laptop-kredi kartı-hesap kartı-cüzdan-internet-ticaret

E-Ticaret Web Sitesi

E-Ticaret sitesi ile işinize özel çözümler üretebilir ve internetten satış yapmanın keyfine başlayabilirsiniz. Dinamik Soft olarak sizlere en kaliteli tasarım ve yazılım hizmetini sunuyoruz.

E-ticaret siteleri basit bir ürün satış sisteminden büyük bir müşteri ağını kapsayacak ve hatta son kullanıcıları da içerisine katabilecek kadar büyük olabilmektedir. Firmamızda küçük işletmeleri, kobileri ve yükselme potansiyeli olan firmaları hedefleyecek e-ticaret web paketleri tasarlamaktadır.

 

E-ticaret Sitesi Nedir?

Bir e-ticaret sitesi ürün, kategori, ödeme sistemleri, sergileme, sunum sayfaları ve sipariş süreçlerini kapsamaktadır. İyi bir e-ticaret sitesi güvenlik açıkları olmayan ve ürün, kategori sunumlarının kolay bir şekilde yönetilebildiği web sitesidir. Kişisel maksatlı olarak veya işletme satış hedeflerine ulaşmak maksatlı e-ticaret sitesi ihtiyaçları olabilmektedir. Özetle genel olarak ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize digital ortamın imkanları ile satmayı sağlayan bir internet sitesi türüdür.

İnternet alt yapısını kullanarak işletme satışlarınızı dünyanın her köşesine taşıyabilirsiniz. Bunu sağlamak için DinamikSoft olarak en iyi e-ticaret sitesi size sunmayı hedefliyor ve tüm yeniliklere açık bir şekilde tasarlıyoruz. Öncelikle piyasada sizin işletmenize benzer başarılı olmuş kişisel veya kurumsal e-ticaret siteleri şablonlarını ve yazılımlarını inceliyoruz. Bu şablonları veya yazılımları asla olduğu gibi kullanmadan sürekli daha iyisini hedefleyerek DinamikSoft alt yapısı ve yazılım geliştiricileri sayesinde özgün web siteleri üretiyoruz.

Özetle DinamikSoft müşterilerine özgün yazılım ve tasarıma sahip web sitesi tasarımları sunuyor, E-ticaret sitesi nasıl yapılır, hangi e-ticaret firmasından bir paket hizmet satın almalıyım? sorusunun cevabını aramanıza gerek kalmadan DinamikSoft size piyasadaki tüm modelleri ve bu modellereden bizi ayıran özellikleri sunuyor.  Alanında uzmanlaşmış yazılım geliştirici kadromuzla siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi sağlıyoruz.

Birçok e-ticaret şablonu ile sizleri tercih derdinden kurtarıyor ve cazip fiyatlara e-ticaret sitesi paketleri sunuyoruz. Piyasada var olan en uygun fiyatlı ve kaliteli e-ticaret sitesi sunmayı hedefliyoruz. Hayalinizde olan e-ticaret sitesine hemen ulaşmak ve hayallerinizi ertlememek için Müşteri Hizmetlerimiz 'e ulaşın ve bize anlatın, profesyonel ekibimiz ile birlikte planlayalım ve hayallerinizi ertelemeyelim.

Basit Bir E-Ticaret Sitesindeki Sayfalar;

Anasayfa, Hakkımızda, Ürün Listeleri, Ürün Detayları, Kategori Listeleri, Kategoriler, Blog, Galeri, İletişim ve sizin talep ettiğiniz tüm sayfalar.

Bu sayfalar çoğunlukla istenen sayfalardır, ihtiyacınıza göre içerik ve sayfalar üretebilir, değiştirilebilir, ayrıca sunduğumuz diğer hizmetlerimizi de satın alarak diğer çözümlere ulaşabilirsiniz. Sitenizi google ve diğer arama motorları tarafından üst sıralara taşıyabilmek için içerik hizmetlerimizden, SEO paketlerimizden faydalanabilirsiniz, internet reklamcılığı konusunda deneyimli, kendini geliştirmiş olan arkadaşlarımız ile reklam stratejinizi belirleyerek arama motoru reklamları (Google adwords, Yandex Reklam, ...vs) veya sosyal medya reklamları faaliyetine geçiş yapabilirsiniz. 

Özelliklerimiz;

Sitenizi Google ve Yandex haritalara ekliyoruz. Bu kapsamda müşterileriniz sitenize her türlü alandan ulaşabiliyor, ayrıca sizin yerel işletme business hesabınızın yönetimini de üstlenebiliyoruz.

Google, Yandex ve Bing arama motorları sitenizi indexleyebilmesi için gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

Sitenizin alan adı ile uyumlu kurumsal mail adresi alıyoruz. (Örn; firma@firma.com)

Sizi en iyi şekilde yansıtacak logo tasarımınızı sizin için gerçekleştiriyoruz.

Sitenizi ziyaret eden kişilerin analizini yapabiliyor ve grafiklerle yönetim panalinden sizlere ulaştırabiliyoruz. (Bölge, Kullanılan Cihaz, Kullanılan Tarayıcı, Yaş, Cinsiyet Vb.)

Talep etmeniz durumunda sosyal medya yönetimi, rakiplerinizin önüne geçmek için seo, tanıtımlarınız için afiş/video/görsel, mobil uygulamalar vb. hizmetleri sağlayabiliyoruz.

Siteniz %100 mobil uyumlu olarak programlanmaktadır. (Akıllı televizyon, tablet, telefon, laptop ve masaüstü bilgisayar gibi)

Siteniz Android, İOS, Windows tabanlı tüm cihazlar ile uyumlu olarak kodlanmaktadır.

Siteniz Chrome, Firefox, Opera, İnternet Explorer, Windows Edge, Safari vb. tüm tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışmaktadır.Web Sitesi Talep Formu

Whatsapp Hattımız : 05432684606