DİNAMİKSOFT'A HOŞ GELDİNİZ
Telefon :

0850 255 06 46

0543 268 46 06

Adres :

Ayvalı mahallesi Süleymaniye Caddesi No:39/A Keçiören/AnkaraOska Kesici Takım Web Sitesi Projesi

Anasayfa / Projeler / Oska Kesici Takım Web Sitesi Projesi

Yapılan İşler :
 

Responsive Web Tasarım https://www.oskakesici.com/ adresinde bulunan web sitesi tasarımı, %100 mobil uyumlu olarak responsive web tasarım teknolojisi ile tasarlanmıştır. Özel tasarım olarak müşteri isteklerinin proje haline getirilmesi şeklinde planlanmış ve kısa sürede yayına alınabilmiştir.
Ürün Sayfalarının Hazırlanması Özel tasarım olarak ürün detay ve liste sayfaları hazırlanmış ve içerik yönetim sistemi ile birlikte çalışabilecek duruma gelmiştir.
Ürün Kategorilerinin Hazırlanması Şirket ürün kategorileri ve kategori hiyerarşik yapısına bağlı olarak ürünlerin listelenmesi sağlanmış, kategori yapısı içerik yönetim sistemine entegre edilmiştir.
Logo Tasarımı Oska Kesici takım markası olan OCHEIM Cutting Tools için premium özel logo tasarımı yapılmıştır.
Ürün Katalog Tasarımı Oska Kesici takım markası olan OCHEIM Cutting Tools için ürün kataloğu tasarımı yapılmıştır.
Ürün Katalog Baskısı Katalog baskısı için online baskı platformlarından istenilen özelliklerde baskı yapılması ve süreç içerisinde çıkacak sorunlara teknik destek sağlanması için hizmet verilmiştir.

 

Oska Kesici takım web sitesi projesi

 

Oska Kesici Takım Kimdir ?

 

OSKA Kesici Takım Ltd. Şti. İç Anadolu bölge bayii 2014 yılında kurularak kısa sürede sektörünün önde gelen isimleri arasına girmeyi başarmıştır. Talaşlı imalatta ihtiyaç duyulan kalitesini dünyaya kanıtlamış kesici takımlarını müşterilerinin hizmetine sunmakta olan profesyonel bir endüsriyel şirkettir.

 

 

BİR WEB VEYA MOBİL PROJENİZ Mİ VAR?

şimdi başvurun projeniz
hemen başlasın

İletişime Geçin!