-paketi
PKT040 - AJANS
Danışmanlık firmaları için özel olarak hazırladığımız ve sektörel ihtiyaçları en iyi karşılayacak web siteleri için en ekonomik çözüm olarak AJANS web tasarım paketimizi sunuyoruz. Web sitelerinin kurulumu ve ilk seo çalışması hizmetlerini içeren bu paket sayesinde mobil uyumlu olmasının yanı sıra marka değerlerine yakışır bir tasarıma sahip web siteleri hazırlıyoruz.

2.000,00₺

Paketi İncele
ajans2-web-tasarim-paketi
PKT041 - AJANS2
Yatırımda, eğitimde, hukukta en büyük yardımcılarımızdan birisi danışmanlık firmalarıdır. Biz de danışmanlık firmalarına daha kolay ulaşılabilsin diye onlara kaliteli web siteleri hazırlayarak hizmet veriyoruz.AJANS-2 web tasarım paketimizi google reklamları ile danışanlara ulaşmak isteyen firmalar için hazırladık

3.000,00₺

Paketi İncele
ajans4-web-tasarim-paketi
PKT042 - AJANS4
Danışmanlık ofisleri birçok farklı alanda verdikleri danışmanlık hizmetlerini farklı kültür ve dillere sahip kişilere de sunmaktadır.Yabancı kültür ve dillere hitap etmek isteyen danışmanlık firmaları için AJANS-4 web tasarım paketimizde uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

2.500,00₺

Paketi İncele
ultra-web-tasarim-paketi
PKT043 - ULTRA
Petshop, hayvan bakım, veteriner alanlarında hizmet verenlere hayvan severlerin hızlı bir şekilde ulaşabilmesini sağlamak web siteleri ile mümkündür. Bizde ULTRA ismini verdiğimiz web tasarım paketi ile bu sektörde hizmet verenlere sektörel değerlere göre hazırlanmış web siteleri sunuyoruz.

2.000,00₺

Paketi İncele
ultra2-web-tasarim-paketi
PKT044 - ULTRA2
Petshop, hayvan bakım, veteriner gibi alanlarda hizmet veren firmalar içinde ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı web sitelerine ziyaretçi trafiğinin çekilmesi önem arz etmektedir. Hazırladığımız ULTRA-2 web tasarım paketimiz ile kurulumunu ve ilk seo çalışmasını yaptığımız web sitelerinin google ads kurulumunu da yaparak teslim ediyoruz

3.000,00₺

Paketi İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!