okul-sıra-masa-insan-öğrenci-kalem-kitap-defter-üniversite-konferans

Okul Web Sitesi

Okul web sitesi, okulların kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilecek şekilde tasarlanmalıdır. Dinamik Soft olarak okulunuzu temsil edecek en iyi web sitelerini tasarlıyoruz.

Bir çok firma okul web sitesi tasarımı adı altında hizmet sunmaktadır ancak bu tasarımların çoğu özgün olmayan hazır şablonlar kullanılarak üretilmektedir. DinamikSoft olarak sizler için tamamen özgün ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacak web siteleri üretiyoruz. Tamamen insan kaynaklı çalışan firmamız hazır site aracı kullanmamaktadır. Dolayısıyla kolay web sitesi yapmayı tercih etmiyor, sitenin özgün olmasını ilk önceliğimiz yapıyoruz. Sizleri başkalarından ayırt edecek en önemli unsurun, özgün bir okul web sitesine sahip olmanız gerektiğini çok iyi biliyor ve bu bilinçle çalışıyoruz. Siz hayal edin, bizlerde onu hayata geçirelim. Web sitesi fiyatları konusunda sizler için daima uygun web sitesi fiyatları sunuyoruz. Sizde uygun fiyatlı web sayfası tasarlatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bizimle 7/24  iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Okul Web Sitesindeki Sayfalar;

Anasayfa, Hakkımızda, Misyon, Vizyon, Tarihçe, Yönetim Kurulu, Okul Aile Birliği, Öğrenci Bilgi Paneli, Galeri, İletişim ve sizin talep ettiğiniz tüm sayfalar.

Yukarıdaki sayfalar genel olarak sıklıkla talep edilen sayfalar olup, taleplerinize istinaden sayfalar üretmekteyiz. Okulunuzun tüm ihtiyaçları için sizlere alternatif hizmetler sunuyoruz. Okul web sitesi yapabilmek için programlama, web tasarım, kod bilgisi, haritalama vb. bir çok alanda bilgi sahibi profesyonel kadromuzla müşterilermize hizmet sunmaktayız. Piyasada okul sitesi yaptığını ileri süren bir çok firma ve kişiler bulunmaktadır. Örnek ve demo sitelerimizi inceleyerek, sizlerde verdiğimiz hizmetin kalitesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Özelliklerimiz;

Sitenizi Google ve Yandex haritalara ekliyoruz. Bu sayede müşterileriniz size her alandan ulaşabiliyor.

Google, Yandex ve Bing arama motorlarına kayıtlarınızı yaparak indexlenmenize yardımcı oluyoruz.

Sitenizin alan adı ile uyumlu kurumsal mail adresinizi alıyoruz. (Örn; firma@firma.com)

Firmanızı en iyi yansıtacak logo tasarımını sizler için gerçekleştiriyoruz.

Sitenizi ziyaret eden kişilerin analizini yaparak yönetim panelinden takip etmenizi sağlıyoruz. (Bölge, Kullanlan Cihaz, Kullanılan Tarayıcı, Yaş, Cinsiyet Vb.)

Talep etmeniz durumunda sosyal medya yönetimi, seo hizmeti, tanıtımlarınız için her türlü afiş/video/görsel, mobil uygulamalar vb. hizmetleri sağlayabiliyoruz.

Siteniz %100 mobil uyumlu olarak programlanmaktadır. (Akıllı televizyon, tablet, telefon, laptop ve masaüstü bilgisayar gibi)

Siteniz Android, İOS, Windows tabanlı tüm cihazlar ile uyumlu olarak kodlanmaktadır.

Siteniz Chrome, Firefox, Opera, İnternet Explorer, Windows Edge, Safari vb. tüm tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.Web Sitesi Talep Formu

Whatsapp Hattımız : 05432684606