insan-adam-erkek-ceket-el-siyah-kişisel web sitesi-kişisel

Kişisel Web Sitesi

Kişisel web siteleri sosyal kimliğinizi en iyi şekilde ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmalıdır. DinamikSoft olarak sizleri en iyi şekilde temsil edecek web siteleri tasarlıyoruz.

Kişisel Web Sitesi Nedir?

Kişisel web sitesi, biyografi, hizmet ve markanızı müşterilerinize tanıtımını yapmanızı sağlayan bir internet sitesi türüdür. İnternet gibi bir platform üzerinden dünyanın her köşesine kişisel markanızı tanıtabilirsiniz. Bu kapsamda DinamikSoft olarak en iyi kişisel web sitesi yapmayı hedefliyor ve sizlerle hayata geçiriyoruz. İlk olarak piyasada yer alan kişisel web sitesi şablonları incelenmektedir. Bu şablonları kullanmadan DinamikSoft'a ve şahsınıza özgün siteler üretiyoruz.Kısacası DinamikSoft olarak müşterilerimize özgün kişisel web sitesi tasarımları sunuyoruz. Kişisel web sitesi nasıl yapılır? sorusunun cevabını aramanıza DinamikSoft ile gerek yoktur.  Bir çok alanda uzmanlaşmış yazılımcı kişisel web sitesi kadromuzla müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Kişisel web sitesi örnekleri html arama derdinden sizleri kurtarıyor cazip fiyatlara kişisel web sitesi sunuyoruz. Piyasadaki en uygun fiyata kişisel web sitesi hizmeti sunuyoruz. Hayalinizdeki kişisel web sitesini bize anlatın, profesyonel yazılımcılarımızla birlikte düşüncelerinizi hayata geçirelim. Böylece marka değerinizi arttıralım.

Kişisel Web Sitesindeki Sayfalar;

Anasayfa, Hakkımda, Markam, Ürünler, Ürün Detayları, Galeri, İletişim ve sizin talep ettiğiniz tüm sayfalar.

Bahse konu sayfalar genel olarak sıklıkla talep edilen sayfalar olup, ihtiyacınıza göre içerik ve sayfalar üretebilmekteyiz. Kurumunuzun ihtiyaçlarına çözümler üretebiliyoruz.  Firma web sitesi yapabilmek için programlama, web tasarım, kod bilgisi, haritalama vb. bir çok alanda bilgi sahibi uzman kadromuzla müşterilermize hizmet vermekteyiz. Piyasada firma web sitesi yaptığını iddia eden bir çok firma ve kişiler bulunmaktadır. Örnek sitelerimizi inceleyerek sizlerde vermiş olduğumuz hizmetten emin olabilirisiniz.

Özelliklerimiz;

Sitenizi Google ve Yandex haritalara ekliyoruz. Bu kapsamda müşterileriniz sitenize her türlü alandan ulaşabiliyor.

Google, Yandex ve Bing arama motorları sitenizi indexleyebilmesi için gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

Sitenizin alan adı ile uyumlu kurumsal mail adresi alıyoruz. (Örn; firma@firma.com)

Sizi en iyi şekilde yansıtacak logo tasarımınızı sizin için gerçekleştiriyoruz.

Sitenizi ziyaret eden kişilerin analizini yapabiliyor ve grafiklerle yönetim panalinden sizlere ulaştırabiliyoruz. (Bölge, Kullanılan Cihaz, Kullanılan Tarayıcı, Yaş, Cinsiyet Vb.)

Talep etmeniz durumunda sosyal medya yönetimi, rakiplerinizin önüne geçmek için seo, tanıtımlarınız için afiş/video/görsel, mobil uygulamalar vb. hizmetleri sağlayabiliyoruz.

Siteniz %100 mobil uyumlu olarak programlanmaktadır. (Akıllı televizyon, tablet, telefon, laptop ve masaüstü bilgisayar gibi)

Siteniz Android, İOS, Windows tabanlı tüm cihazlar ile uyumlu olarak kodlanmaktadır.

Siteniz Chrome, Firefox, Opera, İnternet Explorer, Windows Edge, Safari vb. tüm tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışmaktadır.Web Sitesi Talep Formu

Whatsapp Hattımız : 05432684606