DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/Ankara

Mail :

destek@dinamiksoft.com

Web Tasarım Paketleri

Anasayfa / Web Tasarım Paketleri
Teras Web Tasarım Paketi | 1500 TL Web Site + İlk SEO
PKT019 - TERAS
Web tasarım yaptırmak için size sunulan standart tekliflerden sıkılmış ve bir anlaşılmazlık içerisinde kalmış olabilirsiniz. Ancak bu durumdan sizi kurtaracak özel bir paketimiz var adına TERAS dediğimiz bu web tasarım paketinde sektörünüze özel bir tasarım vaat ediyoruz

1.500,00₺

Paketi İncele
Teras2 Web Tasarım Paketi | 2000 TL Web Site + İlk SEO + Ads
PKT020 - TERAS2
Zemin kaplama, yalıtım, çatı kaplama, izolasyon gibi işlere hitap eden konularda hizmet veren firmalar için hazırladığımız web siteleri ile sektörünüzde bir adım öne geçmenizi sağlıyoruz. %100 özgün web site tasarımları sayesinde en güzel web sitelerine sahip olacaksınız.

2.500,00₺

Paketi İncele
Şimşek Web Tasarım Paketi | 1500 TL Web Site + İlk SEO
PKT021 - ŞİMŞEK
Elektrik, su tesisat ve çatı aktarma alanlarında hizmet verenlerin sektörlerinden hizmete ihtiyaç duyulan kişileri çok daha kolay bulmasını sağlamak için sektörel özelliklerle donatılmış en ekonomik web tasarım paketi olan ŞİMŞEK paketimiz ile web sitelerinin kurulumunu ve ilk seo çalışmaları yapılmaktadır.

1.500,00₺

Paketi İncele
Şimşek2 Web Tasarım Paketi | 2500 TL Web Site + İlk Seo + Ads
PKT022 - ŞİMŞEK2
Elektrikçi, su tesisatçısı, çatı aktarma ustası gibi alanlarda hizmet sağlayanlar için firma olarak sektörel ihtiyaçları karşılayacak özgün tasarımlara sahip web sitelerini ŞİMŞEK-2 web tasarım paketimiz ile sunuyoruz.

2.500,00₺

Paketi İncele
yildirim
PKT023 - YILDIRIM
Nakliye ve lojistik alanında hizmet veren firmalarda hizmetlerini yeni pazarlama sistemi olan internet pazarlaması ile YILDIRIM ismini verdiğimiz web tasarım paketimizle nakliye ve lojistik firmalarının hizmetlerini tanıtabilecekleri mükemmel bir hizmet sunmaktayız.

2.000,00₺

Paketi İncele
yıldırım-web-tasarim-paketi
PKT024 - YILDIRIM2
Nakliye ve lojistik sektörlerinde hizmet veren firmalar için en etkili tasarımlara sahip web sitelerini hazırlıyoruz. Nakliye ve lojistik sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde google ads kurulumunu da içeren YILDIRIM-2 web tasarım paketimizi öneriyoruz

3.000,00₺

Paketi İncele
aroma-web-tasarim-paketi
PKT025 - AROMA
Medikal, sağlık ve güzellik merkezleri ile bu sektörlerde ürün ve hizmet satışı yapan firmalarda dijital pazarlama imkanlarından yararlanmayı istemektedir. AROMA web tasarım paketimiz ile sektörel özelliklerle donatılmış şablonlar üzerinden özgün tasarımlara sahip web siteleri hazırlıyoruz.

2.000,00₺

Paketi İncele
aroma2-web-tasarim-paketi
PKT026 - AROMA2
Birçok sektörde olduğu gibi medikal, sağlık ve güzellik merkezleri sektörlerinde hizmet verenler içinde internet reklamları büyük bir öneme sahiptir.Bu nedenle AROMA-2 web tasarım paketimiz ile google reklamlarının kurulumunu da en iyi şekilde yapılmış web siteleri sunuyoruz. A

3.000,00₺

Paketi İncele
aroma4-web-tasarim-paketi
PKT027 - AROMA4
Güzellik merkezleri, sağlık ve medikal sektörde ürün ve hizmet sunan firmalar; web siteleri üzerinden satış yaptıkları ürünlerin online satışını gerçekleştirmek isteyenler için geliştirdiğimiz e-ticaret alt yapısı kullanılmaktadır. AROMA-4 web tasarım paketimiz web sitesi üzerinden ürün satışı yapmak isteyenler için en ideal çözümü sunmaktadır.

5.000,00₺

Paketi İncele
BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!