DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Mail :

destek@dinamiksoft.com

Web Tasarım Paketleri

Anasayfa / Web Tasarım Paketleri
villa-wet-tasarim-paketi
PKT028 - VİLLA
İnşaat, tadilat, ev dekorasyon işleri ile uğraşıyorsanız size özel VİLLA isimli web tasarım paketimizi muhakkak incelemelisiniz. Bu paket kapsamında size standart web tasarımlardan farklı olarak google SEO uyumlu ve ilk SEO çalışması tamamlanmış bir web sayfası yapacağız.

1.500,00₺

Paketi İncele
villa2-wep-tasarim-paketi
PKT029 - VİLLA2
İnşaat, tadilat, ev dekorasyonu işleri ile uğraşanların internette varlık göstermeleri, ürün ve hizmetlerini tanıtmaları için kaliteli ve özgün tasarımlara sahip akılda kalıcı web siteleri hazırlıyoruz.VİLLA-2 web tasarım paketimiz ile inşaat, tadilat ve dekorasyon sektöründe hizmet verenlerin hayallerini gerçekleştiriyoruz.

2.500,00₺

Paketi İncele
deniz-web-tasarim-paketi
PKT030 - DENİZ
Web sitesi yaptırmak için çok fazla alternatif ve seçenek ile karşılaşabilirsiniz ancak hiçbir çözüm DENİZ isimini verdiğimiz sektörünüze özel çözüm olan bu web tasarım paketi kadar nokta atışı isabetli olmayacaktır.

2.000,00₺

Paketi İncele
deniz-2-web-tasarim-paketi
PKT031 - DENİZ2
DENİZ-2 web tasarım paketimiz ile otel, apart, günübirlik daire kiralama, tatil köyü sektörlerinde hizmet verenlere en iyi web sitelerini sağlamakla kalmıyor özellikle bu sektörde büyük bir önemi olan reklam konusunda da gerekli ayarlamaları yaparak google reklamlarından büyük etki elde etmelerini sağlıyoruz.

3.000,00₺

Paketi İncele
deniz-3-web-tasarim-paketi
PKT032 - DENİZ3
Otel, tatil köyü, pansiyon, günübirlik ev kiralama işlerinde uğraşanlar artık online olarak rezervasyon seçenekleri ile müşterilerine daha kolay ulaşmak istemektedir.DENİZ-3 web paketimizde kurulumu gerçekleştirilen özgün web siteleri online oda satış özelliği ve ilk seo çalışmaları eklenerek yapılmaktadır.

5.000,00₺

Paketi İncele
deniz4-web-tasarim-paketi
PKT033 - DENİZ4
DENİZ-4 web tasarım paketimizi uluslararası hizmet vermek isteyen firmalara sunuyoruz. Bu web paketimiz ile kurulumu ve ilk seo çalışması gerçekleştirilen web sitelerine ilave 1 dil desteği eklenerek farklı dil ve kültürlerde aynı web sitesi üzerinden mesaj verilmesi sağlanmaktadır.

3.000,00₺

Paketi İncele
demokles-web-tasarim-paketi
PKT034 - DEMOKLES
Hukuk ve Avukatlık büroları da müvekkillerin ve danışanların kendilerine kolay ulaşması için web sitelerini kullanmaya başlamıştır. Büroların prestijini arttıracak web siteleri daha fazla danışan ve müvekkilin gelmesini sağlamaktadır. DEMOKLES web tasarım paketimizi bizde hukuk ve avukatlık büroları için hazırladık.

2.000,00₺

Paketi İncele
demokles4-web-tasarim-paketi
PKT035 - DEMOKLES4
Uluslararası alanda müşteri potansiyeline sahip olan Hukuk ve Avukatlık büroları için hazırlanan DEMOKLES-4 web tasarım paketimiz sayesinde en iyi web sitelerini hazırlıyoruz.DEMOKLES-4 web paketimizin içeriği web sitesinin kurulumu, ilk seo çalışmasını ve ilave bir dil desteğini içermektedir.

3.000,00₺

Paketi İncele
aqua-web-tasarim-paketi
PKT036 - AQUA
Hamam, sauna, spa, baby spa gibi hizmetler veren firmalara olan talep gittikçe artmaktadır. Bizde AQUA web tasarım paketimiz ile bu hizmetleri müşterilerine ulaştırmak isteyen firmaların internet tanıtımlarının yapılmasını sağlıyoruz.

1.500,00₺

Paketi İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!